Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Biljka račić - Beloperone guttata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Biljka račić - Beloperone guttata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 18:41
Predivan ti je Antonija. Ja odavno pikiram na njega, ali s obzirom da kod nas ne bi preživio vani,svaki put se uspijem suzdržati da ga ne donesem doma....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 23:48
Evo javljam se na ovu temu jer već godinama imam ovu nezahtjevnu i dekorativnu biljku. Nije mi u vrtu ali je uvijek vani i nikakve brige nema s njom. Ove sam godine nabavila još jednu žutih cvijetova. Lora ne brini ja ću ti donesti biljku, samo me moraš podsjetiti....Evo mojih .račića....
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 22:07
Jagoda predivni su ti.....Ako zaista može vani onda se toplo preporučam. Bez brige sjetit ću se na lijepoj ponudi

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
margot View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje margot Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 10:14
Ja imam tu biljku već tri godine i do sad je nisam unosila u kuću, ali kako je naglo zahladilo odličila sam ju ipak unjeti.
Moja biljčica je visoka oko metar, ali ima dosta sitno i tamno lišće.možda bi je trebalo presaditi?
Na vrh
margot View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje margot Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 10:16
gdje nabaviti žutu?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 10:47
Treba vidjeti kako je stanje korijena u teglici, ukoliko je prenabijeno i zgurano malo novog mjesta ne bi skodilo.
 
žuta se dosta tesko vidja ali se zna ponekad naci u vrtnim centrima
Na vrh
margot View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje margot Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 13:13
Obožavam tu biljčicu, jedina je preživjela ovogodišnju najezdu svih mogućih štetnika na mom balkonu.

Hvala na savjetu
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 14:36
Jako su lijepe, moja zuta je drugacija od tvoje, Jagoda. Dakle dvije su vrste zute, i jedna crvenkasta. Na netu se moze vidjeti jos vrsta...
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 08:54
imam je i ja i baš sam sretna ,jer mi se jako sviđa biljka
Na vrh
margot View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje margot Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2011 u 07:59
Imaš žutu?Gdje si ju nabavila?
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 08:56
nije žuta margot,bar mislim da nije..dobila sam pelcer na kavi ..pošto je jako mala zanima me dal bi trebala da je unesem u grijanu prostoriju,trenutno mi je u negrijanom stanu zajedno sa sukulentima
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 12:53
kamenjar, tvoj mladi račić bit će zadovoljan da na hladnijem mjestu prezimi, a u proljeće će onda lijepo krenuti, naročito ako mu dodaš malo gnojivaSmile
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 16:23

baš ti hvala sara ,znači ostavljam ga gdje jest..da ga gnojim sad kroz zimu ili...

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 18:53
jednom mjesečno će mu biti dovoljno preko zimeSmile
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 20:29
dobro,počet ću ga hranit Smile uvjek ga zaboravim jer mi nije u blizini inače bi ja njega kao i svo moje kućno cvijeće hranila korom od banane i mlijekom..
Na vrh
margot View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje margot Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 08:16
moja je dvije zime prezimila na balkonu, ali ove godine sam ju unjela u kuću.Prošle godine nam je nenadano pao snijeg pa sam bila u strahu da će smrznuti...i tako da se ne ponovi
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 08:23
evo moje u jesenjem izdanju
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 08:37
antonija jel to ona gubi listove?
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 12:08
gubi, mislim da ako se unese unutra, ne gubi. ja ne unosim!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 22:00
ona moja mala biljkica je ipak izgubila listove,al nisu pozutili nego joj otpadaju zeleni listovi..al naziru se izbojci novih listica,u ponediljak cu je presadit ,jer mi je u maloj teglici i vjerovatno joj je tijesno 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.