Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ukrasni sljez -  Althea rosea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ukrasni sljez - Althea rosea

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
Korisnik
Poruka
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 13:45
Gute Fee,sljezovi koje posiješ ove godine cvjetat će Ti iduće,zato se zove dvogodišnja biljka jer joj do cvatnje vegetacija traje 2 godine...još i kasnije se neki puta zna održati i cvjeta...a kad je jednom posiješ naj češće se dalje sama zasijava...ako je zemlja jako dobra i njeguješ je sa velikom pažnjom biljka može procvasti i ove godine tamo pod kraj ljeta. smile169
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 13:28
evo ovaj mi je već treću godinu na istom mjestu, dvije sezone cvate iz istog korijena



Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 14:26
Mari upravo sam Gute Fee o tome govorila ,o mnogo čemu ovisi koliko će biljka dugo opstati,dvije godine sigurno ,a dalje ovisi o ome na kakvome tlu raste,koliko o njoj vodimo brigu i da li je u kontinentalnom ili primorskom podneblju.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 14:05
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 14:33
Anaida,prekrasni sljezovi.Ja imam tamno crveni sa prekrasnim velikim cvijetovima.Trogodišnji mi je otišao ovu zimu a podmladak od prošle godine uskoro će cvijetati.smile113
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Marinn View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marinn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 16:56
Evo mojih sljezova....
 
 
 
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 17:27
Marinn predivni su oci su mi ispale  smile39
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 21:57
Svi prekrasni sljezovi , ne znam koji bih izdvojila.....neki su lijepi po boji a neki zato što su dupli.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Marinn View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marinn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 18:43
Baš lipo da vam se sviđaju :) zato evo još jedna sličica...
.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 20:59
prekrasni su smile94
ja imam bijelog
Na vrh
Marinn View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marinn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2011 u 00:49
Hvala! Sjeme sam dobija na poklon čak iz Engleske! :))
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2011 u 06:03
ja sam ga bila kupila u merkura, ove godine ga nije bilo, ali od cijele kesice ostao mi samo taj bijeli - puževi ih jako vole kad su mali
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 07:36
Divni su, zaista...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 18:38
Marinn, prekrasni su!!!!!!!!!!
 
Nekako mi prije nisu bili tako lijepi, ali su mi ovi privukli pažnju! Pa možda i ja sad nabavim neki!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 11:05
Prekrasni su Marinovi dupli cvijetovi sljeza!!! Ja sam sijala ovo proljeće a u cvijetovima ću uživati sljedeće, nadam se i vi samnom!!Heart
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 08:23
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

prekrasni su smile94
ja imam bijelog

imam ga sad i ja tj imat ću..posijala sam ga u četvrtak i eno ga niko je smile71
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 11:37
Kamenjar, brzo ti je niknuo. Moji su posijani duže ali još ništa od nicanja, možda ni neće....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 15:15
moji su baš pravo krenili,po danu ih iznosim van i špricam 2-3 put dnevno sa vodom..ako ti ne izađu ,ja cu ti od sebe poslat kad ojačaju
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 18:11
Originalno poslano od člana Marinn Marinn napisao:

Baš lipo da vam se sviđaju :) zato evo još jedna sličica...

">

Jesi li imala sjemenki od tih ljepota?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 20:53
posto prvi put sijem ,zanima me kad treba sljez pikirat ,posijala sam ga prije 9 dana

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.