Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - koje je ovo drvce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


koje je ovo drvce

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: koje je ovo drvce
    Objavljeno: 04 Lipanj 2007 u 20:17
Ne izgleda previše atraktivno(tako je rekla osoba koja ga je htjela baciti) no meni je slatkoEmbarrassed,a i trebalo je novi dom.
U proljeće cvate bijelim cvijetićima a sada je dobilo ove bobice
E ni ovo ne znam kako se zove(isto pokupila negdje) i sad se to malo i raširilo već
A ovo znam kak se zoveLOL,al se samo hvalim prvim cvijetićem na mom naruClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2007 u 23:26
Drvo sa prve slike (barem po obliku lista) vidim puno po Zagrebu, ali nažalost ne znam kako se zove!!!
Na vrh
artemisia View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje artemisia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2007 u 15:33

Ova super mirišljava penjačica što ti obavija ogradu je lonicera - kozokrvina, orlovi nokti...

Drvce bi moglo biti ARONIJA ali stvarno nisam sigurnaEmbarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.