Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomozimo im ponovo!!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomozimo im ponovo!!!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 21:05
Može Šeflerasmile57
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 08:14
.....meni se odgovaraTongue jedino za prit tamo po zimi malo upitno, ali.......
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 09:57
Meni ne odgovara da piše moje ime i koliko sam uplatila.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 10:22
Može mi netko napisati otrpilike starost djece!!!
Da li ima i bebača ili je najmanji recimo 5 godina???
Mislim ovo je bio čisto primjer, ali mene interesira starost djece!!!
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 13:25
možda bolje da umjesto iznosa uplate stavimo samo imena onih koji su uplatili...  bez obzira bilo to jedna kuna ili 100 kn.
 
da ne bi bilo natjecanja ili kojekakvih gluposti, jer nije bitno tko koliko dan nego da svatko pomogne onoliko koliko moze....
 
 
ima svih uzdrasa djece od onih malih od par mjeseeci do 13-14g neznam tocno koliko je dobna granica...
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 14:47
MISLIM DA NIJE NIKADA  I NIGDJE BILO GOVORA O IZNOSU, samo o imenima. Da se zna da je stigla uplata, a i da se ponekoga malo MRDNE jer nije jos nasao vremena to obaviti. Tko NECE na listu dovoljno je da kad uplati obavijesti admina na PM pa ce umjesto imena stajati samo redni broj, jednostavno ne Thumbs%20Up
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 15:12
ne treba novce  uopce spominjati...  samo objaviti uplatu i isplatu da se zna koliko ima novaca i stanje na racunu!!!! a tko je koliko uplatio nije bitno....
 
ja sam mislio da bi bilo lijepo napisati ime tako da se mozemo zahvaliti clanovima koji cu pomogli...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 20:16
Mi bismo iz Rijekapreviše novaca potrošili za put pa bolje da dio uplatimo, ja uplatila danas - može se provjeriti, a iznos - pa svatko će uplaltiti koliko može, važna je dobra volja, a ne iznos, ali svjedno bi me zanimalo koliko smo ukupno novca uspjeli sakupiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 18:52
Upravo to sam i ja mislila,Admine.Napisati imena onih koji su uplatili i na kraju ukupan iznos,koliko je na računu.Ako netko hoće da uz njegovo ime bude i svota,ok ,to napisati.Ja samo neću da uz moj nick bude neka cifra.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 19:41
........ mslim da NITKO to ovdje nezeli,  samo provjeru uplate,  jer malo banke zeznu ponekad,  malo sam ja blentava pa pogrijesim,  malo drugi pozabe uplatiti,  to treba biti samo jedan poticaj nis viseThumbs%20Up
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 08:49
onda smo se dogovorili.... Thumbs%20Up
 
glavna cifra i imena tj. nickovi sa foruma... naravno onoga tko je to napisao :o)
 
odem provjeriti daz znamo koliki je i tocan iznos do sada uplacen...
 
znam sigurno da je preko nekih 600kn (toliko mora biti minimalno)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 09:40
Uplaćujem 50,00 kuna sa jučerašnje Zagrebačke kavice (ma dobro, malo sam dodala da cifra bude okrugla a i da platim ulaz za biljkice kaj sam dobila).
Što mislite o tome d pored nika bude i broj uplata (jasno, ne trebaju svote).
Napisala sam točnu sumu uplate radi kavopija (zato jer to nije samo moj novac, potuno razumijem Shashu, ne treba pisati svota kraj svakog imena kad uplaćujemo u svoje ime, to je moje i dajem koliko najviše mogu)
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 11:08
Ak je manje od somića moramo podebljati malo iznos! Pa tolko nas ima a da se nije skupilo preko soma! Cry
Cry
Nek se dječica vesele i nek im se smješak na licu pojavi kad vide da netko misli na njih!


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 12:12
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Ak je manje od somića moramo podebljati malo iznos! Pa tolko nas ima a da se nije skupilo preko soma! Cry
Cry
Nek se dječica vesele i nek im se smješak na licu pojavi kad vide da netko misli na njih!


 
 
 
....potpisujemBig%20smile
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.