Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 104>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 23:13
Slažem se,fuksije susmile227no isto su takosmile227i čuvarkuće,hoste,pachira....aj dobroooo, i ti istosmile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:20
obožavam fuksije i stalno virkam po njima da se slučajno uši ne pojave,a one prošlogodišnje stalno maltretiram i vrhove im trgam da se razrastu u širinu...jadne one samnom LOL za ove mi je čovjek rekao da su baš sa tim velikim cvijetom...
Silvek imala sam problem sa preživljavanjem palchire i zato sam ju izbacila van pa kako bude..osušile su joj se dvije grane,a ostale su preživjele..a mravci mi stalno dosađuju,ali nisu u palcjinu zemlju ušli...za sad LOL
sashaaa dolazim ti uskoro u inventuru..sam da znaš smile79Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:21
Pa ti si se jadna stvarno prestrašila da je Andrea sve pobrala LOL. Ali ako sam ti obećala tritomu onda je tvoja i čeka te. I ne radi to više, kad ti nešto obećam onda ne kupuj. Ovaj put ću ti oprostiti ali drugi put će i od mene bit smile232.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:33
ajmeee moja duza je u opasnosti LOL ma ne sumnjam ja u tebe Horti...tu jednu sam kupila na flori pa mi triša nije dala da još kupim,a tebe sam žicala kasnije Winksmile73


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:44
Fuksija ljubičasta i ona pastelna su mi krasne! A cvijet od čuvarkuće je poseban! Pitam se kad će se koja od mojih odlučiti obradovati me.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 11:05
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:


smrcko baš je šteta da nisi bila s nama Unhappy
( Sa Hojine teme)

Hvala kontesica i meni je žao, samo sam tebi nedostajalasmile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:24
ma smrcko..mislim da nije baš tako..mislim da su te i drugi htjeli upoznati smile78

procvala je i treća fuksija LOL


iberisi pomiješani rozi i bijeli



ova delosperma se širi ko šašava,morat ću žutu preseliti


e ovaj sedum će dobiti izgon iz kamenjara jer je agresivan i već sam ga pola počupala,ali ne da se Thumbs%20Down


lavanda se rascvala ko šašava i stalno ju bubice,pčelice i leptiri oblijeću





kiša me udavila dva dana pa ništa pametno se nije dalo napraviti pff smile42




Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:31
Ljubičasti iberisi...smile89 ja ove godine za sad imam samo bijele. možda me negdje iznenade, tvoji su baš krasni! Smile
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:56
 fuksije su ti prekrasne, ne mogu se odlučiti koja je ljepša

lavanda takođe, ma sve ti je super

smile106
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 21:12
mmmm te tvoje fuksije! nije ni čudo da ih obožavaš kad su tak krasne SmileSmile
iberisi super, nisam znala da se tak zovu a i ja ih imam, a i lavanda je za pohvalu WinkTongue
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 21:15
Imaš prekrasnog cvijeća ali fuksije su ti zakon!Thumbs%20Up
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 21:32
Ajmeeee, konti mene dugo nije bilo na tvom bregu, pa sam se danas uvalila pred komp i lijepo prošetala, sve ispregledala. Sad neznam od kuda bih krenula hvaliti jer je sve prekrasno, sve 5+ Clap, ali fuksije su zakon. Ja ih obožavam, ali nemam baš sreće sa njima, pa ih ove godine nisam ni kupila. Veliš iberisi rozi i bijeli, a nisu li to alisumi? Ako mirišu na med onda su alisumi.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 22:22
hvala vam  cure Wink  Embarrassed
ove godine sam podbacila sa ljetnicama,ali sam se bacila u sijanje i nabavku barem dvogodišnjih i trajnica..a te su male pa i nema puno cvijetića u vrtu

kat rea bome ne znam...iris mi je poslala sjeme i napisala da je to jednogodišnji iberis Smile  budem pomirišala Wink a budem skupila i nekaj sjemenkica za svaki slučaj..kaj ne Silvek? Wink

zagorka zezaj ti samo...sad sam se sjetila,slikat ću ja ovaj grmić iz raznih pozicija pa će se činiti da ih ima kao kod tebe..polje čitavo TongueWink





Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 23:02
Prije nego onaj sedum dobije izgon pomisli na mene. Lavanda je predivna. Ja mislila da ima samo bijeli iberis - i kako sad cvjeta, moj ocvao u martu.
Kod tebe sve nešto super. Delospermum je super, a gdje je žuti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 23:05
Odusevila sam se tvojim prekrasnim fuksijama.
Vidim da imas posadjene i koprive, da li su i one trajnice?
pozdrav iz Norveske
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 23:24
fuksija to sam i ja htjela pitati, ali zaboravih,prvi puta ih imam i simpa su Smile

Triška moj je posijan kasnije možda zato..od sad sve sijem direktno u zemlju pa kad procvate..pa ono je muka prava u teglice i onda mi pola propadne...jesi sigurna za ovaj sedum? pošaljem ti ga cijelog..samo ga negdje smjesti gdje nema nikakvih drugih biljaka pa sve hoće zadušiti Confused
a žuti delospermić se sakrio ispod ovog rozog..sporije raste Smile

vidi kakvi su bili u proljeće..


sve nešto super? dođi pa vidi kako je..ništa ne ide po planu i zato su pripremljeni cvijetnjaci poslužili kao privremena mjesta i rasadnici LOL ali bit će Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 23:25
divno,divno,divno,al fuksija je ocaravajuca,ta mi je omiljena
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 00:09
fuksija odlična ,a tek lavanda...smile71
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:40
Prekrasni cvetićismile64
Čini mi se da i ja imam iberis, moram čekati da procvjeta. Nadam se da će i moja lavanda bar u pola biti lijepa kao tvojaClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 12:33
Uživancija je prošetati cvjećkama koje nam slikaš...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.