Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora Art 2007.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora Art 2007.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:35
Za Donatu bijele stablašice(jedine)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ruža View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:35
joooj, preslatko, Embarrassed kakvo je to bobičasto cvijeće???
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:34
Parkić sa ivančicama i belagonijama nekim čudnovatim(kad nađem sliku ubacit ću ih same)
Sve i svašta u visokim teglama
male grdice na svakom koraku su
Na vrh
ruža View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:32

nevjerovatno- kakva mašta- stvarno zaslužuje 1. mjesto.Exclamation  a orhideje me ostavile bez daha i teksta!!!!

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:31
Ružo,budući da ruža nije bilo,eto za tebe ovoBig%20smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:28
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:20
Naravno da je ovo osvojilo i 1.mjestoClap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:18
Eto ružo samo za tebe skidam još par slika da na brzaka ubacimWink.Moraš pričekati orhidejeHeart
Na vrh
ruža View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:16
Big%20smile PREKRASNO, HVALA ŠTO SI NAM PODARILA ZU LJEPOTU- DA VIDIMO ŠTA PROPUŠTAMOUnhappy
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:14
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:11
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:07
Eto ja se vratilaWink,ne znam samo jel sam sretnija i puna emocija i dojmova ili umornija(od11 sati do 4 hodanja-pauza 2x po kava)Tongue.
Dojmova ima svakakvih(slike se još skidaju pa pišem za to vrijeme)...gdje da počnem...sa dobrim stranama ili onim manje dobrim!?
Dobre strane:
Lijepo vrijeme,malo (relativno,za to doba dana)ljudi,puno cvijeća,etoLOLukratko.
Ok,ovako,ima  u prodajnom dijelu poprilično jeftinih biljaka.Puno jeftinijih nego u rasadnicima.I izbor je sasvim solidan(iako nisam primjetila ukrasni luk,Donata,nigdje).
Aranžmani su,a šta reć,neopisivi,to ćete sami procijeniti.
Loše strane:
(da ih napišem konačno jer su mi cijelo vrijeme na pameti)
NEMA RUŽAAADead
Ne mogu vjerovati no ma koliko se trudile naći ih,nismo uspjele(ono šta smo vidjele neću stavljati u istu košaru sa ružamaCry)
Izložbeni dio rezanog cvijeća je ,čini mi se,dosta manji nego u boćarskom domu kad je bila Flora.
I prodajni dio je relativno malen i sve je natiskano pa ne čudi da izlagači nemaju veći izbor.
Daleko od toga da nije lijepo,iako imam više kritika čini mi se,no uspoređujući prijašne i ovaj imam dojam da je ovaj uvelike slabijiConfused.Recimo ni jedno vrtno jezerce nisam vidjela.
Dojmovi se još nisu slegli pa neću više.Sve u svemu,lijepo,da je moglo ljepše,moglo je,no vidjet će te po slikama (da vas moje kritike ne razočaraju) da se isplati doćiBig%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.