Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 133>
Korisnik
Poruka
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 15:22
Duda-Lave, uvijek je lijepo posjetiti tvoje stranice, sve je prekrasno!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 22:17
oni roza cveteki su prekrasni1!!!
 
 
da li bi to cvalo i tako raslo kod nas na kontinentu?
 
 
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 14:08
Duda Lave, hvala na objašnjenju. Ma meni je odmah bilo jasno kad sam vidjela tvoj i Lantanin da sam se zeznula, da sam Trišu pogrešno razumjela i da to nije za teglu!LOLAli ću ga ostaviti sada, pa na proljeće mu naći neko mjesto gdje će se moći širiti!
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 22:02
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Da nebude kao moj rođak, koji je u svom dućanu ležao i čekao lopove koji su mu  dva puta obili dućan. Uhvatio ga i samo ga Bog spasio, mom rođaku se zakočio pištolj ( rođak je bio pukao od štete koju su napravili). Od tada lopovi zaobilaze u širokom krugu dućan, a prodaje varteksove  i sportske stvari.

Pa ti stavi u vrt, sveži kameliju za nogu i spavaj u ležaljci.WinkLOL
znaš moj susjed je nešto slično ko tvoj rođo naparavio..stalno mu je čupala cvijeće i on se pritajio mislila je da ga nema ona u njegovom vrtu ordinira i on izađe van i pita ju šta radi ..a ona ga napala na pasja kola..hebe lud zbunjenog...ali on sa krvetom ima 50kg a ona 90kg on visok 1,50 a ona 1,70 pa se nije usudio dalje jer se nakočoperila na njega..svašta..eto čovjek u vlastitom vrtu nema prava 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 07:08
Zbilja se treba "čuditi" da ne ideš na kavu u centar!WinkLOL Uz ovu ljepotu, divotu.... ne znam kako nazvati.Prekrasno cvijeće, boje....
 
I jedno pitanje:Onaj lampranrhus uz kojeg si snimila svoje malo blago, raste na ravnom pa se penje ili je iza neki zid...Ja sam dobila komadićak i sad je u malom pitariću, pa....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 20:30
Dudice ja sam stavila kameliju na sunce , ali sam joj napravila mehaničku platnenu zaštitu od sunca. Okupana je suncem, ali je samo okrzne u jutro. Moja je nalistala. Slikat ću pa ti pokazati kako sam napravila.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 23:47
Predivan vrt!
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 09:46
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Zbilja se treba "čuditi" da ne ideš na kavu u centar!WinkLOL Uz ovu ljepotu, divotu.... ne znam kako nazvati.Prekrasno cvijeće, boje....
 
I jedno pitanje:Onaj lampranrhus uz kojeg si snimila svoje malo blago, raste na ravnom pa se penje ili je iza neki zid...Ja sam dobila komadićak i sad je u malom pitariću, pa....
on pada i ja ga stalno obrezujem tako da mi je stalno odozgora zelen..slikat ću mobitelom ako uspijem sa obale da vidiš kakav je kad puže ,(posadila sam ga ispod zidanog parkinga doslovce na obali,u početku sam malkice zaljevala tek posađene biljkice sada se sam snalazi za vodu),niz laganu padinu onda se sam širi kako mu naraste grana ona ako je na zemlji će se užiliti.On treba prostora neznam kako će biti u tegli..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 20:56
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Dudice ja sam stavila kameliju na sunce , ali sam joj napravila mehaničku platnenu zaštitu od sunca. Okupana je suncem, ali je samo okrzne u jutro. Moja je nalistala. Slikat ću pa ti pokazati kako sam napravila.Wink
napokon sam je se dočepala ..voljela bih ju staviti u vrt ali  se bojim što sunca što moje "zdrpi-zbriši"susjede
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 09:02
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Znaš Dudice koliko se god čovjek ljuti, treba znati da u takvim slučajevima osoba može biti luda ili slično kao kleptomanija. Ona ne može bez vašeg cvijeća i mora vam ga maznuti, to joj je vjerojatno hrana za njenu dušu. Jedino se ograditi  da nemože zaći u dvorište, a dok je živa krast će vam.

Jedino joj postaviti kakve zamke, žice pa da se bar prostre. Ovo je moje iskustvo kad sam se vraćala kasno iz provoda kao mlada cura, onako ulickana naletim na silk koji su klinci postavljali i tras svom dužinom. Bilo je smiješno noću se vraćam kući opipavam između svjetiljki imali što LOLLOL
ma zato se ja ljutim tu minutu ali me prođe jer znam da su ona i suprug kleptomani i ujedno im "sve treba" da su kruha gladni razumijela bih ali..bolesna je šta ću ..već mi je počupala bezbroj bugenvila ode sad ovu zimu i plumbago neznam kako je ušla jer taj dio je ograđen ali iza kuće nije pa se valjda otud došetala..uh..teško je to znamo se 40 god ,imaš respekt i radi godina a onda te na razne načine provociraju..jojjj
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 16:33
Originalno poslano od člana ljiljana3 ljiljana3 napisao:

Duda-Lave, uvijek je lijepo posjetiti tvoje stranice, sve je prekrasno!
hvala lijepa..drago mi je da ti se sviđa Smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 22:49
Znaš Dudice koliko se god čovjek ljuti, treba znati da u takvim slučajevima osoba može biti luda ili slično kao kleptomanija. Ona ne može bez vašeg cvijeća i mora vam ga maznuti, to joj je vjerojatno hrana za njenu dušu. Jedino se ograditi  da nemože zaći u dvorište, a dok je živa krast će vam.

Jedino joj postaviti kakve zamke, žice pa da se bar prostre. Ovo je moje iskustvo kad sam se vraćala kasno iz provoda kao mlada cura, onako ulickana naletim na silk koji su klinci postavljali i tras svom dužinom. Bilo je smiješno noću se vraćam kući opipavam između svjetiljki imali što LOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 09:49
Iris Hvala na pomoći za okretati slikicu Smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 21:07
Da nebude kao moj rođak, koji je u svom dućanu ležao i čekao lopove koji su mu  dva puta obili dućan. Uhvatio ga i samo ga Bog spasio, mom rođaku se zakočio pištolj ( rođak je bio pukao od štete koju su napravili). Od tada lopovi zaobilaze u širokom krugu dućan, a prodaje varteksove  i sportske stvari.

Pa ti stavi u vrt, sveži kameliju za nogu i spavaj u ležaljci.WinkLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 01:06
Koji vrt imaš Duda smile39 Prekrasno i nije mi jasno kako ti je onolika narasla delosperma.U čem je tajna?
 Što ti se događa sa kamelijom iz Plodina, jesu li sadnice dobre? Više ih  nitko ne spominje .
Cvijeće ti jesmile57
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 18:21
baš ti je krasan taj lamparantus, moj-tvoj nije preživio zimu.A bio je u tegli u kući. U čem je kvaka možda znaš?
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 23:32
Krasan vrt. Večeras sam bila u posjetu.smile141
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 09:40
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Koji vrt imaš Duda smile39 Prekrasno i nije mi jasno kako ti je onolika narasla delosperma.U čem je tajna?
 Što ti se događa sa kamelijom iz Plodina, jesu li sadnice dobre? Više ih  nitko ne spominje .
Cvijeće ti jesmile57
hvala na pohvali..ništa ne radim posebno Wink sunce voda i eto ga na..kamelija je u mirovanju,zaljevam je kišnicom,u hladu je i to je to valjda,mislila sam da će ona tokom godine davati novo lišće al ova moja više niti makac kako je razvila nove listiće tu je i stala..možda joj ipak treba direktne sunčeve svijetlosti?
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 20:54
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

baš ti je krasan taj lamparantus, moj-tvoj nije preživio zimu.A bio je u tegli u kući. U čem je kvaka možda znaš?
baš mi žao..poslat ću ti drugi..sljedeći tjedan imam auto (napokon) pa ću poslati pakete šta sam obećala ako oćeš ga opet samo reci..neznam zašto ugiba u kući niti mojoj mami nije uspijelo već dvije zime jednostavno joj na kraju odapne
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 08:58
Originalno poslano od člana tajčica tajčica napisao:

oni roza cveteki su prekrasni1!!!
 
 
da li bi to cvalo i tako raslo kod nas na kontinentu?
 
 
 
neznam draga..mislim da je problem tegla jer on je puzavac znači ujedno se prima i sa daljnjim granama za zemlju..u zimi moraš s njim u kuću a to neznam zašto ne preživljava
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.