Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 27>
Korisnik
Poruka
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 19:27
očito si uživala,bravo
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 10:59
 
 
...ovo je šćir, posijala sam par sjemenki da vidim što će izrasti, i evo rezultat...vrlo jednostavna i nezahtjevna biljka, tamno crvenih listova, narasla je dosta visoko, ali imam i par nižih!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:03
Moja mala azalea je ponovno procvjetala
 
 
ovo sam si kupila prije mjesec dana, stajat će kod ulaznih vrata, odlično se drži za sada
 
 
Ovo je posijano iz sjemenke nekog agruma, samo neznam kojeg Hier%20klicken!
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:08
Kudzu puzavac, navodno brzo se širi...ovaj je još malecki
 
 
Ovo bebe pasiflore, sve su niknule koje su posijane:
 
 
Erica se sprema za zimsku cvatnju, ima roza zvončiće..
 
 
A ovo sam dobila od mame...crasulla
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:10
Danas sam malo brala lješnjake, imam 2 stabalca, ali ima ih dosta s obzirom na veličinu stabla
 
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:13
Da vam predstavim i moje nove  pernate stanare: 3 dečkića i 1 curica!
Ovo u prvom redu je Barica!
 
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:17
Moji piceki, još su mali, ali živahni!
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:18
mona, kod tebe je zbilja kao u raju - prekrasno, cvijeća svakojakog, pernate životinje su baš zgodne, nadam se da ih nećete pojesti,- mala šala_ jer moje bi sigurno umrle od starosti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:21
Još sam stigla i nešto posaditi, eucalyptus g.
 
 
i par ukrasnih jagoda...
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:24
Triša, vjeruj mi da će biti teško sa pernatima, Barica sigurno ostaje kao ukras dvorišta (hm, nemam iskustva s uzgojem purice, pa će biti, vjerojatno jako uzbudljivo, već mi krade lješnjake kad ih pustim van )Hier%20klicken!, ali je umiljata, kao prava dama, voli se češkati po glavi!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:27
Jedino me pampasica iznenađuje, toliki grm, a bit će samo jedan cvijet Hier%20klicken! grrrrr
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:29
Puhhhh, to je sve za danas, bit će toga još ovih dana, stvarno mi je ljeto bilo verry radno, a takva će biti i jesen Hier%20klicken!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:34
Monna-1 kod tebe ima puno novina,eukaliptus mi se najvise dopada
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 20:36
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

[IMG]http://i40.photobucket.com/albums/e228/monna-1/mi2008009-9.jpg" />
 

[IMG]http://i40.photobucket.com/albums/e228/monna-1/mi2008010-4.jpg" />

 

...ovo je šćir, posijala sam par sjemenki da vidim što će izrasti, i evo rezultat...vrlo jednostavna i nezahtjevna biljka, tamno crvenih listova, narasla je dosta visoko, ali imam i par nižih!


do koje visine raste i gdje si nabavila sjeme odnosno ako imaš koje šalji.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 21:06
Skitnica, vjerojatno ovisi na kakvoj je zemlji, neki su kod mene manji, ovaj na slici je oko 1,50 m, ..............sjeme kupila prošle godine u lokalnoj Agrariji, sad kad sam bila nije ga bilo više, ako bude sjemenki od ovog, a vjerojatno hoće, sakupit ću ih pa podijeliti Approve
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 21:18
Pampasica ti je jako lijepa, valjda će i više cvasti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 21:24
Ščir mi se jako sviđa.Gledala sam ovo proljeće sijeme.Ne znam zašto ga nisam kupila al moram drugu godinu.Vidim da si si i ti kupila čempres na kat.Ja sam si ga posadila u vrt.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 21:33
stvarno si bila vrijedna dok te nije bilo na forumu Clap
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 22:59
Ima toga mnogo za pohvaliti, posebno bebe pasiflore...Clap
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 10:38
Hvala cure! Dok čitam forum, odmah zbrajam što tog dana još moram napraviti Hier%20klicken!. Štefica, čempres na kat mislim uzgajati u većoj tegli, da ga mogu preseliti pored ulaza, baš mi je lijepe boje.
 
SilveK, koliko pasiflora da zasadim u jednu posudu kad malo porastu da ne bude gužve?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.