Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 104>
Korisnik
Poruka
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 20:41
kontesaa svega u tebe lijepoga, a lijepo si se i ponovila, Thumbs%20Up!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 21:10
bome kontesa svaka čast SmileSmile vidi se da uživaš u cvjetićima i lijepa ti je kolekcija. a i vrt ti je za pohvalu... Thumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 21:45
hvala cure Wink kad vidim ostale onda tek shvatim da je početak težak i da ne ide sve odjednom Smile
zagorka pomaži..o vrtu malo znam,a na istom području čeprkamo...imam milion pitanja LOL jel se cikla pikira? koliko puta rode mahune? kada se zgazi luk,a kada češnjak? pomoooooooooooć LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:02
Originalno poslano od člana zagorka zagorka napisao:

bome kontesa svaka čast vidi se da uživaš u cvjetićima i lijepa ti je kolekcija. a i vrt ti je za pohvalu...


Potpisujem!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:47
Kontesa, hrpa cvijeća, a tek poljoprivreda, pa možeš slobodno u vegetarijance, kod tebe ima svega za papanje. Tritomu dobivaš, a drago mi je da se sve moje smjestilo kod tebe. I hvalati na imenu "kotola" ili nešto slično, jer imam taj presladak (valjda je sukulent) a nisam znala kako se zove.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:51
Onaj plavi cvijetić iza ostića je baš prekrasan!
A povrtnjak....ma sve sami uredni povrtnjaci, pa gdje je korov??? LOL
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 00:43
Sve je prekrasno i mnoštvo cvjeća.smile64

Vrtek je odličan, malo sam zažmurila na jedno oko i podešavala krivine gredicaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 09:01
smile134 kontesa, nemoj nikom reći al kaj misliš zakaj sam ja na forumu hahaha i ja ti imam milion pitanja i hvala bogu na njemu i ovim dobrim ljudima kaj nam imaju strpljenja i volje odgovarati WinkWink hahaha
 kaj se tiće tvojih ja ti ciklu sijem direktrno na gredicu al ne vidim rezloga zašto je nebi mogla i pikirati ko i sve druge biljkice. ako voliš mahune posadi ih svaka dva tjedna par grmića pa češ uvijek imati mladih, meni tako rode kroz cijelo ljeto. ovo s lukom mi je nepoznato. kakvo gaženje? ja sam ga rano proljeće posadila, zagrnula, pohodala po gredici  i to je to
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 09:05
žemske smile73
smrcko  sad si i ti počela ukoso gledati smile156silvek pa korov bacam susjedima smile96Wink  kaj se to tak ne radi? Wink pa korov raste bolje od svega ovoga


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 09:22
e pa posijala sam ju direktno na gredicu samo je na nekim mjestima gusto izašla,a na gaženje luka mislim ono kada mu se lišće polegne da se glavice naprave Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 09:37
vidiš, sad ću ja od tebe učiti, o takvom gaženju luka prvi put čujem Confused Smile
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 09:53

Mi smo dosta kasno znali gaziti perje crnog luka jer smo ga voljeli klopati što duže, a češnjak nismo gazili već onako od 2 kom perje vezali, lakše ga se uoči kad se čupa van. To se radi samo da se glavice u zemlji raskrupne.

Vidim da ne gledam u koso samo ja!!! LOL
 
P.S. Uspjela sam ove godine ništa ne tržiti na Flori! A za tritomu cure imaju pravo! Stvarno ćeš dobiti smile232
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 11:18
smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 12:28
Vrijedna naša Kontessa, bravo za vrtić i bravo za cvjetnjak!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 12:47
stalno te oću pitati ali zaboravim LOL jesi li identificirala onu biljkicu što misliš da sam ti ju ja poslala a ja mislim da nisam Big%20smile
 
i molim te da mi sakupiš sjeme jednogodišnjeg iberisa i onih cvijetića što su na slici sa bijelim ostićima Smile
 
p.s. zapiši da ne zaboraviš LOL
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 13:27
Dobro si se ponovila Kontesa, baš je lijepo cvijeće, meni se majviše svidio onaj što mu neznaš ime pored ostića.Clap
život je more
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 13:55
hvala drage moje Embarrassed

Iris skoro sam 100% sigurna da si mi to ti poslala samo ne znamo kaj je,ali cvijeta bijelo,a ove sjemenkice bum skupila,niknulo je toga dosta pa ako hoćeš pošaljem ti

budem zapisala imaš praf LOL

jer su mi i za ovaj plavi cvijetek rekli kako se zove samo ja nisam zapamtila ...naravno

izgleda da ću uskoro staviti jedan šljem na glavu,a drugi na duzu da ne dobijem i smile232 i od sad bum stalno puuuuno žicala, a turneju počinjem u Samoboru pa krećem dalje smile98LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:43
jako me zezao photobucket pa nisam mogla slikice staviti..nema bog zna kaj,ali htjela sam vam moje ljubimice fuksije pokazati Smile





projekt stablašica cvjeta ko luda i raste


irisin alisum





palchi se vani donekle oporavila i počela tjerati listove čak iz debla,,,


oduševila me ova čuvarkuća



hostice i koprive



vinca i šeboj koji je sad odlučio cvijetati ponovo



i ovo je bio božur ..ocvao sad već naravno







Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:46
Druge fuksije su mi baš smile227! Nemaš probleme s mravima na pachiri? Kolegica mi se baš žalila da ju je morala izbaciti iz kuće jer su nutra u teglu došli mraviConfused
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:50
smile227cvijeća i ljepoteClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.