Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - skitnica uređuje cvjetnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


skitnica uređuje cvjetnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 19>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 08:40
Nije samo bambus  invazivna biljka,većina trajnica,pogotovo kamenjarki(da ne govorim o tekomi,gliciniji i sl),su takve pa ih rijetko ko ograđuje.Ono što se previše raširi počupamo.Ne znam kako bi to ogradio jer nikad nisam ograđivala biljku,ja je pustim nek se širi a kad pretjera,višak porežem ili počupam.
Gledaj to sa druge strane,ako mu ograničiš rast nebude se širio i kak ćeš onda(kad te recimo ja žicam,ako nemam takav bambusSmile)nekoga usrećiti mladimaLOL.Ak gledaš i sa"treće" strane....šta ćeš pobogu raditi ako svaku biljku ogradiš,ograničiš još rastBig%20smile.Ovako ti ostaju "brige" kuda sa viškom,pa širiš cvjetni prostor,pa daš susjedima,da tvoje nebude najljepše,pa plačeš kad višak bacaš...i stalno imaš kaj raditi LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 10:18
Clapza shashu i njeno razmisljanjeThumbs%20Up
 
 
 
p.s. potpisujem
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 21:51
imate vi i pravo,pa neka onda bude tako.sutra sadim bambus.pa što bude.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 21:22
Baš je fora gledati kako raste tvoj vrt, a priznaj da i sma uživaš kad pogledaš fotkice i vidiš koliko je promjena. Držim ti palčeve da bude onakav kakvog ga sanjaš!
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2008 u 20:32
kopanje sam konačno priveo kraju.još malo fazonirati i onda slijedi zidanje odnosno betoniranje.slike slijede sutra
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2008 u 21:03
Iskrene želje za luuuudi provod na GOsmile191
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2008 u 22:16
To bu bilo krasno! Baš mi je drago kaj si odabrao bambus. Mi ga nismo s ničim obrubili i ne širi se tam di nećemo već točno tam di hočemo, a možda smo ga već i pokosili pa nismo ni skužili. Nadam se da ti nebu baš blizu jezerca jer ima dosta smeća- lišća koje pušta. Onda buš moral furt čistiti jezerce.
Nek ti go prođe u realizaciji ideja!

Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2008 u 10:18
bit če dosta blizu ali če između bambusa i jezerca biti brdašce pa če možda ono spriječiti ulazak smeča u jezerce.evo prilažem isliku rupe jezerca.kao što se vidi nočas je padala kiša i to jaka.sve je puno blata pa se nemože ništa raditi.

[IMG">http://img175.imageshack.us/img175/2595/hpim1511ar3.684507937b.jpg" />
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2008 u 20:26
Vidim ja to će biti jezerce i pol - naravno kad se riješiš blata.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 20:00
da ne pomislite kako ništa ne radim evo dokaza


mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 21:25
Bravo, ma znamo mi da tvoj nemirni duh ne miruje, strašno se veselim napretku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 08:08
od ranog jutra pada kiša,apočela je još jučer sa prekidima.prilika da se sjedne pred komp bez žurbe.jučer sam imao peh,pao mi je kamen na nogu odnosno stopalo.naotečeno je kao bundeva.što se može,neka cijena se mora platiti za ljepotu.to vi žene najbolje znate.evo i slike ovo malo što sam u međuvremenu napravio.


mi smo djeca cvijeća
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 10:57
zao mi je za tvoj peh,mogu misliti kako ti je.Zelim ti brz oporavak, da sto pre zavrsis tvoje jezerce.Vidim da radovi napreduju.
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 19:31
evo i novih slika,a što se tiče noge kaže se stisni zube pa dalje.eto toga se ja držim.kiša stala i betonski radovi gotovi.


u međuvremenu i prvi stanovnik se smjestio.doduše još mu je malo plitko ali voda če doći

mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 20:58
Pa to stvarno napreduje, bez obzira na nogu-bundevu. Nadam se da je oteklina manja, a valjda nije ništa puklo kad već radiš - e pa baš si neumoran, mogo si još malo sačekati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 21:13
Drži ti ngu u vodi, nemoj ni sanjati otići na CC (iliti bolovanje), pa nisu to više socijalistička vremena ... nadam se da ti nije previše mog humora jer meni se tvoja ideja i početak njezine realizacije jako sviđa pa se želim i dalje družiti ali moram malo bockati...
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 23:04
S užitkom sam pročitala ideje o nastanku novog vrta! A tek jezerce! Držim fige da uspije onako kako si to zamislio!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 00:04
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 16:36
noga još malo boli,ali da se raditi.ija se nadam da ništa nije slomljeno.radovi svejedno moraju ići dalje.dosad sve ide kako sam zamislio.a dalje čemo vidjeti.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 19:32
nešto malo sam i danas uradio


mi smo djeca cvijeća
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.