Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234235236237238 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 09:26
ovo već prelazi u umjetnostClap
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
black View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje black Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 11:17
Pregledala sam nekoliko vrtova ! Bilo je tu raznih gradskih , seoskih , planskih , neplanskih , divljih , urednih i td ,,,, ali nisam sigurna da će i jedan uspjeti nadmašiti tvoj ! Skidam kapu ! Mislim da ću u ovom vrtu biti čest gost !
Onaj tko se ne usudi dirati trnje - neka nikad ruža ne poželi !
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 15:02
U vrtu uživaju patkice, ti i bome i mi Clap
Što je ovo šarenolisno ispod rudbekie?

život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2011 u 09:32
Originalno poslano od člana black black napisao:

Pregledala sam nekoliko vrtova ! Bilo je tu raznih gradskih , seoskih , planskih , neplanskih , divljih , urednih i td ,,,, ali nisam sigurna da će i jedan uspjeti nadmašiti tvoj ! Skidam kapu ! Mislim da ću u ovom vrtu biti čest gost !
[IMG]smileys/emot112.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot66.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot68.gif" align="middle" />


hvala black!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2011 u 09:33
Lantana to je lonicera nitida baggasen gold',zimzelen zbun
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2011 u 21:11
malo jesenjih slika














Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2011 u 21:16
Prave tople jesenje boje, krasno Clap
Hvala na odgovoru, imala sam je i ja, samo nije bila šarenolisna, možda neka druga vrsta,  ali ovo ljeto  se posušila Embarrassed
život je more
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2011 u 22:59
Uletjela sam ti u vrtić sa namjerom da samo bacim oči i malo se odmorim, ali kada sam vidjela kakvim slikama si nas počastila,morala sam svaku polako i mirno pogledat, jer su jednostavno preslatke!!  Puno biljčica me oduševilo, pogotovo tvoje travke, svih veličina,  boja i oblika!! Da li bi nikle od sjemenki ili samo razmnožavanje djeljenjem busena dolazi u obzir?

Srdačan pozdravčić ostavljam tebi i tvojim preslatkim patkicama!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 10:04
sto se tice sjemenki nisam trave nikad sijala,a za razmnozavanjem djeljenjem busena sam 100% sigurna da uspjeva
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 20:03
krasne jesenske boje Clap
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 20:19
Prava, lijepa jesen u tvom vrtu Clap
Rijeka

Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 20:29
smile120Draga
 cijelo popodne,sam u tvom vrtu,sa tvojim patkicama,mačkicom i prekrasnim mirisom tvog cvijetnog bukea.Clap
Navratiti ću opet.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 09:32
dragi moji CIF-ovci dodjite mi opet
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 09:57
prava šarena jesen u tebe!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 09:04
antonija!

spirea dobila crvene listice


kao u sred sezone


margareta i dren


weigela i helichrysum bracteatum


berberis




stablasica Ingrid B.




Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 11:25
magla svuda, magla oko nas....smile113
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 08:35




od lisca se nevide ni heuchere,ni pijeris,ni fotinija,ni...


neven je neumoran


muskatna zalfija


kamenjar








Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 13:08
predivno, kao i uvijek! ClapClapClapClapClap
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 09:50
malo je pusto
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 10:24
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

dragi moji CIF-ovci dodjite mi opet


Ja sam stalno tu  i  uživam u ljepoti.
Al' je lijep ovaj svijet, ovdje potok, ondje cvijet.....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234235236237238 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.