Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 104>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 14:08
božur sam posula sa neopitroidom tako da mislim da će taj problem proći uskoro Wink
u vrtek sam svašta posijala (mrkvu,ciklu,salatu) i trebam još posaditi rajčice,papriku,feferone,tikvice,patlidžane,luk...ma svašta sam zamislila,a vidjet ćemo šta će na kraju rasti Wink
počastila sam se sa crnookom suzanom danas smile213slikica drugi tjedan kad ju smjestim
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 14:24
kontesaa pa tebi ni kiša nemože ništa gume su super ideja i moja majka ih tako slično iskorištava
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 16:30
Tu crnooku susan ja vec gledam godinama , hocu - necu kupiti.
Budem vidjela tvoja iskustva, i kako raste pa mozda konacno padne odluka Embarrassed.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 11:31
evo je napokon,a i dobila je penjalicu koju sam po ideji iz novina napravila Smile nadam se da će biti ok..brzo se počela penjati po tome...malo sam joj cveteke stresla dok sam ju presađivala Embarrassed



a nekaj polako i cvijeta..nikako još koje srčeko izrasti Stern%20Smile



išla sam na sajam po flance za vrt pa sam morala te klinčeke udomiti,a nisam planirala LOL



nisam planirala ni fuksije,ali veliki sam njihov fan i eto Wink tri su stigle,a privremeno su na drvetu LOL





treća još ne cvate...

koraljna napokon ima cvjetek smile159



ostići su preseljeni u tegle i na stepenicama su



ovaj mi je najdraži..nekako svemirski




Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 11:35
svašta si ti udomila i sve je super Smile
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 11:38
Suzana je prekrasna, a tek ostići.....smile89

Je li ti dicentra na direktnom suncu? Ona voli polusjenu, kod mene u polusjenovitom i malo vlažnijem dijelu cvjeta kao luda.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 11:38
nikako dočekati da ranuncule procvatu



campanule su pune pupa,a poprilično se grmić raširio..šteta što su mi bijelog puževi poklopali



milionke su me baš razveselile...imaju žutu sredinu,a ova mi je najdraža



ova se nekako baš zatvorila





pustinjeske ruže na smjenu cvatu..prvo žuta pa sad roza Tongue



to bi bilo to curke..strašno je vruće na brdu pa je zlatka našla savršeno mjesto da provede svoje trudničke dane,a mama joj se pridružila LOL


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 11:41
silvek,dicentra je ispod jabuke i koja se razlistala i radi joj hlad,ali je dosta kasno i izašla..neki čudni korjenčići su bili Confused bijela još nema niti jedan cvijet..a valjda bude 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 11:43
Kontessa, uživala sam u tvom vrteku... Kao i uvijek!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 14:12
koliko kod tebe prekrasnog cvijećaClapClapClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 19:28
A tko nije fan fuksijaEmbarrassedPrekrasno ti je cvijeće.Ovaj"svemirski"ostić sam ja prošle godine ,na"trampi"od Iris dobila a ove godine ga još tražim.Sad budu izložbe počele pa ga negdje valjda bude.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 19:50
znaš kaj..borim se sa njima stalno i sa njihovim ušima i sad ih stalno gledam da ih slučajno ne napadnu (o fuksijama pričam) jer jednom kad dođu na njih koma..nikako ih maknuti
nedavno sam vidjela stablašicu..joj muko moja smile42 prodale se sve dok je spasovo došlo Confused
bumo vidli jel ima na dolcu još tih svemirskih Wink

ginko je potjerao listiće,a ja sam mislila da je Dead



gloksinija me oduševila..bila je poklon mami za uskrs i neumorno cvate cijelo vrijeme


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 20:35
smile120Koja je ovo ljepota-------------svaka ti čast stvarno
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 20:42
 smile57Sve je preljepo, i ja sam fan fuksija, za sad četiri vrste Wink
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:31
niho hvalaa Wink da si mi bliže mam bih ti inventuru napravila doma LOL
korjenko kad sve procvatu i pokažu svoje čari možemo mijenjati grančice kao sličice Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:50
Draga moja kontesa, tu još samo fale moji sukulentići koji su zapravo već duže vrijeme tvoji, samo ti ih ja čuvam, draga nisam te zaboravilasmile58
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 22:22
ma triša miči te zadnje smajliće..zabrinula si me samo Embarrassed
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 22:56
Kontesa ništa nije daleko samo kreći i baš bi bila jako sretna a za tebe bi bilo svega samo izaberi koje cvijeće želiš i šta tvoje jesmile115
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 18:49
Konte,a kaj sama ne napraviš stablašicu??(o fuksijama pričam,naravno)Još je rano a i mlade su ti.Ostale grane zapelcaš i one budu još ove godine lijepi grmovi i cvast će a od jedne napravi stablašicuWinkne znam kak su cijene kod vas,no kod nas su,za sad ,ok.Malo veći grm od ovog tvog je 7kn.Pa da i riskiraš ,ako ti se pelceri ne prime opet buš manje platila nego gotovu stablašicu.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 19:08
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:


.................

gloksinija me oduševila..bila je poklon mami za uskrs i neumorno cvate cijelo vrijeme


 
Imaš svašta lijepoga ali je i mene oduševilo ovo gore. Nisam nikad vidjela tako neobičan i lijepi cvijet!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.