Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Thuja mi u vrtu žuti, pomoć!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Thuja mi u vrtu žuti, pomoć!!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
sasa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sasa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 23:18
Sad je kasno, presadi ih u jesen, kad opadne lišće sa listopadnog drveća ili prije početka vegetacije na proljeće 2010. Pokušaj iskopati što veći busen zemlje sa njima i dobro pazi da ne oštetiš korjenje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
venus View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2009
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje venus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 06:34
Tako cu i uradit...steta bi bila unistit ih...hvala na odgovoruSmile
Na vrh
varda View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje varda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 17:56
Imam ogradu od oko 50 tuja u vrtu koje su visoke negdje od 1,5-2m. Nekoliko ih se osusilo zbog suse (nisu zalijevane, jer nisam bio u prilici).
Mogu li se nekako spasiti osim da ih probam obilno zalijevati?
U naprijed zahvalan!!!
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 20:08
Imam i ja pitanjce,dva...Big%20smile a možda se zaleti i treće. Prije dva mjeseca sam posadila tuju ali na pogrešnom mjestu pa bih ju trebala preseliti , hoću li joj naštetiti ako ju presadim sada jer je jadna u roku dva mjeseca preživjela tri premještanja. A drugo pitanjce je smijem li ju odmah i obrezati jer bih htjela da mi je više kuglasta, značišira nego viša (iako nisam stručnjak pa će na kraju ispasti kockasta LOL ali nema veze za koga je dobra će biti ) i znala sam da će biti treće  Star voli li više sunčanu stranu,jugo-istočnu npr... ili ipak polusjenovitu?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.