Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomozimo im ponovo!!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomozimo im ponovo!!!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 21:32
Evo još jedna ideja koju bumo u srijedu realizirali,ne nadam se nego sam sigurna.
Kako se u srijedu nalazimo na kavi i gotovo nikada se samo jedno piće ne popije,tako ćemo ovaj puta skupiti onoliko koliko je jedna runda i uplatiti(teško da bude račun ispod 70-80kn).Ajmo,svi na kavuuuuuusmile121zasmile161
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 22:49
Ja sam danas nešto uplatila, neznam dal bum u mogućnosti fizički se pridružiti... 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 22:51
Bitno je sudjelovati na bilo koji način!!! Wink
Već odavno uplatila, sad se spremam još, a nadam se da bum uspjela i otići do tamo!
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 11:06
Na jučerašnjoj kavici u Zagrebu su se zavrtile dvije runde. Jedna za nas, a druga za Ladimirovce. smile78
...štihača je zakon...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 10:42
Evo i mene koja sam uzela lovu. Danas sam se namučila no nekak sam uplatila,još samo da sam na dobar račun i sve superLOL
Da nebi bilo da sam to zapila dok sam bus čekala,ovak stvari stoje.
Tamo smo sakupili 250kn.Franjica je dala onih 30kn kaj su sakupili na kavi prije i Proljeće je pobjegla ranije no dala je 20kn prije.Znači 300kn(ja sam dodala 3kn jer je bilo 297smile156)
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 11:24
skuplja se...bit će nešto Smile
 
a za kad se planira akcija ?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 11:32
Čekamo da se naš "tata-mata"očita.Sad negdje bi trebala biti,ako imamo novaca dosta,a vjerojatno imaBig%20smile
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 09:19
Baš me zanima do koje smo svotice došli na računčeku, bilo bi poticajno svaki tjedan vidjeti koliko je ušlo u škrablicu. Ljudi, pa zdravo je smanjiti broj kavica a DOBRO JE ČINITI DOBRO!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 10:28
Evo , ljeto je prošlo. Više nebumo pili tak puno sokova pa je vrijeme da unovčimo skupljenu pet ambalažu!
Danas popodne idemo prodati flaše pa bumo "zaradu" prosljedili na računčeka!
Uplatnica je spremna, samo moramo prebrojati kolko smo popili!


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 20:23
Ovaj tren uplatila "ulaznu pristojbu za cveteke, sjemenkice, lukovice i slično" koje su ovih dana ušle u moj domek. Baš se osjećam dobro (poneki puta kad se zaigram sa žicanjem ili onako,  pomalo razuzdanom kupovinom, osjećam se lakomislenom i bahatom).
Sad mi se čini da bih trebala ići u kupovinu mačuhica kako bih opet imala razlog za uplaćivanje "ulazne pristojbe"...
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 20:58
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Ovaj tren uplatila "ulaznu pristojbu za cveteke, sjemenkice, lukovice i slično" koje su ovih dana ušle u moj domek. Baš se osjećam dobro (poneki puta kad se zaigram sa žicanjem ili onako,  pomalo razuzdanom kupovinom, osjećam se lakomislenom i bahatom).
Sad mi se čini da bih trebala ići u kupovinu mačuhica kako bih opet imala razlog za uplaćivanje "ulazne pristojbe"...


Ja tebe ništa nisam skužio. Kakva ulazna pristojba?smile48
...štihača je zakon...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 20:26
Kako nisi skužio - kad užicam neki cvjetak, uštedila sam novčiće, pa onda, kako uvijek znamo koliko što košta, nije problem da  lijepo pola novčića ostavim u svom novčaniku a pola stavim na račun SOS sela, kad mi poklone djeca neki cvjetak, ja u znak svoje sreće (a sreća je veća kad se dijeli) stavim novčiće na račun SOS sela. Evo, to ja zovem "ulazninom za cvijeće u moj domek" i na taj način stvaram svoju hrpicu novčića za SOS selo. Tako sam smislila način da imam novčeke za uplate na račun, jer kad krenemo, zadnji će mi tjedan biti teško uplatiti odjednom neku konkretnu sumu. Ovako po malo sam sakupila 100,00 kunića i onda lijepo uplatila.
Sad sam neke upozorila da uspore sa cvjetekima no danas sam dobil puuuuuno čuvarkuća od naše drage Rene iz Slovenije i naravno da sam pripremila peneze (nemam tolara, pa će biti kunice) za uplatu na račun. Kapiraš? Vidiš, ne treba ići na velike svote, pa ni vi za svoje boce ne bute dobili 1000 kuna, no neka svatko uplati malo, imat ćemo čime razveseliti dječicu. a cilj nam je razveseliti ih i podijelitit s njima sreću. Znam, sigurna sam da ćemo opet bolje proći - samo kad se sjetim nekih osmjeha i nekih očiju!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 15:14
Kakvo je stanje? Ima li novosti o radnim akcijama i opčenito stanju na računu!?
Jesen se došuljala, a mi se ušutili! Jel imamo dosta novčeka za mačuhice za sve kuće ili moramo još podebljati uplate!!!?

Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 19:23
....nda, neznam da li je zgodno neki spisak, samo imena pa objaviti,  da znamo da je stiglo.....a mozda se jos ki pridruzi veseloj druzini kad vidi koliko nas ima Smile
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 20:00
Admineeeeeeeeeeeeeeeee, Admineeeeeeeeeee javi se, javi seeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 20:48
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

....nda, neznam da li je zgodno neki spisak, samo imena pa objaviti,  da znamo da je stiglo.....a mozda se jos ki pridruzi veseloj druzini kad vidi koliko nas ima Smile
 
eto, od Vas sam dobila puno cveteka, pa i od mene očekujte dio.LOL...
a i ova solucija sa objavom darovatelja, mi je super ideja....
možda se baš netko tada poželi naći na listi.....Wink
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 20:49
 Admine javi mi se molim te,opet bi složila paket za dječicu,ako ti nije problem doći po to,dogovorimo se oko datuma.
 Ovaj put imam puno bilježnica za školu i crtanje,bojanki i bojica naravno.
 Skupit će se
  smile82
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 19:20
evo me javljam se... jucer sam bio u osijeku pa niam pisao....
 
 
mislio sam da bi iblo najbolje da napravimo prvi vikend u studenom. subota ili nedelja...  možda 8 ili 9 tada je vrijeme jos uvijek dobro i može se saditi, bilo bi najbolje sredinom desetog mjeseca ali ja tada zbog posla jednostavno ne mogu..
a prva nedjelja je odmah dan poslje sisveta tako da mislim da tada isto nije najbolji dan...
 
a sto se tice stanje na racunu provjerim ovih dana pa javim.... a moram vidjeti dali je ikako moguce vidjeti tko je uplatio pa stavimo na listu.. naravno ukoliko netko nema nista protiv....
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 19:24
Meni se sviđa ideja o javnosti uplata, treba samo paziti da kod svrhe uplate upišemo Forumsko ime i mislim da će se vidjeti.Tao neće biti nikakve sumnje a i bit ćemo "motiviraniji" na uplaćivanje. Meni datum također odgovara.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 20:30
Onda idem u šoping idući tjedan tak da mogu poslati pošiljku kao prošli put! Jel može admine?!Opet bi poslala na tvoju adresu!? Nama datum ne odgovara- imam nekakav team building! Samo da ne moram niš dizati i graditi!smile196
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.