Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Lukovice i gomolji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dracunculus vulgaris
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dracunculus vulgaris

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 12:08
A kad se on može saditi u vrt,jel na jesen
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 14:11
od moje biljke ništa - stara lukovica/gomolj Confused
antune ja sam ga sadila u svibnju
Na vrh
Posum View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Posum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 11:37
Ja upravo prošli tjedan kupila u Merkuru,nisam mogla da skinem oći od te slike i danas da posadim i gle kad otvori gomoljka potpuno suha ko presovan pepeo utvrdnut,vrlo razzočaranasmile220
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 12:15
Hvala Posum na informaciji.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 15:15
Pa i mi špancirke smo se na kavi  ponovile s dracunculusom kojeg smo kupile u Merkuru.Za ostale ne znam ali meni je gomolj izgledao zdrav, posadila sam ga u teglu i sad mi niš ne preostaje već čekati.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 15:38
Originalno poslano od člana Posum Posum napisao:

Ja upravo prošli tjedan kupila u Merkuru,nisam mogla da skinem oći od te slike i danas da posadim i gle kad otvori gomoljka potpuno suha ko presovan pepeo utvrdnut,vrlo razzočaranasmile220


posum i moja je bila takva - nakon što sam je izvadila iz zemlje jer mi se više nije dalo čekati pa sam pomalo iščeprkala (strahujući da je ne oštetim ako je kojim slučajem krenula, a tamo ništa...)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 18:21
A zašto ne pregledate lukovice i gomolje prije kupnje?To se barem lako vidi jel lukovica ok ili nije.Naravno da se desi,pogotovo u tim centrima,da budu suhe,DA IH NEMA,no prednost je da se može vidjeti kroz pakiranje u kakvome je stanju.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 18:35
e ja sam svoju dobila na poklon...
inače ih pregledam kad sama kupujem
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 01:50
Koji je ovo div od cvijeta smile39 Skoro kao ova teta...!
 
File:Dracunculus%20vulgaris-Groesse.jpg
 
A lijepo i miriši...LOL
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.