Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hippy ( Hana  ) - Decoupage Vision
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zatvorena temaHippy ( Hana ) - Decoupage Vision

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 113>
Korisnik
Poruka
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 15:58
ima nešto i u tome hippyWink al kad ne mogu odolitiLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 16:10
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

ima nešto i u tome hippy[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" /> al kad ne mogu odoliti[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />


je to sam ziher.....vidim i po tvom nicku


Odoh...    
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 09:07
Kombinacija salvetne tehnike +nešto kao " pittorico " + dodatno oslikavanje motiva na salveti




[IMG">http://img180.imageshack.us/img180/p1060655bk3.jpg/1/w800.png" />
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 09:10
Ups
nekaj sam zeznula

Krive fotke
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 09:16
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

nemaš problema proljeće...ja sam 19.9. u Chemacu na tečaju...mogu ponijeti šta hoćeš, popijemo kavicu i daš mi lovu i sve 5. sam reci kaj...
 
a ekskurzija je sasvim dobra ideja...ja imam jednu finu terasicu u goricama, sa mrak krušnom peći...zaposlim dragog da nam spremi peku za ručak, a mi opleti po kutijicamasmile213 
 
Uh baš ti hvala....a vidim da bi se tu moglo i neko druženje organizirati...(ha,ha,ha, ma šalim se...)
Ja ti baš nemam toliko vremena da svoje dvoje djece ostavim cijeli dan doma...bila bi ludnica...smile206
 
 
Ma miškopiško, ja ti imam jedno dijete koje je napunilo 4 a drugo mi je malo veće ono ima 42 godine!!!!!
 
smile96smile96
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 09:17

Cijelu subotu sam radila nove tanjure...
u nedjelju sam ih lijepo poslikala da vam ih ( naravno, odmah    ) pokažem.....kad ono: ŠTANGA!!!!
Sad sam tek skužila da sam vam ove tanjure već stavila.... ali s obzirom koliko sam se zezala da ih prikeljim u post...nek sad i ostanu

Sutra bum poslal slike novih uratka
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 09:29

Miškopiško - ima li mjesta u tvom šleperu za Zagreb na tečaj u Chemaco 19. o.m za još narudžbica, ako može molim te, molim te 3 komada sa 2 slike i 3 komada sa 4 sličice. Javi mi na pp kako da ti uplatim novčeke ili da ti ih donesem na tečaj. Veselim se što ću te upoznati bez obzira na to uspiješ li utrpati i moju narudžbu ili ne.

Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 11:49
hej franjica....vrlo rado, ali i ovo gore što su cure napisale nema u dovoljnim količinama...zamolila sam cure iz Euroshopa da vide ima li u drugim njihovim objektima pa da mi naruče...ako bude, naravno da ću kupiti...a za novčeke se već bumo dogovorileSmile
btw, u petak mi reče teta u dućanu da se Euroshop seli na drugu lokaciju jer se cijela zgrada u kojoj se nalaze renovira...tako Ninochka nemoj dolaziti da ne provjeriš di suWink
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 11:58
miskopisko, tnx za tip. vidimo se u petak na tecaju (bas se veselim i novac nosim sa sobom kao sto rekoh :))
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 12:36
Kak vam se ovo sviđa:






Nešto malo drugačije
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 13:08
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:



Sve je to predivno kaj ti nudiš (da i djeca dođu )...ali daj si molim te zamisli ( nemoj me krivo shvatiti...jako volim djecu, imam ih dva komada 3,5. i 15., ) ali....nas cca 5-6 ...pa toliko i više klinaca mislim da niš ne bi bilo od naših radova.....OSIM ak bumo i tateke poveli da ih čuvaju
 
 
ej, super su i ovi Tongue. sad vidim da imas i ti jednog malog doma, pa svaka ti cast kad uspijes pored njega sve to napravit...
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 13:25
bravoooooo....
smile92
 
jako lijepo  i domišljato....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 13:28
da...ovi su malo " fensi-shmensi "
..... i nije to baš moj stil......ali ljudi traže svašta...pa im ja udovoljavam
S obziorm da mi je klinac još ( relativno ) mali i da obavezno spava popodne, cca od 13-15-16 h....e to je moje vrijeme za farbanje
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 13:29
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

bravoooooo....
[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot146.gif" height="66" width="66" align="absmiddle" alt="smile92" />

 

jako lijepo  i domišljato....


O, evo nam i " stare " majstorica
Hvala ti draga
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 13:59
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

da...ovi su malo " fensi-shmensi "
..... i nije to baš moj stil......ali ljudi traže svašta...pa im ja udovoljavam
S obziorm da mi je klinac još ( relativno ) mali i da obavezno spava popodne, cca od 13-15-16 h....e to je moje vrijeme za farbanje
 
eh, moji kad spavaju i ja uglavnom koristim priliku za - spavanje Sleepy.... al na zalost starija mi sad vec sve cesce ni ne spava popodne, pa se igramo (s barbikama uglavnom...)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 14:15
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

da...ovi su malo " fensi-shmensi " [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> ..... i nije to baš moj stil......ali ljudi traže svašta...pa im ja udovoljavam [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> S obziorm da mi je klinac još ( relativno ) mali i da obavezno spava popodne, cca od 13-15-16 h....e to je moje vrijeme za farbanje [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />

 

eh, moji kad spavaju i ja uglavnom koristim priliku za - spavanje [IMG]smileys/smiley12.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Sleepy" />.... al na zalost starija mi sad vec sve cesce ni ne spava popodne, pa se igramo (s barbikama uglavnom...)


oooooo, ja sam igru s barbikama doktorirala prije 10-12 g. i mogu ti reći da je puno kreativnija nego ova igra koju trenutno igram sa munjevitim Jurićima, Tomicom i družinom te ostalom mehanizacijom
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 14:22

hippy, ovi tanjuri su stvarno lijepi...drugačiji...Smile

Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 14:23
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

da...ovi su malo " fensi-shmensi " [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> ..... i nije to baš moj stil......ali ljudi traže svašta...pa im ja udovoljavam [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> S obziorm da mi je klinac još ( relativno ) mali i da obavezno spava popodne, cca od 13-15-16 h....e to je moje vrijeme za farbanje [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />

 

eh, moji kad spavaju i ja uglavnom koristim priliku za - spavanje [IMG]smileys/smiley12.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Sleepy" />.... al na zalost starija mi sad vec sve cesce ni ne spava popodne, pa se igramo (s barbikama uglavnom...)


oooooo, ja sam igru s barbikama doktorirala prije 10-12 g. i mogu ti reći da je puno kreativnija nego ova igra koju trenutno igram sa munjevitim Jurićima, Tomicom i družinom te ostalom mehanizacijom
 
 
znaci to me ceka za dvije-tri godine... nema veze sve je to za mame Big%20smile. a kad to prodje nadam se da cu imati jos snage za neke samo moje igre Wink...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 14:26
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

da...ovi su malo " fensi-shmensi " [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> ..... i nije to baš moj stil......ali ljudi traže svašta...pa im ja udovoljavam [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> S obziorm da mi je klinac još ( relativno ) mali i da obavezno spava popodne, cca od 13-15-16 h....e to je moje vrijeme za farbanje [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />

 

eh, moji kad spavaju i ja uglavnom koristim priliku za - spavanje [IMG]smileys/smiley12.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Sleepy" />.... al na zalost starija mi sad vec sve cesce ni ne spava popodne, pa se igramo (s barbikama uglavnom...)
oooooo, ja sam igru s barbikama doktorirala prije 10-12 g. i mogu ti reći da je puno kreativnija nego ova igra koju trenutno igram sa munjevitim Jurićima, Tomicom i družinom te ostalom mehanizacijom [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />

 

 

znaci to me ceka za dvije-tri godine... nema veze sve je to za mame [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley4.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />. a kad to prodje nadam se da cu imati jos snage za neke samo moje igre [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />...


Ti si mlada....pa buš imala još snage.....ali ja sam već babac u godinama ( kaj ćeš kad sam kasno počela rađati )....pa hvatam svaki slobodan tenutak za samo moje igrice
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 14:29
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

hippy, ovi tanjuri su stvarno lijepi...drugačiji...[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />



Da...kak sam i rekla, malo su mi "fensi-šmensi " ...ali to sam radila u pauzi između dva sušenja drugih tanjura koje ću vam sutra pokazati

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.