Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora Art 2007.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora Art 2007.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2007 u 21:37
znam kako je meni bilo uživanje gledati  Donatine slike sa izložbe,a stvarno ne znam da li da stavim još tu koju ili pobacam po forumu ili...Wacko
eto vama slika pa gledajte
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 00:06
ja se nauživah i sad odoh spavati
shasha, hvala još jednom, legenda si.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 16:51
shasha mogu samo zamisliti kako si uzivala
slike su super
hvala ti sto si i nas pocastila ovom ljepotom
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 19:23
Flora još traje i još nije kasno da se vidi što se želi vidjeti,
i zato evo da sumiramo priču od sinoć, tj. 1.nagrada ''Nasadi'' Zadar;
ili ti ''more u Zagrebu'' 


Ažurirao angi - 02 Lipanj 2007 u 19:25
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 19:39
znam da vam je ovo poznato,
ipak, kao podsjetnik za sve nas kojima ''fali'' prostora za cvijeće
 
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 19:40

komentare ostavljam vama;

Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 19:41
kavicu smo mogle i ovdje popiti ?
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 19:43
o nečem sličnom već dugo pričamo,
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:12
Pa kad si ti to uslikala AnqiLOL.I slikala si one puzeće pelargonije na stalku a ja ni stalak nisam vidjela,a treba mi baš takavAngry.Pobogu di sam ja bilaErmm
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:17
da te podsjetim Shasha, dok sam ja razmišljala o duplim amarilisima ti si rekla da si bila u trećem šatoru i da tamo ništa nema,
ovaj stalak je ispred tog šatora; iamam i jedno jezerce na slikama ali je loš snimak,
tako da ima još slika a prostor je veliki pa je normalno da nešto i promakne ;
samo mi reci da sutra dolaziš ???
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:23
A ne dolazimCry.Šta ćeš,tako ispada kad se muški dogovaraju,ništa od one fuksijeBroken%20Heart.ALI, budući da imam MM kakvog imam,sad on ima grižnju savjest jer nisam to kupila pa mi je obećao da ćemo to tu kupitiHeartHug
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:24
E daaaa,sjetila sam se da sam neo malo jezerce vidjela i rekla da ću u povratku slikati,ali u povratku je presušilo valjdaBig%20smile
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:26
Slike su prekrasne...Shasha posebno me dojmile fuksije ...nije ni čudo da ih želiš kupiti Big%20smileBig%20smile Prekrasne su i belargonije za koje prvi put čujem...Clap
A posebno mi se sviđa kurkuma na tvojoj zadnjoj slici...Heart Uživala sam u florartu ....Hug




Ažurirao Donata - 02 Lipanj 2007 u 21:29
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:29

Shasha, bitno je da ćeš imati fuksiju kakvu želiš,Smile

a možda još koja forumašica ubaci koju sliku ???
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:30
Angi hvala na slikicama, ovi moji su se vidim potrudili i donjeli i školjkice...ClapClapClapClap

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:33
Sad me Donata sjetila,nisam stavila slike samo belegonijaQuestion.Ajme jesam smotanaaaa,ok sad sam se sjetila di ih je vidjelaLOL.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:35
Donata,kurkuma je ono u visokoj tegli sa velikim listovima i roza cvijetom koji visi???
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 22:03
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Donata,kurkuma je ono u visokoj tegli sa velikim listovima i roza cvijetom koji visi???


Kurkuma je na tvojoj 77 slici- zadnjoj ...ništa ne visi nego su listovi uspravni...i cvjetovi su nježno roza...Heart Slika ima oznaku f.

Inače kurkuma je poznati začin...
Jednu kurkumu smo mama i ja pokušale sačuvati, ali slijedeće godine nije izašla..Cry

Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 22:07
Taj cvijet pod tvojim nazivom šator cvijet gdje vise lijepi roza cvijetovi - ne znam što je...inače izgleda božanstveno....Clap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 22:17
Ok našla sam je,ja sam mislila zadnja,kao zadnja koju sam "skinula"Big%20smile
Taj sam i ja prvi puta vidjela sad,stvarno je čudnovatiTongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.