Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 252627
Korisnik
Poruka
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 08:54
I kod mene su počeli radovi,znači svi polako krećemo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 09:04
Draga monni listam tvoj dnevnik danas prvi put(novi sam član)ali zastaje dah,vidjeti toliku ljepotuClap.
Vrijedna si i viditi se rezultati,samo ti vodi dnevnik,ja ću ga sa voljom listati.smile57
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 09:21
Draga moja vidim počeli radovi i kod tebe, nadam se da će sve biti uspješno bar kao lani, ali poznavajući tvoje vrijedno ruke, svaki dan je sve bolje!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 15:17
Danas sam posijala nešto od povrća u sandučiće; poriluk, 2 vrste paprike, kelj, cvjetaču, i nešto od cvijeća (godecija i niska margarita, jednogodišnja).smile161 ....još me čeka puno posla!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 10:55
Bravo,mene to tek čeka.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 11:39
  ...bravo  za  vrijedne  ruke...
 
 
...jucer  sam  se  tako  iznenadila  kad  sam  vidjela  da  mi  je  proklijalo  tvoje  sjemenje  rajcica  od  prije  dvije  godine.....mislila  sam  da  je  izgubilo  klijavost  a  kad  tamo....Fainting





Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 13:47
Hvala Mikica!
@Manči - ipak su to sjemenke domaćeg paradajza Wink
 još kad naraste.....
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 19:48
Eeee, danas je pala i prva košnja dvorišta, trava pravo gusta i sočna smile203...sutra me čeka drugi dio po voćnjaku.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 08:33

Ah ta trava,ovaj tjedan ću morati već drugi puta kositi da mi trava ne preraste.

Na vrh
rukica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Veljača 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rukica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 09:54
Prekrasna mi je klupica s prve stranice smile55
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 11:33
Ja također nisam vidjela ovaj prekrasni devnik do sada Embarrassed. Zaista prekrasni radovi i ideje, svaka čast.
Malo sam prelistala od početka  i vidjela klupicu, a onda lude glive  - ma aklon do poda smile211 
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 14:49

I ja sam tek danas pronašla ovaj dnevnik i ne znam što bih još mogla dodati na ove silne pohvale i oduševljenje osim da se od srca pridružujem.

Brine me što se Monna-1 ne javlja tri pol godine. Nešto sam propustila??! Zna li netko išta?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 252627
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.