Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bambus- porodica trava
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bambus- porodica trava

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2008 u 08:05
ups! Sad sam se sjetila da sam dužna fotku!
Mi nismo radili nikakvu zaštitu da ne bi bežal iz dvorišća i još uvijek je u zamišljenim  gabaritima.
zna on da je van gabarita kosilica!


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2008 u 22:33
ja sam probala presadit ali valjda zbog ove vrucine nisam uspjela
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2008 u 20:45
moj susjed ga ima i naravno dat če mi pelcer,ali moram najprije napraviti korito.samo da on ne dođe sam u moje dvorište.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 23:10
E, to uvijek kada idem u Osijeku u Unikomov vrtni centar gledam i promatram... A jednom si ga budem kupio...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 09:41
Ne bi čovjek povjerovao! Piše da je bambus gigantska trava!
Porjeklom iz suptropskih krajeva. Domicilna zemlja Indija i Kina gdje je simbol dugovječnosti i prijateljstva. Ima ga u Australiji. Iznutra je šupalj.
Iz mojeg iskustva vrlo nezahtjevna bilka. DObila sam pelcer, ima tome već dosta dugo. Iz tog pelcera je sad nastala šuma bambusa koji i dalje raste i buja!
Zasađen je na otprilike jugozapadu, zaštičen od sjevera i zimskih vjetrova. Ove godine nas počastio sa 12 novih "travki".
Navodno i cvjeta, ali mu treba jedno 30-120 godina. Kažu ljudi da mu treba napraviti ogradu u dubinu jer se jako voli širiti i vrlo je invazivan- što me sad više ne čudi jer je trava.
Zimzelen je i zna otpuštati lišće, pa biljčicama ispod njega baš ne paše jer ima dosta "smeća" od lišća.
fotkice bum postavila kad dođem doma jer me server zeza!Angry

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.