Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Banana
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Banana

 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
Korisnik
Poruka
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Banana
    Objavljeno: 28 Svibanj 2007 u 10:26
Od Subote sam ponosni vlasnik novih biljčica banana. Nabavio sam ih od čoveka u Velikoj Plani koji ih gaji u dvorištu. Preko zime koren im prekrije sa hrpom zemlje, listove izlomi i prekrije folijom i ne smrznu se u toku zime. Ja sam dobio prošlogodišnje pelcere, sada su visine oko 1 m.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2007 u 19:06
Godišnje jedna biljka istera po nekoliko pelcera pa nadam se da će do jeseni da ih bude i kod mene.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Stanislava View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stanislava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2007 u 21:04
Ja sam svoju isto od tog čovijeka posadila vani u vrtu. Samo što sam prekrila slamom i omotala lišće i privezala. I još gore na nju najlon. Lijepo je prezimila i sad je visine malo veće od metar i pol. Jako mi se sviđa i stvarno je egzotićna za vidjeti u vrtu.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2007 u 08:12
Markolini mi je pričao da je slao banane i u Hrvatsku. Drago mi je da čujem da je još nekome uspelo da prezime vani. Slika je inače iz Velike Plane od Markolinija, slikao me kada sam otišao po biljčice.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 15:12
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 15:13
ma tak Voki,da vidi kaj je na slicismiley_158
A di su banane??smiley_166
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 15:14
biljka je još mlada, a biće i plodova, bar se nadam.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 15:17


Ažurirao voki - 10 Kolovoz 2007 u 15:23
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 15:18
a kaj je sad to???smiley_166
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 15:19
Na ovoj slici se vidi pelcer koji tek kreće sa rastom.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 15:27
E pa tak napiši uz sliku,kak da ja znam kaj je to kad nemam bananusmiley_149
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 15:30
Pa vidiš da izbijaju pelceri, ako je do sada nisi imala ne znači da ti neću poslati pelcer!.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 15:37
P.S.
Izvinjavam se zbog veličine slika, ali nam shasha danas slabije vidi...
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 15:52
Ja sam(kako mi i ispod nicka piše) "stariji član" ne samo foruma nego i sveopćeg društva,pa mi je vid malo oslabilsmiley183
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 16:38
A tu su te banane! Sad mi je jasno kaj to Shasha gleda. A ja mislila da traži recept za kolač sa bananama. Voki,preeekrasne su! A ja isto nemam bananuEmbarrassed.    JošWink nemam bananu ( Voki čitaj između redakaBig%20smile)
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2007 u 16:39

A ovo je sobna, ukrasna banana, koja je preko leta na terasi.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2007 u 09:22
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

A tu su te banane! Sad mi je jasno kaj to Shasha gleda. A ja mislila da traži recept za kolač sa bananama. Voki,preeekrasne su! A ja isto nemam bananu[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley9.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />.    Još[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" /> nemam bananu ( Voki čitaj između redaka[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley4.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />)

Moje banane (Musa basjoo) u dvorištu teraju 4 pelcera, tako da će ih biti i za one koji ih nemaju
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2007 u 15:17
hvalaBig%20smile! ja sam se našla među timaHug
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2007 u 19:32
Pošto stalno najavljuju globalno otopljenje, bitno je rasad egzotičnog voća nabaviti na vreme
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2007 u 14:27

Ovo je banana stara 4 godine, kod mene na poslu.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,223 sekundi.