Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora Art 2007.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora Art 2007.

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Flora Art 2007.
    Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:07
Eto ja se vratilaWink,ne znam samo jel sam sretnija i puna emocija i dojmova ili umornija(od11 sati do 4 hodanja-pauza 2x po kava)Tongue.
Dojmova ima svakakvih(slike se još skidaju pa pišem za to vrijeme)...gdje da počnem...sa dobrim stranama ili onim manje dobrim!?
Dobre strane:
Lijepo vrijeme,malo (relativno,za to doba dana)ljudi,puno cvijeća,etoLOLukratko.
Ok,ovako,ima  u prodajnom dijelu poprilično jeftinih biljaka.Puno jeftinijih nego u rasadnicima.I izbor je sasvim solidan(iako nisam primjetila ukrasni luk,Donata,nigdje).
Aranžmani su,a šta reć,neopisivi,to ćete sami procijeniti.
Loše strane:
(da ih napišem konačno jer su mi cijelo vrijeme na pameti)
NEMA RUŽAAADead
Ne mogu vjerovati no ma koliko se trudile naći ih,nismo uspjele(ono šta smo vidjele neću stavljati u istu košaru sa ružamaCry)
Izložbeni dio rezanog cvijeća je ,čini mi se,dosta manji nego u boćarskom domu kad je bila Flora.
I prodajni dio je relativno malen i sve je natiskano pa ne čudi da izlagači nemaju veći izbor.
Daleko od toga da nije lijepo,iako imam više kritika čini mi se,no uspoređujući prijašne i ovaj imam dojam da je ovaj uvelike slabijiConfused.Recimo ni jedno vrtno jezerce nisam vidjela.
Dojmovi se još nisu slegli pa neću više.Sve u svemu,lijepo,da je moglo ljepše,moglo je,no vidjet će te po slikama (da vas moje kritike ne razočaraju) da se isplati doćiBig%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:11
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:14
Na vrh
ruža View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:16
Big%20smile PREKRASNO, HVALA ŠTO SI NAM PODARILA ZU LJEPOTU- DA VIDIMO ŠTA PROPUŠTAMOUnhappy
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:18
Eto ružo samo za tebe skidam još par slika da na brzaka ubacimWink.Moraš pričekati orhidejeHeart
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:20
Naravno da je ovo osvojilo i 1.mjestoClap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:28
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:31
Ružo,budući da ruža nije bilo,eto za tebe ovoBig%20smile
Na vrh
ruža View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:32

nevjerovatno- kakva mašta- stvarno zaslužuje 1. mjesto.Exclamation  a orhideje me ostavile bez daha i teksta!!!!

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:34
Parkić sa ivančicama i belagonijama nekim čudnovatim(kad nađem sliku ubacit ću ih same)
Sve i svašta u visokim teglama
male grdice na svakom koraku su
Na vrh
ruža View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:35
joooj, preslatko, Embarrassed kakvo je to bobičasto cvijeće???
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:35
Za Donatu bijele stablašice(jedine)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:37
Za Dinu Bonsai
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:42
Ja to prebzo ubacujemBig%20smile.Za ono bobičasto ne znam točan naziv no ja to zovem "kućna sreća"jer je sličnoLOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:54
Za Vokija banane i web dućan preko kojeg se mogu amarilisi naručiti.Za Hrvatsku sigurno no ne znam kako za dolje.To ćeš morati pitati,ili naručiti do nas pa da neko iz Hr šalje tebi.www.floraldispatch.nl
Sretno
Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2007 u 23:55
za mene ništa?! šmrc, šmrc
 
to bobičasto je nertera JAKO SLIČNA kućnoj sreći.
 
ima li nešto si zamijetila da je povoljnije nego inače, da stavim sestri na popis.
 
hvala na slikama, imam osjećaj da sam i ja malo tamo zavirila
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2007 u 00:03
Nina ima i za tebe no ne mogu tako brzo skidati slike,ima ih 80tak.Sad biram tebe i IvanaBig%20smile.A što se cvijeća tiče,skoro sve je jeftinije nego inače,no nije sve kvalitetno.Dosta toga je jadno pa i ne vrijedi ni toliko malo koliko košta.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2007 u 00:11
Nina,iskreno,ne mogu se sjetiti tvog najdražeg cvijeta  pa sam ti sama izabrala ove ljepoticeEmbarrassed
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2007 u 00:13
Ivan nam tu dođe ko "medicinar" a ljekovite biljke nisam previše vidjela pa za njega ovako nešto"prirodno"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2007 u 00:26
Za "gazdu"Administratora(da me ne ubije koliko sam slika stavila) naravno...Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.