Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 133>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 21:20
Lantane su mi posebno lijepe,a šipak mljacTongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 21:39
bakopa još ima cvijetiće ali krasno je cvala cijelo ljeto
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 21:46
petunijice se još drže a tu ispod njih u tim kopannjima sam sve izrovala izvadila pampas travu kojoj nije bilo baš mijesto tu tu sam presadila sve upelcane oliandere i ostiće a na sredini dvorišta sam uzela lipo hilticu u ruke i otvorila rupu i tu presadila pampas travu i sad okolo tražim kamenje da tu rupu obrubim a ujedno i da na ovim kopanjima završim gornji sloj po zidiću a i ove fuge bi bio red da napunim
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 21:46
šipci mi izgledaju tako slasno, mljac mljac, imaš prekrasne lantane, prekrasna je ona paprat što raste iz zida, sve ti je za pet!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 23:21
Šipak, lantane, paprat iz zida i ovo što cvate kod drugog zida je fenomenalno, ma sve je super!  smile55
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 00:21
Duda, prošetala i ja kroz tvoj vrt nakon naše sezone. Predivno ti je cvijeće a lantane su me posebno oduševile! Mogu te zamoliti za žute, roza, narančaste, nemam jednobojne.
 Curica ti je prava ljepotica! Pusa za obje!smile78
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 08:12
Šipci vidi se da su sočni i slatkismile94,a imaš i predivne lantane u svim bojamasmile64
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 10:19
smile200
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 14:02
Puno lijepih detalja, uvijek gledam tvoje rukotvorine jer si ih tako lijepo ukomponirala u svoj vrt.
Da li ti ovo paprat raste iz zida

život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 14:09
Prvo mram pohvaliti lantane,savrsene su,a zbog nara posla mi voda na usta,paprat i kamen ,sve u svemu imas krasan vrt
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 15:22


smile78

smile161

smile99      Pregriješno   prekrasno!!!!!




smile39
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 15:40
šipci mljc mljac!!!!
lantane predivne!!!
no za mene je ovo slika dana: svaka čast!!!!
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 21:00
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Duda, prošetala i ja kroz tvoj vrt nakon naše sezone. Predivno ti je cvijeće a lantane su me posebno oduševile! Mogu te zamoliti za žute, roza, narančaste, nemam jednobojne.
 Curica ti je prava ljepotica! Pusa za obje!smile78
nema problema Mira imam prijevoz ovaj vikend biljčica za Rijeku..moj dragi Oleg je tu pa naravno da ću ga za molit za sitni prijevoz tako da znaš da je to kod njeg pa te molim da preuzmeš.
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 21:07
smile219
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 21:13
ehej cure smile77hvala vam svima na lijepim riječima ovih dana mi baš nije sve na mijestu pa mi dolazite ko melem na ranu,svatko ima nešto što mu skreće ružne misli a moj vrt je upravo to spašava me kad mi je teško istina da baš i nije sve posađeno po pravilu struke ali mene veseli takav kakav je i veseli me da i vi dolazite barem virtualno k meni Big%20smile...a da Lantana to je iz rupice paprat smišna jel da
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 21:35
Lantane su i moj favorit !Tongue
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 22:01
Na kraju moje uzvratne posjete i duge šetnje kroz Tvoje 94 stranice kako nešto reči i ne ponoviti što je već ranije rečeno, nešto što nije stereotip. Kod Tebe je to nemoguća misija pa ako i napišem nešto što je već napisano prije mene, nije u pitanju namjera kopiranja već nemogućnost iz nalaženja novih pohvala.
 Iako je šetnja trajala, niti jednog trenutka nije bila dosadna. Nakon zadnje pročitane stranice nemoguće je ne osjetiti veliku koncentraciju ljubavi koja veličinom nadmašuje Tvoju kuću i njezin okoliš sve do mora. Svaka odnjegovana biljka, biljčica,  postavljen kamen, kamenčić, pronađen i postavljen interesantni komad drveta, bujni bršljan uz stepenice, sjenovito mjesto koje mami na samotno sjedenje u suton i osluškivanje šapata mora, iskazuju ljubav koja tu obitava. Ljubav tandema Duda-Lave, intenziteta jesenske boje lozice, lagano lebdi iznad svega  pojačavajući miris bilja i mora. Clap
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 10:04
o pa hvala ti što si odvojio toliko vremena za moj vrtek Big%20smile i kako si dojmove tako divno pretočio u riječi da sam paf..najbolje da tebe angažiram za moju internet stranicu  za apartmane LOL jer pored tvog teksta netreba niti slika..hihi..jako mi je drago da imamo istu ljubav prema kamenčićima i drvcima makar si to ti već postavio na višu dimenziju ,tvoje drvene instalacije mi se jako sviđaju,možda jednom prilikom se ti i Cimi uspijete dovesti i do mene bilo bi mi vrlo drago  da vidite kako je piti jutarnju kavicu sa pogledom na Kornate i delfine  
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 11:03
Evo i ja da se javim da sam prošetala malo po zadnjih nekoliko stranica i baš mi se sve dopalo. Cvijeće ti je krasno, Lave je prava cura a i kornjača vam je baš fora. Pozdrav veeeliki smile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 19:26

Došla sam malo opet vidjeti lantana, a kad ono pregršt divnih slikicasmile78

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.