Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8384858687 104>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 23:11
Winkmože
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 06:50
Imam nekakve obaveze taj dan, ali možda...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 06:52
Curo naša vesela, opet kod tebe ljepote cvjetne! I irisi i pakujac koji se nije mogao odlučiti koje bu boje, i lupinusi .. sve ti je jako lepeko!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 22:19
danas smo skoknuli na brijeg završiti započete poslove preko vikenda pa sam odmah iskoristila vrijeme da nastavim saditi i presađivati...dva sata su prošla za čas...ratujem sa susjedinim kokama..ja posadim, one isčupaju Confused

pakujac se ipak odlučio glede boja Wink žuto crvenkasti...a iza njega se crveni heuchera u društvu onog bijelog puzavca, a sve ih ograđuju zečja uha



ovaj katekin i moj LOL se napokon skroz rascvao Smile





a pakujčev susjed, red baron, se fino oporavio od zime i polako se crveni...pored njega se šepuri drač koji koke neće ni taknuti LOL



Lovrina magnolija lijepo tjera listeke



ovaj grmek irisa je u nedjelju bio u pupovima, a sad se polako pokazuju cvijeteki





i još jedan lupinus je procvao...ljubičasti LOL



i još jedan ljupki iris



i jedan turski karanfilček



ovo je cvijetnjak sa tim irisima, lupinusima i kompanijom koja ili je već ocvala ili se tek sprema


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 22:24
Lupinusi su ti mrak. Ma, reci mi kako je tebi i Lovri uspjelo zakorjeniti magnoliju? Ja to pokušavam godinama i nikako da uspijem!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 22:29
hojčika paa ne znam, ali Lovro ju je lijepo pripremila, imala je fini korjen i na moje veliko veselje, primila se smile213
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 22:59
Prekrasni irisi i lupinusi, a i pakujci su krasni ClapClapClapClap
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 23:55
Prekrasno se rascvijetao tvoj bregek,svašta ijepoga ima...
Kao Moon ipak bi izdvojila irise, pakujce i lupinuse    

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 00:49
Konte dugo nisam bila u tvome vrteku...Ne mogu se nagledati tvojih lupinusa, prekrasni su. Ja s njima nemam sreće. Sijala sam ih nekoliko puta i kupovale sadnice, ali oni se jednostavno ne održe kod mene...Imam još jedno pitanje a to je kako tvoji ahimenesi? Ja sam ih kupila i posadila ali ni jedan nije izniknuo.Baš nemam sreće ni s njima, a mislila sam da ću ih ove godine imatiCryCry...
sutra je novi dan
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 09:06
djevojčice drago mi je da ste bile u obilasku Hug
Jagoda samo strpljenja sa achimenesima i moji su nekako lijeni ove godine i baš polako rastu Confused do jeseni će valjda procvasti Wink ne znam kako si ih sadila...ja svoje popikam u zemlju, zalijem i stavim gore prozirnu foliju i na sunce stavim...kada krenu nicati maknem foliju...i ne treba ih pustiti da se zemlja osuši dok niču...to bi bilo nekakvo moje iskustvo sa achimenesima Embarrassed
jesi virnula tvoje/moje japonice? jel im lišće ovakvo zato što su na suncu? da ih selim negdje u sjenu? Embarrassed

kako su prinčevi popularni u zadnje vrijeme, jednog sam i ja uvela u svoje dvorište Wink

silver prince Big%20smile


i jedna špricana princeza LOL


taj dio je jedan mali sjenoviti dio i tu su za sada astilbe, princ, anemone i jedić, a trebaju im se pridružiti hoste i još par heuchera...kako bi se reklo...izlog u radu LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 09:25
Pakujci caruju, a i sve drugo je krasno
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 09:32
sve je jako lijepo, oduševio me lupinus! nadam se da će i moj nekada biti takav!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 12:16
antonija, bit će, ovaj je već dvogodišnjak sigurno, a morti i 3 godinice ima Smile
otok smile113
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 16:13
Baš sam došla pogledati da li ćeš pokazati ''princa'' kojeg ti nisam uspjela maznuti. I jesi, hvališ se s njim. A ova zašpricana ti je h. ''Midnight rose'', jal ti ga ponoćna ruža!
Moj ''princ'' još ne cveta, al' naj ti bu!LOL
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 16:35
prekrasno kontesa moj favorit su hoste i naravno taj čuveni lupinus
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 20:43
Kontesa, koliko je trebalo vremena da ti niknu ahimenesi? Jesi li to možda crvene sadila ?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 22:47
Probudili se bregi Wink. Lijepo se rascvjetalo, pakujci su posebni Clap
život je more
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 21:33
Perla, moram se pohvaliti sa princom kad je tako teško došao do mog dvorišta LOL tnx za ime pošpricane ljepotice Smile
panda hvala Embarrassed
Lantana jel ti vidiš koliko brijeg kasni čak za zagrebom, a kamoli za morem u cvatnji Smile
milice, ove godine sam ih kasno posadila, a ne znam ti točno reći koliko su nicali, ali min 2 tjedna ako ne i više, kilave nekako ove godine Confused crvene nisam niti imala za saditi, tj. ono što sam prošle godine kupila pod crvene, ispali su rozi Unhappy
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 21:45
lijepe princeze Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 22:00
Konte hvala ti na odgovoru za ahimenese...Pokrivala sam ih dok je bilo hladno ali od kad je toplo su otkriveni. Zalijevam ih ali nema nikakvog znaka da će niknuti...
Moram još napisati da ti jednostavno zavidim na divnim lupinusima, koji također jednostavno neće rasti kod mene....
Irisi japonice su ti požutili kao i meni ali oporaviti će se oni, ne brini...Vjerovatno su se šokirali kad je naglo krenulo jako sunce, ali oni to sve podnose, barem kod mene...WinkWinkBig%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8384858687 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.