Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 01:31
ma baš lijepo Big%20smile...baš ti je štos ovo crveno ..al ipak najviše me dojmila bila perunika jako je cheche,vrt iz dana u dan je sve bujniji kao da se ni nevidi da si imala prije misec dana snjeg u vrtu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 14:18






Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 14:22
smile55prekrasno !!!!
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 14:26






Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 14:48
morke,ili ti faraonke,kako ih moja mama zove,cesto su u mom vrtu,ne prave neku stetu,a zbog gmizavaca volim sto su tu:)


moji obozavani ostici

zadovoljna sam kako napreduju,i imam nameru kupiti jos nekoliko,staviti ih u vrt,a i na gornji balkon



Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 15:15
patuljasta lepa kata







slike luka nisu bas ispale dobro...





volim zalazak sunca da gledam iz vrta


poklon za moju prijateljicu


moje muskatle




lepi jova(N.Gvineja)


mali acer i sarenolisna vinka


jedna od agava u ruznom plavom loncu,moram ga ofarbati




Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 15:34
anci39















i na kraju novi mini kamenjar koji nije zavrsen,,,,bilo mi je zao da se resim ovog velikog kamena


evo kako bi izgledao vrt ,pun rupa
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 16:13
Bila sam malo prije kod tebe. Divila se cvijeću. Posebno patkicama u jezercu i odjedom ode forum!Confused
 
Sviđa mi se i poklon prijateljici jako!!
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 16:23
moram priznati da imaš jedan od najljepših vrtova na forumo po mome skromnom mišljenju.sve mi se sviđaLOL najviše jezerce i dvije frajle koje ordinitaju .LOL
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 18:20
WoW Gioiaa!!! Pa koliko je veliko ovo dvoriste Big%20smile? Fontana,agavaWink,ostici, i svo...svo... ostalo cvijece....ClapClapClap...prelijepo kad se sve ima na jednom mjestu!!!! 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 19:27
Baš sam lijepo prošetala tvojim botaničkim vrtom i uživala
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 20:38
draga moja neznam ili imaš male "domaće" da ti pomažu ili ti imaš i noćnu šihtu u svom vrtu LOL...ma prekrasno iz dana u dan me zadivljuješ...patke su super ali sa faraonkama si me ugodno iznenadila
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 20:59
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Bila sam malo prije kod tebe. Divila se cvijeću. Posebno patkicama u jezercu i odjedom ode forum![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley5.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Confused" />
 

Sviđa mi se i poklon prijateljici jako!!


bako svidja se i meni,ali odlucila sam sebi da ne kupujem,treba mi 6 kom,ali ne daje mi se toliki novac,radje bi kupila jap.dren ili jap.tresnju
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 21:15
Gio, pa ti nas zezaš, ovo je fenomenlnooooo, pa tebi sve cvijeta kao da je pola ljetasmile211 .Kupuj još jednu njivu, ovo treba proširiti, ekspresno LOL.I da, zavidim ti na ovim čistačima od raznoraznih gmizavaca Wink.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 21:32
Da, to je za mene rajski vrt
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 21:32
E pa stvarno neznam šta da kažem samo ja i mm gledamo i ćutimo -a nagledati s ene možemo -ma svaka čast -predivnosmile58
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 22:17
Originalno poslano od člana goga-zg goga-zg napisao:

moram priznati da imaš jedan od najljepših vrtova na forumo po mome skromnom mišljenju.sve mi se sviđa[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" /> najviše jezerce i dvije frajle koje ordinitaju .[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


hvala goga-zg ,kad dobijem ovakav kompliment ostanem bez teksta ...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 22:19
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Baš sam lijepo prošetala tvojim botaničkim vrtom i uživala


e ovo je kompliment
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 22:22
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

draga moja neznam ili imaš male "domaće" da ti pomažu ili ti imaš i noćnu šihtu u svom vrtu [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />...ma prekrasno iz dana u dan me zadivljuješ...patke su super ali sa faraonkama si me ugodno iznenadila


faraonke obozavam,pogotovo kad zapjevaju,neke tamo nerviraju(komsinicu,kaze jedu paradajz,a ja nisam to nikad primjetila-kad ne diraju moje biljke sto bi paradajz)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 22:23
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Gio, pa ti nas zezaš, ovo je fenomenlnooooo, pa tebi sve cvijeta kao da je pola ljeta[IMG]smileys/emot89.gif" align="absmiddle" alt="smile211" /> .Kupuj još jednu njivu, ovo treba proširiti, ekspresno [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />.I da, zavidim ti na ovim čistačima od raznoraznih gmizavaca [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />.


cim dobijem sedmicu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 96979899100 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.