Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 104>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 09:17

Eto, rekoh ja. Nema me nešto dana a vrtovi narastu.

Kod tebe opet prekrasnog cvijeća! Vjerujem da ne znaš na koju stranu gledati jer je sve predivno.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:56
Baš kako baka kaže. Ja više ne stignem navratiti u ove divote. Svi smo pomalo aktivniji, manje vremena, a više postova, prekrasnih slika... Kontesa, lijepo ti je dvorište ! 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 14:56
Sve je lijepo Kontesa, ali kako reče Hoya sve manje vremena, a sve više vrtova i cvijeća za pregledati. Suzy je za 5.
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 16:14
Zvončeki su super!!! I sve ostalo također... A ja, oprosti, do pošte još nisam stigla...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 22:01
Moram se pohvaliti da me jedan pelcer iznnadio. Ja jučer na teren ,a ono mala kampulica ( nadam se da nisam pogriješila). Sad kad vidim vaše krasne kampulice smile64nisam više ljubomorna nego ponosnaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 22:54
smrcko budem ja njega malo razbucala kad stane sa cvatnjom pa pošaljem  Wink koje boje bi trebala biti tvoja? imala sam i bijelu,ali su ju prošle godine puževi pojeli 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 23:17
Wink Moja je plava. Znači moram joj ogradicu napraviti protiv puževa, sad sam se prestrašila.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 20:00
Konti pa imaš i ti svega lijepog, pogotovu anemona i zvončići. Baš su krasni
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 22:18
Opet malo svratila -imam običaj ne pitati ali obara ovo tvoje cvijeće -i sad odesmile115
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 23:19
hvala hana Smile

niho se očito zaigrala po postovima LOL pa nema ništa novoga Tongue
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 13:25
Kontesa šta si ti sve nabavila od cvijeća....
Sada ste me zainteresirale sa tom fuksijom, možda i ja probam nešto slično napraviti... Javi rezultate.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 20:21
Hej draga ne mogu ti poslati pp. Nosim ti vrtić dali tbi htjela još nešto od mene, ajd javi mi se.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 14:49
Triša dobro da sam na vrijeme vidla poruku...danas LOL  ali vrtić je za 5 Thumbs%20Up

stigao je živ i zdrav na brijeg i smjestio se kraj riječke aloe i lamparatusa i dubrovačkog ružmarina Wink


(smokva je sa dolca jer se ona prva nije primila koju sam dobila)



eh da...u petak sam obišla floru i malkice shopingirala,tako da subotnje prijepodne ipak mogu samo sa forumašima provesti i dobro da je tako jer ne bih sve stigla..društvo me oduševilo i naravno da je jutarnja smjena bila najglasnija na kavi u to vrijeme na flori Clap

pošto je kiša padala cijelu subotu i premokra je zemlja bila..još nisu posađene

novi ostić je stigao i ovome se više ne sjećam imena


plavi i bijeli krumpirko (barem su mi tako rekli)



našla sam idealnu fuksiju za projekt "stablašica" Wink i tritoma jedna (u subotu sam dobila špotanciju od Triše zbog toga  LOL)


našla sam feliciju Wink iza nje se vidi ginko,ali on nije sa flore


stigle su i japanska mirta,vrsta oxalisa koju nemam i ukrasna kopriva



a ovoo je projekt "stablašica" LOL posudila sam joj svoje kopčice za kosu da joj pašu uz teglicu Wink




P.S. molim pomoć i uputstva glede motanja krumpirka...jel onu drugu granu motam oko ove glavne? opet moram trgati listeke? Embarrassed


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 15:53
Kontesa dobar ulov Clap
Možda je dobro da je padala kiša kad smo ja i sestra haračile po štandovima jer sam kupila normalne količine cvijeća. MM mi se je javio mobitelom da je spremio dva kubika zemlje poznavajući me kako gubim razum na takvim mjestima. Wink
Bio je sretan kad smo se vratile. Komentar je bio: pa dobro ajde nije tako strašno....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 16:05
al si se ponovila Thumbs%20Up
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 18:54
ustvari sam sama sebe začudila da nisam posebno poludila i kupila sam samo ono što sam recimo isplanirala i ono što nije imalo posebno lude cijene LOL

nešto je i procvalo u dvorištu Wink

božuri su mladi,ali ipak su se morali pokazati





bijelo srčeko tek sad cvate



karanfili u drugoj godini napokon bujni



jedan rozi viri



u kombinaciji sa pupaljkom ako se ne varam


pupaljka se posvuda raširila ko šašava pa ako će biti dobrovoljaca samo vičite



cotula



runolist



pustinjske ruže (delospremna) se počela širiti





gospina trava



lavanda me oduševljava,stalno po njoj šuškam da miriši



čuvarkuća će cvasti



sad mi je jasno zašto baš sve ne napreduje kako bi trebalo LOL mačji autoput Wink



neuništiva Wink



mak je skroz slučajno baš tu niknuo




i malo ružica..malo ih je kiša pokunjila







Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 19:20
ove godine se vrtek smije i pokazati (bar za sada) Tongue
trava naravno niče brže od svega,ali pokušavamo to držati pod kontrolom,ali i tu smo pravi početnici zato kaj ne valja slušam Wink

u gumama su tikvice



paradajzeki



cikla i jedna mahuna nikla pff



kristalka,kelj pupčar,radič i onda dalje krastavci u sredini,kopar sa jedne i peršin sa druge strane mislim (krastavci su dobili penjalicu,ali su baterije krepale u fotiću)



karfiol i brokula i patlidžan iza



opet salata,koktel rajčica i iza paprika



još su sa strane feferoni i salata neka starinska vrsta..ima lubenica i dinja koje treba preseliti i neki dan sam tikve uz plot stavila...
i kasnim sa lukom i češnjakom,ali bit će..
valjda bude nekaj bilo iz toga Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 19:21
Prekrasno ti je cvijeće!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 19:34
I nek te je špotala Triša,sad te bum i ja zbog tritome:tup:
Fuksija je super,sad samo redovito trgaj listove koji budu niknuli na stablu.:perfect:Daj mi pobliže uslikaj onaj puzavac kaj visi iznad te bijele fuksije.Baš lijepo izgleda.
za cvijeće:clap::clap::clap::clap:
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 20:16
ajmeee..aj ne viči sad još i ti sashka pa mislila sam biti malo fina pa ne žicati toliko..ajd evo ti buketić

a onaj puzavac iza ti je timijan samo mu je predugo bez vode tjedan dana pa se malo nadurio Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,293 sekundi.