Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 133>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Duda-Lave -moj vrt
    Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 13:57

mislim da sam svladala slanje slikica pa ću pokušati malo pokazati i moj skromni vrt pa ako netko vidi nešto što bi htio imati.. tu sam i rado ću podijelitiSmile

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:08
......pozz....cekam cekam nestrpljivo slikice
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:24
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:25
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:27
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:28
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:29
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:30
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:31
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:32
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:34

vidim da sam uspijela poslati slike ali ne razumijem zašto jednu nije prikazalo nego se mora preko http.....

Na vrh
Pupsy View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pupsy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:40
sLIKE SU PREKRASNE i rado bih uživala u tvom vrtu
Na vrh
Pupsy View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pupsy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 15:41
smile57
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 16:18
duda moja lijepo je biti skroman,ali ovdje skromnosti nema mjesta.ostici su me osupnuli,koja ljepota.sve ti je predivno,a najdivniji cvijetak ti je onaj sa dudicom.smile169
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 17:10
baš ti lijep vrt  i djevojčica u cvijeću Smile
 
p.s. popravila sam ti onaj link Wink
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2008 u 08:49
hvala na pohvalama i tebi Iris
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2008 u 08:52
Kod mene je problem što je dubina zemlje vrlo mala jer je dolje kamen i prije 40g su kopali koliko su mogli(za ozbiljniji vrt preplitko)tako da je uopće čudo da nešto uspijeva,a i okružena sam sa borovima pa je tu i borba protiv hrpetine iglicasmile51i napasne vremešne susjede koja čim me nema počupa šta stigne...uhh
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2008 u 12:06
smile227kaj  da komentiram...na prvoj slici sam stajala 5minuta i doslovno bila takosmile227
Koji ogromni cvjetovi na 2 slici!!!!!!!!!!!!!!! Meni taj cvijetak uopće neće cvasti.Stalno je na suncu no ništa.Takav,samo manji(sitnije listove i cvijet ima) mi cvate no ovaj veliki Thumbs%20Down
Šta ti je ovo na četvrtoj slici ispred agave(agava je mrak),zeleno sa sitnim roza cvjetićima??? Aj uslikaj izblizasmile143baš krasno izgleda.
Zato ti je lavanda tako krasna kaj nema zemlje nego je kamen(kod mene raste ko luda tamo gdje skoro ništa zemlje nema,a gdje je lijepa zemlje nešto kilavi)
Trebam li još reći da ti je vrt prekrasanWink
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2008 u 12:19
a što reći prekrasan vrt naravno ostići i mala djevojčica najljepša.
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan.
Seneka
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2008 u 12:49
sasha,to što ima roze cvijetiće ima i listiće poput djeteline.Sada ti mogu poslikati kako izgleda(nema ničeg)kad dodđe ljetna vrućina ona se upotpunosti osuši a krajem ljeta špolako počne ponovno listati i svasti.Ako želiš ja ću ti je poslati jer ona sad mirujeSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,078 sekundi.