Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 104>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 19:38
niho bila ja prošle godine Wink

evo meni moje sashe,a nije batinu ponijela smile78 ma nisam ih skupo plaćala,nekih 8 kn,samo ne znam kako ću ju formirati u stablašicu moram to malo potražiti..jesi ti probala? jednu bum riskirala,a mislim da mi je jedna iste boje koju već imam..ajde probat ćemo samo kako smile48

moram vam ovu ljepoticu pokazati...mami sam ju za uskrs poklonila i cijelo vrijeme cvate Smile


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 19:42
bako kako si uspjela postati prije mene? a evo vidiš čuda smile96
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 19:45
Draga moja tebi samosmile79i smile73a oni "opaki"smajlići su isto od milja.Što se stablašica tiče,relativno je jednostavno. Gledaj,kad kupuješ biljku,da ima jednu veću,čim ravniju granu(one male ćeš ionako maknuti).Znači sve male makneš i tu jednu granu ostaviš.Stavi neki štap uz nju da ravno raste i redovito miči mlade koji budu rasli na njoj.Kad dosegne visinu koju ti hoćeš,otkineš joj malo vrh i onda će se početi granati.svo to vrijeme miči mlade na grani a ostavljaj samo one na vrhu.Ma kužiš kaj ti hoću reći,znaš kako izgleda stablašicaWink
Ja bum radila no u vrtlariji nisu imali tih"ofucanih"(tak ja zovem te sa jednom jadnom granom)nego samo lijepe grmove a njih mi je šteta trgati.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 20:09
sve kužim i probat ću pa kud puklo da puklo...ako ne probam i neću znati Thumbs%20Up ma znam ja za te opake smajliće da su ti ko fol..samo sam ti ja jako plaha smile96smile156 i mam me strah,a reakcija mi je obično ovakvasmile102
znači krećemo u eksperiment Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 20:50
baš sam ti uživala u vrtu konti, lijepo! još da se campanule otvore-eto veselja!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 21:22
Kontesa tvojoj ljepoti pridodajem još i ovo, donesem ti ga na floru - samo za tebe raste u mom dvorištu.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 21:41
Držim fige da uspiješ sa stablašicom. Ja se još nisam iskušala sa tim, ali sam danas baš na jednom mjestu gledala kuriku stablašicu, baš me potaklo da probam. Big%20smile
Naravno da ću sve i popratiti slikom. Malo sam u gužvi pa ne stignem niti tackati niti eksperimentirati. Malo se sve uskomešalo na poslu otkako je i naša zastava prek bare na stupu ispred neke zgrade! LOL

Samo ti budi vrijedna, a ja ću pratiti iz prikrajka! Wink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 21:55
Trišaa puuno hvalaa smile78
andrea moramo probati kaj ne? moram malo trenirati za inventuru Wink LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 22:05
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Kontesa tvojoj ljepoti pridodajem još i ovo, donesem ti ga na floru - samo za tebe raste u mom dvorištu.
 
------------Koliko picmoljakaLOLLOLLOLLOL
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 01:10
Super cvijeće imaš. Milionke su mi posebno zapale za okosmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 23:14
smrcko hvala Smile ja pola toga nisam napravila kako sam planirala pff  Confused

oduševile su me i pozdravile na ulazu u kuću Smile a koliko sam ih samo čekala





ja vam ko malo dijete kad dođemo ne znam na koju stranu prije krenuti..auto ni ne stane ja već izlazim gledati jel ima kaj novoga LOL

i prema ruži se zaletim jer mi je najbliža,a ona me pozdravlja Smile



a i njena susjeda ne zaostaje puno..uskoro će se rascvjetati



sutra dodam ostatak,krepana sam smile49



Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 23:25
Jesu li ti ovo anemone?Prelijepe suClap

I ja imam 4 milionke, napunila sam trokatnu posudu.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 11:08
smrcko,jesu anemone,a izgleda da smo postale nove zaljubljenice u milionke Wink

suzi se fino drži i ima nove cvijeteke











ne znam šta se događa sa ljiljanom? Confused



napokon je procvao clematis,ali stabljika mu tako jadničko izgleda..mislim da ovo mjesto nije za njega..ali sad ga neću seliti



campanule su se skroz rascvjetale..iza njih je lavanda Smile






kod mene tek sad ukrasni luk cvate LOL



imali smo i gosta






Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:38
anemone zvončići crnooka suzana sve je preslatko
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 16:14
Da tako krasne i zdrave biljčice. smile141Nadam se da  ću i j doživjeti cvjetanje mojihEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:16
Predivno Kontesa!
Anemone mi se jako svidjaju. Kod tebe suzana vec cvjeta, a kod mene je jos mala, prije par dana sam ju posadila van.
Da li znas mozda, nakon kojeg vremena procvjeta od sijanja?
pozdrav iz Norveske
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:21
sve ti je preslatko
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 22:24
I ja bi takvog gostaaaaaasmile181
Anemone su prekrasne,ja samo plave uvijek imamWacko
smile79
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 22:33
fuksija,na žalost,ne znam jer sam ja svoju kupila kao gotovu biljku,sjeme nisam nigdje našla,a baš mi je simpa Smile
anemone i ranunculuse ću drugu godinu u tegle staviti jer pojma nemam gdje sam kaj stavila LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 22:59
smile120
smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.