Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 27>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2008 u 17:03
Monna prekrasni su ti medenjaci, i ja sam ih ove godine radila po prvi put po dadinom receptu i super su.
Hvala puno na čestitki, puno si me razveselila a pogotovo malim paketićem skrivenim u mašni, divna si
Draga Monna, Sretan i blagoslovljen Božić želim tebi i tvojoj familiji, pusa...
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2008 u 20:43
Draga Monna tako si me razveselila i iznenadila čestitkom...predivna je.....vreća sa sjemenkama ...ma super...
Sretan Božić!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2008 u 21:15
Mona i ja sam jedna sretnica, čestitka je prekrasna, nadam se da će biti i "bucmasti suncokretići" kad procvjetaju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2008 u 22:07
Mona, Sretan ti Božić, Isusovo porođenje, blagdan sv. Stjepana i sutrašnjeg svečara sv. Ivana. Vidim da si super aktivna žena. Mene si podsjetila na dvojicu školskih kolega. Bili su iz Novske, za jednoga nisam ništa čula godinama, a drugi je nažalost umro prije 6 godina. Pozdrav od slavonke iz Ivanić-Grada.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2009 u 21:52
Drage moje, sretna sam što su vam se dopale čestitke!!!  Već imam  ideje za neke duge, za neke nove prilike Wink
Ovih dana sam stvarno umorna od svega, samo mi se spava. Novu godinu sam dočekala na relaciji kuća-susjedstvo-kuća, nije nam se nikuda išlo, bilo je i zahladilo, a nismo imali ni durštvo. Bilo nam je i doma dobro, barem nismo morali biti utegnuti ni uštogljeni...danas smo opet imali puno gostiju, pa smo mi išli u goste, itd.    Jedva čekam da padnem u krevet smile49
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 19:21
PUhhhhhhhh....puhhhh....da malo otpuhnem prašinu s dnevnika...nije me dugo bilo.
Nisam imala ni vremena, ali sad je već bolje. Radim čestitke koje ću poslati curama s foruma za Uskrs, pa me to drži preko ovih tmurnih dana.
Ovih dana ću pokušati napraviti i nešto za klince iz Ladimirevaca, ako bude uspjelo, stavim sliku. Ipak, ima vremena do 3. mj. Ovdje kod mene trenutno pada ledena kiša, mogu misliti kako će nam biti u jutro...Jedva čekam pokoju zraku sunca i svježu zelenu travicu!!!
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 09:58
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

PUhhhhhhhh....puhhhh....da malo otpuhnem prašinu s dnevnika...nije me dugo bilo.
Nisam imala ni vremena, ali sad je već bolje. Radim čestitke koje ću poslati curama s foruma za Uskrs, pa me to drži preko ovih tmurnih dana.
Ovih dana ću pokušati napraviti i nešto za klince iz Ladimirevaca, ako bude uspjelo, stavim sliku. Ipak, ima vremena do 3. mj. Ovdje kod mene trenutno pada ledena kiša, mogu misliti kako će nam biti u jutro...Jedva čekam pokoju zraku sunca i svježu zelenu travicu!!!
 
jel ti to još otpuhuješ prašinu s dnevnika, mi bi malo i čitali što se radi.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 19:34
Tija, znaš da bih je trebala i malo otpuhnuti, nisam dugo....Wink
 
Čestitke su gotove, kao i poklon vrečice, sad samo da dođe Uskrs pa da curama pošaljem! Jedva čekam!
Ovih dana gledam po vrtu, još se ništa ne događa,a nemože se ništa ni raditi jer je zemlja premokra i hladno je. Evo, večeras pada snijeg s kišom, pa će to malo pričekati. trenutno planiram gdje što posijati, i pravim neke nacrte za malo vrtno jezerce...
Večeri si kratim modeliranjem, slikanjem itd. pravi spas za tmurne dane!
 
Kad će to proljeće....smile161
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 19:40
Tražim: ako netko ima malo judino drvo viška?Embarrassed
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 19:53
....jesam li ti slala judino drvo?
 
...malo sam za antisklerin!!!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 20:14
Tražim sadnicu... (ali imam nekoliko sjemenki)
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 20:19
to Judino drvo kako to izgleda?
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 20:26
Neznam točno na kojoj str. na forumu ima fotka, ali najbolje pogledaj na google u slike.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 20:51
....monna,   ja imam veliko stablo pa će na proljeće opet biti mladica....
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 20:55
Manči, pa ako može jedno malo ...Embarrassed, ja happy!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 21:18
...kad niknu novi javit ću ti....jedino ne znam može li se provati sa grančicom razmnožavat ??
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 10:26
Neznam ni ja, ali onda bolje da pričekam dok niknu!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 23:04
Danas sam vidjela da netko prodaje sjeme žižule...e sad, što je to točno(meni liči na datulju), hm? I dali se ona može razmnožiti iz sjemenki, koštica? Dali ju treba kalemiti poslije ili može dati plod ibez toga, samo da posadim sjeme???Confused
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 08:30
Imaš tu na forumu nešto o žižuli - pod egzotično drvlje - kineska datulja - zizipus

plod malo oblikom podsjeća na datulju, (meni više liči na maslinu) ali stablo nema nikakve veze sa palmama.

mi  žižulu sadimo iz grančice koja raste iz korjena
koštica će biti na jesen kada žižula ima plodove, samo neznam da li uspijeva na kontinentu
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 11:51
E to neznam ni ja, trebam se raspitati prije nego je počnem tražiti.
 
Pošto je danas vjetrovit dan a fest je i hladno, bacila sam se na izradu poklona za Uskrs. Nadam se da će biti i na forumu uskršnja razmjena Smile, spremni su da ih nekome pošaljem!smile213
 
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.