Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 104>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 18:32
i kadifica se zasijala sama prošle godine



sashini jednogodišnji kokotići



suhih ružica ima u svakakvim bojama



stalno im se divim



damica odmara



i na kraju jedno veliko srčeko za dobre duše  Wink




Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 19:13
ajme diiivoteee SmileSmile

svaka čast gazdarice, nebi tebi srčeka rasla da nisi tak vrijedna i dobra TongueWink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 20:50
Samo ti lijepo pelcaj fuksije, stare tegle isprazni i eto mene!!!
MM rekao doći u kontrolu ovom srcolikom paradajzu!!! Clap
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 21:23
ono svjetlo plavo, što mu ne znaš ime, a lijepo cvate ti se zove isotoma oxillaris
 
Sve pohvalee ponovo, posebno za fuksijeClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 22:31
tnx cure Smile

zagorka sad kad sam tebe vidla sjetila sam se da sam zabola pelcere lavande, azaboravila ih zaliti smile42 vidiš, asocijacija na tebe mi je lavanda Wink

andrea pa ja nemrem vjerovati! nemojte dugo čekati jer je baš taj spremljen u frižider i čeka jednu finu salaticu Wink pelcere fuksija sam zalila pa se nadam da bude nekaj Wink

Lora to nebum zapamtila, ali mi je palo nekaj sad na pamet kako da si olakšam Wink

sad se psihički pripremam za štihaču čim malo zahladi pa da biljkice idu na svoje mjesto smile45
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 23:13
Krasne fuksije. Moje su nekako stale, valjda im smeta vručina. A bile su cvijet na cvijetu. Kao da su bacile dio lišća nekako pofureno izgledaju. Imaš savjet?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 23:37
mačak stavi ih u polusjenu ili sjenu, ne nikako na direktno sunce..moje su se sfurile jer su po 5 dana osuđene na sušu Confused dok ne dođemo na brdo...ne treba im prejako zalijevanje, ali da se ni ne sasuši zelja jer je onda koma 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 11:12
I ja volim fuksije i uvijek kad ih vidim bilo gdje, raznježim se.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 11:51
stvarno si kraljica fuksija, ove roze su posebne!
mačak je pravi pozer a "pomica" (rajčica) za 5!
smile71
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 11:55

Plumbago je zaslužio ponovno fotkanje. Moram ga slijedeće godine uvrstiti u kolekciju plavog cvijeća !

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 11:55
Sve je ljepo a posebno fuksije!!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 14:10
Jesu, u polusjeni su, ali valjda im je falilo vode dok me nije bilo.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 15:00
prelijepo cvijece imas vidi se da ulazes puno lljubavi u njega, imala bih jedno pitanje imas li mozda jos koju sjemenkicu iberisa pogledaj ti kod mene mozda si nades staTongue
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 16:57
Stvarno imaš lijepo cvijeće,a fuksije su .
Mačak uživa i jako paše uz lijepo cvijeće,a paradajzek je milina za vidjet .
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 17:24

Fuksije su predivne ,a za paradajz nemam riječi...

Veliko srce...predivno

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 17:53
fuksije su fantasticne...ja bi molila pelcer od bijeleEmbarrassed...a sve cvijece ti je mrak...
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 20:46
cure drage, hvala vam Smile

mačak kada se tako pofure odmah s njima na potapljanje u kantu punu vode dok zrak ne izađe iz tegle van i trebale bi se oporaviti ako baš nisu jako nastradale Approve

rosa2 bit će sjemenkica kada se osuše ne brini stalno ja njih škicam

štefice to ti je gđa mačka i zajedno sa svojom kćeri i unukom pustoši moje sirote cvijećke Wacko

željka hvala, a ponosna ću biti kada mi vrtek bude bez korova kao tvoj Wink

maslačkica jel misliš na ovu rozo bijelu? budem ju caknula i probala zakorjeniti Thumbs%20Up imam i jednu skroz bijelu, ali ta je u projektu stablašica i nema drugih grančica osim one glavne LOL

sve me strah kakvo ću stanje sutra zateći..računala sam na kišu ovaj tjedan, ali ništa od toga Ermm

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 23:03
Paradajzić ti nije loš LOL Ono plavo sam i ja kupila i nemam pojma kaj je, javi ako saznaš naziv.
I ako buš obrezivala fuksije, prosim zapikni koju grančicu za kolegicu...onu tamnu recimoBig%20smile ma na svima sam pasla oči smile89
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 23:19
pošto ti je PP pun budem malo zachatala temu LOL rezucnut ću ja njih sve (fuksije) čim malo olabave sa cvatnjom Wink a Lora kaže da je ono plavo isotoma oxillaris(naravno da sam copy pastala jer to nemrem zapamtiti) Thumbs%20Up
i nisi mi rekla da li je ono na prethodnoj strani encijan ili nije Wink
 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 00:27
Hvala! Smile
Mislim da nije encijan, nego ageratum - goruća ljubavWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.