Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 104>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 09:01
I ti si pronašla zanimaciju, baš je zgodan taj slideshow.
Krasne sličice, baš mi je pasalo malo šarenila
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 09:26
baš si mi osvježila dan s ovim slajdićima, odlično je cvijeće!
petica za šeficu dvorišta!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 10:05
Jurice, još se samooo malo imamo vremena odmarati od štihače, a ja to bome i koristim LOL

Bako, vidiš da fale još neki natpisi, tko zna zašto LOL hmm da ti pošaljem mucka? malkice je samo narastao, ali je ko anđeo Evil%20Smile

Otok pa kad ste me zarazile...ajde da i ja probam...i stvarno je zarazno Smile meni čak i zanimljivije tako gledati slike Smile

Minica tebe već dugo ne vidjeh i drago mi je da sam ti osvježila dan Wink P.S. jel se ta petica upisuje negdje? LOL

hvala svima Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 10:08
Kuc,kuc, ja došla u goste a tebe nema doma Wink!
Zezam se naravno,danas sam si dala domaću zadaću da pregledam i tvoj vrt od početka do kraja (ufff, puno je toga).Prekrasan je, ovog proljeća ću morati nagovoriti mm da se provozamo do tvog brijega,samo pazi ak te nema opustošiti ću ti vrt smile96 .Ma šalim se nisam ja taaakva  smile60.
Zaboravih dodati,donijet ću ti na poklon ricinus (normalno ako iznikne iz zemlje,zasad ni traga ni glasa od njega) LOLLOLLOL.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 10:58
Ivnaaa to ti je odlična ideja da se dokoturaš do mog brijega Wink 
ajme ti si stvarno bila vrijedna u obilasnku, nadam se da se nisi smrzla  Smile
a gle da bi mogla opelješiti, moraš prvo onaj sav korov počupati da dođeš do željene cvijećke Wink slobodno pelješi LOLLOLLOL

trebala si taj ricinus ostaviti u maramicama pa bi ga bilo za sve LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 11:04
O ne,ne draga moja smile60! Ja ti samo "umne" radove izvodim,ništa fizikalija,nećeš ti mene upregnuti,nisam ti naivna francuska sobarica,a a a a LOL!!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 11:47
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

O ne,ne draga moja smile60! Ja ti samo "umne" radove izvodim,ništa fizikalija,nećeš ti mene upregnuti,nisam ti naivna francuska   
 sobarica,a a a a LOL!!!
.
 
 
Konte, evo  još jedna mudrica kaj ne pada na fore o alergiji na lopatu, na kraju će biti više ovih za umne nego za šljakerske radove.
               Nego da, temeljito proučih tvoje slideshouowe /jezik pregrizla, ne znam jel točno napisano/, i bormeč lijepo si ti to sklepala. Izgleda moćno i bogato, a sve pod pažljivim i budnim okom gđe.Zlatke, a i stari Mucko sve to ima pod nadzorom.
Naviše mi se sviđaju fotke na kojima je pozadina ispucana zemlja. To, u kombinaciji s lijepim cvetekom, npr.gazanija ili prkos, izgleda vrlo originalno i fensi.
A za koprivom, nemoj plakati, ja ću ti dati pelcere, imam istu takvu, samo je sad malo abšisala, ali, povratit će ona svoje boje.
Svaka čast, gazdarice!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 12:06
Ivnaaa pa to mi nije bila namjera ma neee bih jaa to nikada smile60Tongue
ali sobe i ne treba pospremati...mhh Tongue
ali kak drugačije doći do cveteka Wink
ma sara jel vidiš ti to? svi na kraju teški mislioci LOL
sve se izmotavaju...ajde sreća da imam dva dobrovoljca (dobro mi pazi na TM, a goga već vježba) LOL i na kraju ću opet ja morati...viš ti nepravde LOL

e da...to samo tako izgleda...moćno i bogato, ali mi je drago da ti se sviđa Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 12:10
Ne izmotavam ti se ja draga moja,tako to funkcionira i kod moje kuće (mislim ideje i umni rad LOL), a da zaslužim koji cvetek napraviću iznimku i eto... ma oprat ću šalice nakon kave koju ću popiti LOLLOL.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 09:47
Minica tebe već dugo ne vidjeh i drago mi je da sam ti osvježila dan Wink P.S. jel se ta petica upisuje negdje? LOL

----------------
ma kako ne, već slijedeći tjedan očekuj ju u materijalnom oblikuWinkTongue
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 09:59
Super Konte, sada vidim sliaidovi u modi i baš su super takve prezentacije, preslatko.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 12:18
Draga Kontesa, evo da i ja ostavim trag u tvome vrtu (pazila sam, nisam ti pogazila niti jedan cvijetak dok sam šetala). Jako mi se svidjelo gledati od početka kako si mic po mic pravila svoj vrtek. Prepoznala sam ono "ma nije mu ovdje baš pravo mjesto, tamo će mu biti bolje", ili: "ma ovaj kamenjar mi nije baš naj, idem ga malo prepraviti". Ja mislim da nema među nama nikoga tko povremeno ne doživljava stvaralačke napade u uređivanju (preuređivanju) vrta.
Inače, priroda koja te okružuje je prekrasna, podsjeća me na brege gdje je naša viksa. A i tvoj Floki (Florijan) je u rodu sa našim patuljcima.
Lijepo i pohvalno je vidjeti kako si stvarate svoj raj, a vjerujem da unatoč naporima (fizičkim, psihičkim i kunićkim) u trenucima opuštanja osjećate sreću i zadovoljstvo. A u sezonama koje dolaze tvoj će vrt biti sve bujniji i bogatiji i još više će vas radovati (a naravno i nas).
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 22:47
Cimi, hvala ti na posjetu mom snijegom pokrivenom dvorištu i vrtu ( tako da ne brineš za gaženje..sve je pod snijegom Wink) i na lijepim riječima. Počeli smo prije 2 godine malo ozbiljnije uređivati i onda sam mislila da će se to sve moći brzo urediti, ali brzo sam se uvjerila da nije tako jer ograničenja je puno, a i znanja je bilo malo ( sad je samo malkice veće, ali samo malkice) i onda sam se pomirila da će trebati godine da dođemo do onoga što smo zamislili, a najgore je kaj se nove ideje rađaju stalno pa su i promjene plana konstantne Wink a i toliko je drugog posla da jednostavno moje ideje i želje glede cvijetnjaka padnu u drugi plan, ali ima vremena Smile
dobro si prepoznala ideje o promjenama i baš me taj kamenjar muči i doći će i on na red za promjene..samo da ga osmislim do kraja..vikend brzo prođe, a sav bi posao trebalo za vikend obaviti...
zato mi je bilo jako zanimljivo pratiti vaše radove i veseliti se novim i očiglednim promjenama, a sada uživate u prekrasnom okruženju Thumbs%20Up

P.S. i moj Florijan fućka za muškima kao i jedan od tvojih patuljaka i užasno zbunjuje mace kada prođu ispred njega LOL

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 00:19
S obzirom da je tvoj Floki jadan sam, a zima je duga, dobro bi mu došli ovi prijatelji da se ima s kim družiti, odigrati partiju šaha, bele, čovječe ne ljuti se, a možda si popiju i kupicu vinčeka ili "čokančić" rakijice.smile198



Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 00:20
Konti draga, evo i ja sam domaću zadaću odradila, tj. pregledala tvoj vrt. Bilo je tu svega lijepoga, puno boja, puno radosti i uživanja( kada procvjeta), a znam da je bilo i puno smile46 dok nije nastao takav cvjetni raj.
Slideshawima si me oduševila...... i tek na njima se vidi pravo bogarstvo od cvijeća, a najviše su me nasmijali tvoji četveronožni cveteki koji te tak mrko gledaju jer ti jedeš, a njima ne daš...smile96.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 09:35
Super su nam došli ti slideshowi, preko zime uživamo u hrpi lanjskih predivnih slika.....šteta bi bila da se to ne pogleda još koji put, Konti ti si to lijepo složila i sviđa mi se što ima i imena....smile141
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 10:54

Susjedo,natrpala ti svoj vrt svim i svačim baš su me razvedrili ovi lijepi cveteki bok

i muckići istoLOL
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 11:47
Bože baš se ovdje dobro nasmija svaka častsmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 21:29
cure moje drage, hvala na lijepim riječima Wink
jučer opet napadao snijeg pff i Florijan se ni ne vidi opet...jadni patuljak, ali zato kada se otopi snijeg imat će društvo vidim...tnx Cimi Wink
danas je to nekako ovako izgledalo smile66


voćnjak


dostaaaaaa je više tog snijega smile48
ove sirotoće sam spasila iz jedne cvjećarne gdje nisu vodu nikada dobili i popili su fajn da bi sebi došli


e da..počela sam malo uređivati svoje teglice...u ove sam kasnije stavila zumbule Smile




ostale su isto prazne pa kada ih napunim poslikam
i to je to ..za sada...Wink
Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 21:47
Prekrasni su bregi prekriveni snijegom - ko' u bajci. A teglice su ti super, da li ih ti "obrađuješ"?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.