Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 133>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 00:20
ovo je mala klupica na balkonu jednog apartmana..bilo mi je glupo da bude prazan..a ove biljčice fino izdržavaju sunce i naravno nezaljevanje jer većina ne kuži da bi bilo ljepo ih tu i tamo zaliti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 00:21
mali a cvao je sa puno krasnih crvenih cvijeteka
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 00:22
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 00:24
nešto šteka mi sa kompićem..
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 00:26
lijepe kombinacije, a i cvjetići će se ugodno osjećatiClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 00:32
ovako je bilo jutros
 
a ovako večeras
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 00:40
i za kraj moj najomiljeniji cvijetak(nemrem si pomoć ovo mi je tako medeno i  smiješnoLOLnemojte mi uzet za zlo što ju stavljam tu među slikice cvijeća
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 08:19
Duda, tko bi uzeo bilo što za zlo kada vidi ovaj iskren pogled širom otvorenih očiju? Tako čisto mogu samo djeca gledati i izgledati.
Fotografije su odlične, postigla si odličan efekt snimajući policu i druge biljke ispred mutnog stakla dok iza piči sunce /pretpostavljam da je to u pitanju/, tako da slika dobila potpuno jednu mističnu dimenziju koja je biljkama omogućila da se iskažu u svoj svojoj ljepoti.
Odlični radovi, majstorice, odlične ideje
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 08:33

Duda baš sam lijepo počela jutro.Šetnjom kroz tvoj vrt.

Ovaj put ću samo istaknuti tvoj najljepši cvijetakBig%20smile. Medena je. Samo ti njom krasi  ostale biljke na slikamaClap¨

 
 
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 09:15
malo kasnim sa obilaskom vrtova ali tvoj lantane su smile227 a i šeflera ti je super - moja je recimo malo niža ali listovi su joj jako rijetki, već sam razmišljala da joj odrežem vrh ali se bojim...
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 09:15
Najprije pusa za Lave smile78, famozna je ovako sa dudom.....
Kombinacija na prozoru je prva liga, ovaj sedum aurora što si i meni poslala mi je velik skoro pa ko tvoj, držim ga na šterni u polusjeni
Koliko ti je stara barbaroža kraj Lave....
 
Panoramik jutros-večeras Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 10:50
R.Sara draga hvala ti na posijeti i na hvalospjevu,
baka hvala i tebi na dolasku,
nato ja sam je ugustila igrom slučaja,a to je da su joj vrh napale neke crne sitne uši i ja koza pošpricala kućnim insekticidom naravno da sam uništila mladi vrh ali...su tu buknule umijesto jedne nekoliko grančica,pa sam ja opet nakon nekoliko vremena sama otkinula vrh i opet se je isto dogodilo,što znači iz svog iskustva slobodno je odfikari ,
korijenko baš mi je drago da  nešto moje-tvoje fino napredujeBig%20smile,a što se tiče barbarože dobila sam je od svekrve već je bila dost velika i bila je u vrtu..mislim da je sad stara negdje 3 g.,
bura je tako očistila sve da su mi Kornati kao na dlanu,a sobzirom da ja imam diota od fotića nemogu baš tako prenjeti da  vidite kao ja
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 10:51
Znaš šta Duda, frigaj se, ja ti sve nešto spremam, a onda ti to lijepo uslikaš kod sebe. Sad opet moram tražiti što nemaš.

Ove nasmijane okice tvoje Lave ništa ne može nadmašiti
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:16
smile156hehe Otok baš si smiješna..nego daj ti meni na pp pošalji svoju adresicu..a si vidla oči..pa kak da ja njoj nešto nedam ..smota MM na dobar dan ..ma slatka je na kog li je LOL hihihi  
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:29
Dudaaaa....krasne fotke...one panoramske....e to nam baš sad treba...da nam bude malo "toplije" oko srca nama na kontinentu! Biljke su ti super, pohvala i Korijenku što je bila tako dobra i počupala pola vrta da tebe razveseli! Novi ljubimac je presladak!...i kaciga je super!Wink 
...naravno da je tvoja krasna curica najljepši cvijetak u tvom vrtu! Velika pusa i za tebe i za nju! smile79
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 13:50
Gdje si ti Duda samo nabavila sve te plave posudice, ili si ih sama bojala...... Nema veze, ali biljčice su prekrasne u njima, i velike i male.
A što se Lavice tiče pravi je bonbončić, uvijek je se sjetim negdje s početka tvojih javljanja u onoj zelenoj trenirkici kak je bila slatka, a naravno i sad je samo je narasla.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:07
Duda ona klupica u apartmanu je super, baš si je lijepo posložila Clap, bolje da gosti ne zaljevaju jer bi onda prezalili, a tada spasa nema. Mala Love ima velike crne oči kao moj unuk, oni su naše naljepše cvijeće.
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:29
Divne slike svega što kod tebe raste - ali cvjetak koji srce grije je ovaj s dudom varalicom i okicama otvorenim za cijeli svijet!!!!!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 22:43
Originalno poslano od člana ljiljana3 ljiljana3 napisao:

Gdje si ti Duda samo nabavila sve te plave posudice, ili si ih sama bojala...... Nema veze, ali biljčice su prekrasne u njima, i velike i male.
A što se Lavice tiče pravi je bonbončić, uvijek je se sjetim negdje s početka tvojih javljanja u onoj zelenoj trenirkici kak je bila slatka, a naravno i sad je samo je narasla.
ljiljana oprosti nisam ti odgovorila,teglice sama farbam,jedamput sam gledala emisiju o Španjolskoj o jednom mjestašcu u Cordobi nešto prelijepo svi imaju tako sve lončiće obojane ili plavo ili žuto pa naravno da sam se bacila na posao i sve živo ofarbala LOL
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 22:54
moje pelargonije koje su skoro odapele po ljeti sad ponovno su se ozelenile i čak i cvatu,neznam šta im je bilo pupoljci se nisu mogli razvijat u cvijet nego su se jednostavno tako posušili a novih listova niodkud ..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.