Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  123 27>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Monnin dnevnik
    Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 14:49

I ja sam tek danas pronašla ovaj dnevnik i ne znam što bih još mogla dodati na ove silne pohvale i oduševljenje osim da se od srca pridružujem.

Brine me što se Monna-1 ne javlja tri pol godine. Nešto sam propustila??! Zna li netko išta?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 11:33
Ja također nisam vidjela ovaj prekrasni devnik do sada Embarrassed. Zaista prekrasni radovi i ideje, svaka čast.
Malo sam prelistala od početka  i vidjela klupicu, a onda lude glive  - ma aklon do poda smile211 
Na vrh
rukica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Veljača 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rukica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 09:54
Prekrasna mi je klupica s prve stranice smile55
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 08:33

Ah ta trava,ovaj tjedan ću morati već drugi puta kositi da mi trava ne preraste.

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 19:48
Eeee, danas je pala i prva košnja dvorišta, trava pravo gusta i sočna smile203...sutra me čeka drugi dio po voćnjaku.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 13:47
Hvala Mikica!
@Manči - ipak su to sjemenke domaćeg paradajza Wink
 još kad naraste.....
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 11:39
  ...bravo  za  vrijedne  ruke...
 
 
...jucer  sam  se  tako  iznenadila  kad  sam  vidjela  da  mi  je  proklijalo  tvoje  sjemenje  rajcica  od  prije  dvije  godine.....mislila  sam  da  je  izgubilo  klijavost  a  kad  tamo....Fainting





Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 10:55
Bravo,mene to tek čeka.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 15:17
Danas sam posijala nešto od povrća u sandučiće; poriluk, 2 vrste paprike, kelj, cvjetaču, i nešto od cvijeća (godecija i niska margarita, jednogodišnja).smile161 ....još me čeka puno posla!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 09:21
Draga moja vidim počeli radovi i kod tebe, nadam se da će sve biti uspješno bar kao lani, ali poznavajući tvoje vrijedno ruke, svaki dan je sve bolje!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 09:04
Draga monni listam tvoj dnevnik danas prvi put(novi sam član)ali zastaje dah,vidjeti toliku ljepotuClap.
Vrijedna si i viditi se rezultati,samo ti vodi dnevnik,ja ću ga sa voljom listati.smile57
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 08:54
I kod mene su počeli radovi,znači svi polako krećemo.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2011 u 14:14
monna drago mi je da si opet u vrtlarskim radovima,
ova jela/bor ili što je već je predivna, nadam se da ćeš imati puno uspjeha sa uzgojem Thumbs%20Up
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2011 u 08:39
Počeli radovi u vrtu smile213
 
Posasila nekoliko sjemenki Norfolk Island Pine-a u posude:
 
 
 
slika je sa net_a  (ivynettle.files)
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 13:07
Predivne bilčicesmilie_ga_041.gif. I ja ću ovu godinu jagodu pod folijuSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Marina Ćorluka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marina Ćorluka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 08:47
Tek tolika da se zna da kradem ideju za gljivice....
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 15:11
Monna vrt i biljkice su ti prekrasni..
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 14:58
Evo i mene sa malo novih dnevničkih bilješki i fotki Wink
 
danas: posijala 2 vrste mrkve (šarenu i narančastu), rotkvice, rasadila salatu u vrtu, malo čupala korov, a za kraj slikanje  princeza i careva po cvijetnjaku :)
 
jagode u cvatu
 
mala jabuka, ali puna cvata
 
moj mali malinjak poslije sređivanja
 
posadila ovog proljeća grm borovnice sorte "Duke", već ima nekoliko grančica s cvjetovima, možda bude i koja slasna bobica...
 
volim plavo...
potočnica i mačuhice
 
jorgovan u cvatu
 
mirisne đurđice
 
kamenjar se budi..
 
drijemovac
 
neznam kako se zove ova ljepotica, preselila se iz divljine u vrt i formira prekrasni grm...
 
hosta
 
stari panj okružen maćuhocama i karanfilima
 
tulipani proviruju iz žbunja već dobro naraslih kokotića
 
čupavi narcisi
 
crno-ljubičasti tulipani
 
neven je u cvatu
 
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 18:57
Danas sam uklanjala maslačke s travnjaka, nije da ih ne volim, ali mi je mrsko kad se pokosi,a oni preko noći izrastu! Poslijala 10-tak vrsta sjemenki, posadila mlade biljčice. Sve planirano za danas obavljeno, osim što stalno zaboravim slikati...smile180
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 20:51
samo lagano
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,346 sekundi.