Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomozimo im ponovo!!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomozimo im ponovo!!!!

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pomozimo im ponovo!!!!
    Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 18:31



Jesen sve brže stize pa je pravo vrijeme da pocenmo razmisljati o novoj akciji prikupljnja cvijeća za djecu u sos djecijem selu!!!! - ( Naravno ako ste za ?!?!) -

Krece polako i vrijeme sadnje macuhica pa svi oni koje sade cvijeće za sebe neka posade koji komad vise da poklone djeci!!! Naravno uz macuhice dobro dosle su sve jesenske cvijetne ljepotice!!!!!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 21:28
Svakako bumo nekak sudjelovali! Nebum obećala dolazak, ali nekaj prigodno od cveteka bu bilo!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 21:38
nemojmo odmah tako pesimisticno!!!!  jer ce bitismile155
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 21:56
Mene tebe strah . Ja se tebe plašim!
smile58

Tongue
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 22:03
smile96 Pazi Šefi kad admin i Tea počnu pokazivati svoje mišiće!!! smile156
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 12:48
Ma nemoj, kao da ne znamo da ćeš opet izmisliti ti i tvoj Mihica nekaj za čime će klinci ludovati. Kad se samo sjetim trčanja sa leptirićima - zatreperim sva.
Ljudi, ma nije bitno tko će sve moći putovati, bitno je da na bilo koji način razveselimo klince. Vjerujem da su mnogi poslušali našu Shasha(vicu) i stavljali u kasicu prasicu po koju kunicu i da ćemo na opće zadovoljstvo odraditi i ovu akciju. Pusa svima!
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 14:54
E, pa ljudovi moji...
Cure moje...
Ovo je moj 500ti post i drago mi je da ga postam u ovoj temi.


Moram reći da se slažem sa Franjicom!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 18:37
smile101(to sam ljutkasta malo jer me tu nekaj zeza.)
Narafski da sam ja za.
e sad,ja opet imam nekaj za reći(osim bravo mi.....bla bla).Mislim da je najbolje rješenje da se cvijeće kupi kod Admina.Ok,sad se bu on malo bunil al ga bumo ignorirali.
Znamo kako je zadnji puta bilo.Da nebi opet on doniral svo cvijeće,najjednostavnije je da se tamo kupi.Kad bi radili u Lekeniku,mislim da bi bilo isto tako najjednostavnije svo cvijeće uzeti u jednom rasadniku koju je blizu sela.
Tako nitko,osim Admina(a on to volismile191)nema brige,mi samo lijepo uplatimo pristojnu svoticu na račun(koji je konstantno ispisan, i otvoren,na forumu)i možemo sami sebe hvalitismile141
Aj,aj,nije ovo niš zlobnog bilo,šala malasmile79
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 20:31
pa moram reči da se i ja s tim slažem 
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 21:25


I sa tobom se Shasha slažem, ovo je ovako ipak najjednostavnije!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2008 u 00:24
I ja sam za s Shasinim prijedlogom! Ali ipak mislim da se i admin izjasni!
Njega poznamo kao dobrotvora ovog portala, ovog foruma i .... puno toga!
Zato želim da čujemo i njegovu riječ!

P.S. Mislim da što se tiče maćuhica ne bi trebao reagirati kontra mišljenja nas forumaša! Već si puno toga doprinio, i shvati ovo kao zahvalu našu prema tebi!!!
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 21:53
Ajmo narode!!!!!!!!


Jako dobra tema za moj povratak s mora.
 JUUUUUPIIIIII (da vičem i to iz petnih žila, ali od sreće) idemo ponovno raditi nešto dobro i lijepo.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2008 u 10:33
stavljam link jedne stare teme, ali mislim da je sad opet potrebno, tu se nalazi broj računa za sve one koji ne mogu doći , a žele pomoći.

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1463&PN=1
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2008 u 16:43
Zagrebačka banka, broj žiro-računa 3114294293,
Na uplatnici napisati u svrhu: Cvijet za Ladimirevce
 
....more i ovako da ne bude zabune, a morda bi bilo  dobro da  ki uplati to i napise pa cemo se malo  pozuriti si, va toj lijepoj i plemenitoj akciji.
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 08:48
Po meni treba staviti račun zgb banke, pa onda to izgleda ovako:
 
2360000-3114294293
Poziv na broj je isti 3114294293
 
Primatelja je
SOS dječje selo Ladimirevci, a opis plaćanja: cvijet za Ladimirevce
 
I da podržavam Shashu u potpunosti, možemo novce uplatiti Adminu, ja osobno s punim povjerenjem i neka on da sve što misli.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 20:58
da ne bi bilo zabune, podizanjem žiroračuna sam samo htjela reći da je to taj račun i da je aktivan , a što se tiče cvijeća ja sam također za to da se cvijeće nabavi kod Admina.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2008 u 13:26
Admin ipak nema previše prava glasa u našoj odluci da biramo cvjećara koji će nam isporučiti cvijeće za SOS selo. Jasno da idemo tamo gdje nam je najpovoljnije, najkvalitetnije, dostava kad nama odgovara i gdje nam odgovara...
Oprosti Admine ali to je tako.
Nitko ali baš nitko nema niti pola primisli da bi se ti time okoristio a ima nas živih i vrlo glasnih svjedoka da je cvijeće koje smo zadnji puta nosili bilo prekrasno, zdravo i svježe. Ovako glasna kakva jesam moram ponovno reči da je smiješna bila svota koju smo mi donirali u odnosu na obilje cvijeća koje je ostalo u SOS selu.
Daklem, mislim da smo temu o tome gdje ćemo kupiti cvijeće za SOS selo Ladimirevci ZAVRŠILI (da vidim ima li netko rječitiji od mene nakon što su se šefice (Shasha, Andrea, TeaK već ionako izjasnile...)
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2008 u 09:49
Potpisujem sve rečeno!
Budem sudjelovala sa prilogom i slažem se da se cvijeće kupi kod admina!
Sve pohvale ovoj vrijednoj akciji!Thumbs%20Up
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 14:32
evo jedan prijedlog na razmatranje Smile za one koji imaju nestašicu u novčaniku a žele pomoći
smislila sam ovo: stavila sam na aukcije neko sjeme i prodala ga....ovih dana očekujem uplatu od nekih 50 kuna i to ću uplatiti za ovu akciju
 
možda da tako nešto osmislimo i ovdje na forumu  
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 12:39
uplatila
 
admine skupljaju li se kunice ? 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,562 sekundi.