Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hippy ( Hana  ) - Decoupage Vision
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zatvorena temaHippy ( Hana ) - Decoupage Vision

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 14:59
Može, ali uz poštenu nadoknadu
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 15:14
fantastično hippy,oni brodovi na platnu su fantastični!smile76


od radova su mi najdrazi sa motivima anđela,ruže i lavande. oni anđeli su printevi?
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 15:19
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Može, ali uz poštenu nadoknadu [IMG">http://nakitsnova.com/forum/Smileys/default/sentimental.gif" style="PADDING-BOTTOM:%204px;%20PADDING-LEFT:%204px;%20PADDING-RIGHT:%204px;%20PADDING-TOP:%204px" />


može....krigla od 0,5 l, puna mineralne vode sa puno leda i dvije vrećice cedevite
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 15:20
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

fantastično hippy,oni brodovi na platnu su fantastični![IMG]smileys/emot131.gif" align="absmiddle" alt="smile76" />od radova su mi najdrazi sa motivima anđela,ruže i lavande. oni anđeli su printevi?


Hvala Rose....

Da...anđeli su sve ispisi sa laserskog printera
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 15:35
Baš kao što sam i očekivala od tebe...savršeno...a kako bi drugačije i bilo!? Dala si mi super ideju...uskoro ću malo preuređivati hodnik u morskom ili lavanda stilu...napravim si kutiju poput tvoje.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 16:02
I ja se spremam uskoro na mijenjanje boje jednog zida u boravku i jednog u blavaoni ( sada su " rimsko crveni " ...i sve mi se čini da idem prema boji lavande
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 20:35
Za majstoricu Hanu mi je trebalo cijelo popodne da još po ko zna koji put pregledam stranice.Neznam odakle da počnem komentirati dali od kutijica sa meni dragim magnolijama , prelijepe božične kuglice, "smrznuti"tanjuri ili "stare" škrinjice sigurno iz vremena tvoje bake.Da ne zaboravim seriju božičnih slika , nezaobilazni Klimt sa zlatnim lističima , prozračan i nježan tanjur sa mislim da je rižin papir i na kraju posebni anđeli koje neznam prokomentirati, jer nepoznam ni tehniku ni materijal koji si upotrebila , ali rezultat je svkako sjajan.Zaboravila sam na nedavne tanjure koji su također posebno lijepi.Ja baš neznam puno o decoup. ni svim silnim materijalima koje uptrebljvate, lakove sa raznim raspucavanjem i skupocijene listiće, ni zlatni prah , ja imam i radim tek sa osnovnim stvarima.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 00:30
Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

Za majstoricu Hanu mi je trebalo cijelo popodne da još po ko zna koji put pregledam stranice.Neznam odakle da počnem komentirati dali od kutijica sa meni dragim magnolijama , prelijepe božične kuglice, "smrznuti"tanjuri ili "stare" škrinjice sigurno iz vremena tvoje bake.Da ne zaboravim seriju božičnih slika , nezaobilazni Klimt sa zlatnim lističima , prozračan i nježan tanjur sa mislim da je rižin papir i na kraju posebni anđeli koje neznam prokomentirati, jer nepoznam ni tehniku ni materijal koji si upotrebila , ali rezultat je svkako sjajan.Zaboravila sam na nedavne tanjure koji su također posebno lijepi.Ja baš neznam puno o decoup. ni svim silnim materijalima koje uptrebljvate, lakove sa raznim raspucavanjem i skupocijene listiće, ni zlatni prah , ja imam i radim tek sa osnovnim stvarima.


Hvala ti nado-m na ovako detaljnom komentaru
da..istina je...ja volim stalno isprobavati nove tehnike i materijale.. i zaista uživam u tome.....

Vidiš, mene obaraju tvoji radovi, a pogotovo slikanje koje još nisam imala priliku naučiti...ali rekla sam si kad-tad...

Ima na pra mjesta u ZG tečaj slikanja i namjeravam svakako jedan od njih proći....i moja kćer jako puno crta i slika jer ide u takvu školu...kumče mi je na Akademiji, baš na slikarstvu i rekla mi je da ćemi onda biti mentor...tako da se veselim....baš kao i tome da tebe upoznam jednog dana i vidim tvoje radove uživo.....

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 16:14
Vidim da sam neke kutijice zaboravila pokazati i iznutra







Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 16:15
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 16:31
oduševila me lavandom,obožavam ju
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 18:50

kada god otvorim tvoju stranicu oduševim se originalnošću  radova to si jednostavno ti

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 20:03
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

oduševila me lavandom,obožavam ju


Da..jako puno cura voli lavandu...a kako i nebi kad je tako mirisna...i posebna...mene jako podsjeća na ljeto i more....

Hvala ti draga ančice
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 20:08
Originalno poslano od člana tinaw tinaw napisao:

kada god otvorim tvoju stranicu oduševim se originalnošću  radova to si jednostavno ti



Hvala ti tinav.... drago mi je da ti se sviđa moj decoupage   
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 21:03
onaj jednostavni buketić lavande i lavandino polje u srcu,tako prekrasno ,romantično i profinjeno,fotografija mirišismile64
sama ljepota!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 21:21
Drago mi je da si i umojim radovima pronašla ljepotu lavande...te osijetila njen miris i u ovom virtualnom svijetu
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 23:38
nema se šta dodati majstorice    smile58 idi lijepo vrit tak mi se sviđaju ove kutijice da bih ih sve udomila ..
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 23:46
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

nema se šta dodati majstorice    [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot115.gif" height="56" width="124" align="absmiddle" alt="smile58" /> idi lijepo vrit tak mi se sviđaju ove kutijice da bih ih sve udomila ..


draga...ne trebaju tebi kutijice sa motivima lavande....koliko ja znam...ti imaš NAJLJEPŠU LAVANDU NA SVIJETU
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 23:55
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

nema se šta dodati majstorice    [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot115.gif" height="56" width="124" align="absmiddle" alt="smile58" /> idi lijepo vrit tak mi se sviđaju ove kutijice da bih ih sve udomila ..


draga...ne trebaju tebi kutijice sa motivima lavande....koliko ja znam...ti imaš NAJLJEPŠU LAVANDU NA SVIJETU
hvala ti ..imaš pravo..danas sam riknula od smijeha dobila je stalak sa mikrofonom,pjeva cijeli dan i producira se jadna ja salno moram pljeskati LOL ..odoh u krpe jer dok sam sve pogledala oči mi iscurile ..noć
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.