Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 19:42
ovom tulipanu ne znam ime:(

malo sarenila,macuhice,jagorcevina i tratincica


ovo se samo rasejalo


moj slatki patuljasti bor(Pinus mugo)i Picea conica,to su mi za sada najdrazi cetinari


Narcissus Ice Follies


tulipan Red Riding Hood tek sto nije procvjetao


T.Carneval del Rio

opet sarenilo


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 20:04
Wow, gio, sad ću ja dolaziti k tebi diviti se tvojoj magnoliji, santolinama i tvojim četinarima. Bujno, bujnije nego li kod mene, a ja bi rekla da si u daleko hladnijim krajevima. Sad ću ti biti češći gost!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 20:10
Šarenilo, zelenilo, mini borovi, šareni tulipani, uvijek se kod tebe nađe nešto posebno, pa takva je i cjela tvoja bašta.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 20:37
a sad malo novina

Letnji jorgovan tamna noc(B.davidii "Black night")



zuti mi nije stigao i bas su me razocarali,krivo mi sto nisu javili da ga nema na lageru,onda bi uzela nesto drugo

Hemeroklis Zlatna Stela danas posadjena


Veronica spicata,uzela sam samo jednu i sad mi krivo


Zutika,Ulex europeus Flore pleno


loniceru nitidu sam izvadila iz kamenjara i presadila


i sad pravi drustvo Thuja-ma occi.Smaragd

samo mi sad izgleda prazno.posadicu neke niske biljkice da im pravi drutvo

posadjena je i Budleja alternifolia(padajuci letnji jorgovan)




















Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 20:42
predivno cvijeće, raskoš bojaClapClapClap. i ja ću češće posjećivati tvoj vrt.....PinusClapClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 20:57
gde su smajlici nestali?na dnu teksta...na pogresnom mjestu...
drage moje samo da znate kako sam umorna,citav dan sam provela u vrtu radeci,prebacila sam hortenzije u polusjenku,od stare napravila sest manjih,zatim prebacila koraljni zvoncic,pa hostu,pa zasadila novu hostu,tacnije,Hosta France a tako je mala i sicusna...
presadila i paprat,pa nove biljke posadila,nesto sam koliko ste videli i slikala.
znaci posadjen je i tigrasti ljiljan(Tricyrtis),etiopska gladiola(Acindanthera),tri nove dalije,Bluazet,Fubuki i Eveline...zatim dosta starih,ali dosta dalija mi je i propalo(one ostavljene u pijesak)...posadila i Crvenu krokosmiju(C.Princess),narandzastu st.svijecu(Eremurus Bungei)
zamalo da zaboravim i na zuti ledeni cvijet...uopste nema
listice kao roze delosperma...

i Ajuga mahagoni je posadjena...
jedino nisam posdila klematis

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 21:08
uvjek ste u moj vrt

kruska procvjetala

visnja


kruska i visnja


tresnja


ljesnjak i visnja


moji ljubimci

koji su stalno prisutni u mom vrtu
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 21:20
Pa dakle ubit ćete me sa magnolijama.....svima cvatu a kod mene još uvijek milimetarski pupoljci i to tek zeleni......ali ja strpljivo čekam Wink.
Gio, od svih tvojih novica a sve su super najviše me oduševila padajuća budleja, zar to uopće postoji Wink, uvijek imaš neka iznenađenjaClap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 21:42
kad sam je ugledala u katalogu znala sam da je moram imati
a sto se tice magnolija i ja   kad ugledam u tudjem vrtu m.stella,one me odusevljavaju
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 21:52
Lijepo si se ponovilasmile160
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 22:08
i presrecna sam mali kaktus ,nadam se i novim stablasicama uskoro
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:25
Draga Gio vratila sam se u tvom vrtu mjesec dana unatrag, točno na današnji dan, prije mjesec dana otopio se snijeg, a sada prava eksplozija cvijeća, boja, svakakvih niteta, mislim da ti imaš najveću zbirku različiti vrsta cvijeća, mogla bi jedan dan samo šetati po tvom vrtu i ničeg se drugog nebi poželjela... smile186
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:32
bilo bi mi drago da jednom stvarno prosetas mojim vrtom
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:37
Prekrasno i puno lijepih i veselih boja .......to je vrt od nase Gio ,uz nezaobilazne prekrasne patkice
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 07:00
Gioiaa, kod tebe je pravi mali raj! I zaista nisu to tek isprazne riječi nego je stvarno prelijepo, koliko cvjećki, radosti, noviteta...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 08:42
Gio....Clappredivno. Puno cvijeća, kako kažeš šarenilo... odmor za oči.
A borić je prelijep.
Vidim da će biti još toga.
Ova maca daje ideju da se ovako negdje u tvom vrtu čovjek ispruži i odmara!Big%20smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 09:30
Još jedan vrt koji mi je uljepšao ovo kišno jutro, krasan je gioiaa    
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 11:04
ma moram ipak priznat volim tvoj vrt ipak bez snjega LOL...pa kaj ti draga moja još imaš praznog mjesta a posadit Wink..ma samo sadi draga da uživamo u tvom bajnom vrtu,obožavam ljeto kod tebe kad jurim kroz slikice osijećam se ko alisa u zemlji čudesa..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 12:15
osim cvijeća najviše me veseli kad u proljeće procvjetaju voćke
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 12:49
hvala vam na pohvalama
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.