Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 27>
Korisnik
Poruka
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 21:31
Jako lijepo cvijeće ,a krumpir zasađen u kanti smile141,moram obavezno probati!
 
I biti će slike ,obećavam!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 23:04
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

hvala draga, sutra idem u akciju! Na žalost one tvoje prekrasne šljive mi je izgleda pojel voluhar, samo su se prevrnule.Ako bude koja viška mogu računati na tebe opet?


Monna ozdravi što prijeEmbarrassed

Hana ako imaš voluharicu obavezno stavi pocinčanu mrežu, napravljenu kao vrećica. Imaš u mom vrtu kako sam ja radila, i zaštita je 100%Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 00:08
Hvala Željka i Smrcko, ozdravit ću ja, nedam se...onda opet u akciju smile161
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 09:06

Evo me opet, bolje mije od lijekova, pa se veselim svemu i svakom poslu! Jučer smo odmarali, osim što sam priključila prskalicu u vrt da mi zalijeva povrće, nemoram više obilaziti s kanticom. Bili poslijepodne u ribičiji, komadi lijepi i krupni, uzeli par za u kištru, večinu dala mojim malim nečacima koji obožavaju ribu. Sad pijem kavu i planiram poslove za danas.

"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 09:13
...." ozdravi mi ti..." uz Olivera...
 
...sinoć sam bila na tvojoj stranici cvjetna vila.....oduševila si me.....mašta, mašta i spretne ruke.....čestitke!!!! 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 13:47
Hvala Manči! drago mi je da ti se sviđaju smile213
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 21:19
Sad sam završila sa zalijevanjem cvijeća i povrtnjaka. posadila kani kupus, još paprika koje sam imala, celer orijaš (za divno čudo, nikao je i dobro se drži), oplijevila pola vrta i cvjetnjaka...tamamn je pao mrak, ostatak nastavljam sutra. Smorilo me ovo vrijeme, nekako je sparno i teško, kao da će kiša, a od oblačaka ni o.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 13:20
Završila s vrtom, sad jedino čekam da padne kiša (iako zalijevam pomalo svaki dan), uglavno je sve posađeno, još mi ostaje sadnja cvijeća do kraja.
trenutno je 33 C, sunce prži, malo vjetrića ali opet je pakleno, ništa bez klime.
  Oprala Snoopyjev krevetić i dekice, sad uživa unutra spavajući smile49
Jučer sam se natjecala sa čvorcima tko će više trešnji ubrati, oni su pobijedili Confused, ima ih bezbroj.
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 15:39
Čim je kiša prestala, počela sam sa sadnjom mladica cvijeća, i dosta je toga posađeno, skoro sve, ali još ima nekoliko vrsta koje čekaju da još malo porastu.smile161
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 01:12
Prava si vrjednicaClap. Blago tebi kod nas nema kišeCry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 09:33
Uz sve ostalo, jučer smo uspjeli pobječi malo u prirodu:
 
ovo je Strug, jedno od mojih omiljenih mjesta za ribičiju Smile
 
 
 
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 20:48
malo sam pročitao tvoj uradak i imam pitanje,zar kivi može izdržati slavonsku zimu ili ga ti po zimi spremaš na toplije.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:59
Ja sam isto pročitala da bez problema može izdržati, pa sam ga vani posadila u zaklonjeno mjesto, ali prije zime dobit će slamnatu zaštitu za svaki slučaj.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 16:27
Stručnjaci od vrta, molim za pomoć!
 
Kod susjeda su se pojavile na kupusu i kelju one bube/buhice (okrugle, male, tamne boje, kad ih pipneš one poskoče), pa me strah da to ne preskoči u moj vrt. E sad, čime je najbolje to zaprašiti ili poprskati, a da nije kemija? smile143
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 00:11
I ja muku mučim. Danas sam bacila svu  vrstu salate tipa radić jer je izrešetana. A jedino pokušati sa pjenom sapunice, pepelom ili neopitroid. I naravno juhom od ljekovitih biljaka. To ti ide na krumpir, kupus, eto radić...
Ja nisam svaki dan u vrtu ,pa ih nemogu ganjati.. Sretno sa bubetinama..Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 07:13
....Struga je divna, jako volim rijeke, a kako se nosiš sa komarcima?
 
 
...za one bube ne znam , dobila sam i ja nekakve crne na taraci sa debelim oklopomConfused....
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 09:20
Manči, komarci su prava napast, zato imam punu torbu sprejeva i krema Wink
 
Danas prvo idem u svoj vrt potamaniti bube, probat ću s pepelon, nema ih puno, pa onda kod sujeda da njegove potamanim jer bi se mogle preseliti opet kod mene Angry
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 20:35
navijam za tebe....monna...monna...monna...
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 09:25
Bube su dobile svoju porciju sa drvenim pepelom, danas je inspekcija da vidim kako je vrt. Nadam se da su zbrisale. Bili bi mi žao da izrešetaju cvjetaču jer je stvarno lijepo porasla.
  U planu mi je još pokositi dvorište, jer je trava buknula poslije kiše i toplog vremena, a tu je i nepoželjni korov.
 Nabavila sam jedan panj, malo oveći za čuvarkuće, probat  ću izbušiti rupe po njemu gdje ću staviti malo zemlje....
 
 
  Jučer ošišala ocvale cvjetove sa puzave ruže, bilo ih je hrpa, grmu biserka sam napravila frizuru, jer je očupavio preko mjere...
 
Uglavnom imam posla, a to me i veseli!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 21:36
Kako je prošla inspekcija?
Jesi se riješila buba?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.