Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora Art 2007.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora Art 2007.

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Flora Art 2007.
    Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 20:49
Ma uopće nije kasno. Dapače baš mi je sad prijalo oku smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 13:13
Predivne su i slažem se u potpunosti sa aurorom!!! smile79
smile180 Astible ja nisam uslikala, a vidi kako su mi sad okom zapele!
Vidiš da uvijek ima detalja koji su promaknuli...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 13:03
nema veze sta je proslo puno vremena....nekad nije lose izvuci lijepe stvari iz arhive i malo se podsjetiti ... po mome misljenju ove slike zasluzuju biti tu...steta bi bila da skupljaju prasinu kod tebe na pc-u smile79
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2007 u 12:48
Eto Aurora me nagovorila da stavim ovu reportažu (ona je vidjela na drugom mjestu)
I ja sam mislila da bi bilo lijepo no dvoumila sam se jer je dosta vremena prošlo odonda no eto ipak sam se dala nagovoriti.
 
Zadarski rad - dalmatinsko imanje

 
moji kikići ispod adamovca

 
 
Malo ideja za vrt
 
 
orhideje
 
bonsai

 
 
 
 
 
kaktusi - prvonagrađeni

 
 
kaktusi - druga nagrada

 
Malo slika jezera nakon što su uređena prošle godine

 
 
 
Ja i kikići u cvijeću
 
 
Uhvatili smo i jednog veeeelikog pravog sinjskog alkara

 
 
 
I ovo je bundek
 
Močvara u centru Zagreba

 
 
Eto to bi bilo to
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2007 u 23:02
Uh, slikice su predivne, ali ipak je ljepše kad se to vidi!!!
Ja bila 3x, prvo išla gledati prodajni dio sam, drugi put samo oko velikih šatora i brzinski pogled na prodajni dio, a tek je subota bila dan za razgledavanje kak spada!
Naravno da nisam niti jedan dan mogla da odolim, a srećom mi je sjela jubilarna nagrada tako da se u mojim vrećicama našla japanska mirta, astibla, engleska mini muškatla, 5 pelcera fuksija, naravno i za djecu patuljci sa Snjeguljicom!!!
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2007 u 16:52
  ma komp mi nesto steka a ovo se javljam sa burazovog laptopa a tu nemam slikiceCry a s fotica sam izbrisala kad sem prebacila na komp!
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2007 u 07:27
Čekam sličicu. Ni meni se ne otvaraCry
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2007 u 17:33
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:

Ne otvara mi se sličicaCry


  nije mi jasno nece ni meni a jucer se je otvarala Brrr...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2007 u 16:57
Ne otvara mi se sličicaCry
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2007 u 00:45
http://images23.fotki.com/v869/free/eba1f/1/1057482/4997296/P5310040-vi.jpg?1180628918
  klikni na link i otvorit ce vam se slikica


Ažurirao vendela - 03 Lipanj 2007 u 00:45
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2007 u 00:20
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Naravno da je ovo osvojilo i 1.mjestoClap
 

  A sad si pred tom divotom zamislite cetiri mamice sa cetiri slatke bebice Wink
ali nemorate dugo zamisljat jer cu vam (nadam sa ) ubrzo stavit slikicu pa da vidite i tu divotu!Smile
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2007 u 00:08
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Mislim da ovu sliku nisam stavila,a to bi zbilja grijeh bio.Ako je već ima njena ljepota neće manja bitiTongue


  samo da komentiram da sam i ja bila i imala sam najbolju namjeru stavit slikice ali eto ima brzih od meneLOL
  A ovo mi je definitivno jedan od favorita!
  BDW kasno sam tek skuzila pm tak da se nisam mogla javit!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 22:17
Ok našla sam je,ja sam mislila zadnja,kao zadnja koju sam "skinula"Big%20smile
Taj sam i ja prvi puta vidjela sad,stvarno je čudnovatiTongue
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 22:07
Taj cvijet pod tvojim nazivom šator cvijet gdje vise lijepi roza cvijetovi - ne znam što je...inače izgleda božanstveno....Clap
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 22:03
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Donata,kurkuma je ono u visokoj tegli sa velikim listovima i roza cvijetom koji visi???


Kurkuma je na tvojoj 77 slici- zadnjoj ...ništa ne visi nego su listovi uspravni...i cvjetovi su nježno roza...Heart Slika ima oznaku f.

Inače kurkuma je poznati začin...
Jednu kurkumu smo mama i ja pokušale sačuvati, ali slijedeće godine nije izašla..Cry

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:35
Donata,kurkuma je ono u visokoj tegli sa velikim listovima i roza cvijetom koji visi???
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:33
Sad me Donata sjetila,nisam stavila slike samo belegonijaQuestion.Ajme jesam smotanaaaa,ok sad sam se sjetila di ih je vidjelaLOL.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:30
Angi hvala na slikicama, ovi moji su se vidim potrudili i donjeli i školjkice...ClapClapClapClap

Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:29

Shasha, bitno je da ćeš imati fuksiju kakvu želiš,Smile

a možda još koja forumašica ubaci koju sliku ???
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:26
Slike su prekrasne...Shasha posebno me dojmile fuksije ...nije ni čudo da ih želiš kupiti Big%20smileBig%20smile Prekrasne su i belargonije za koje prvi put čujem...Clap
A posebno mi se sviđa kurkuma na tvojoj zadnjoj slici...Heart Uživala sam u florartu ....Hug




Ažurirao Donata - 02 Lipanj 2007 u 21:29
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.