Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8485868788 104>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 22:19
jagoda, pokrij ti achimenese skroz dok ne niknu tako nemaš brige..vrati ti tu foliju natrag jer su ti gomolji možda bili previše sasušeni Confused
baš sam jučer gledala japonice...ono žuto lišće im je pomalo gnjecavo kao da trunu Cry danas nisam uspjela pogledati lukovice jer je kiša padala cijeli dan Unhappy a zimu su tako lijepo prezimili
moon tnx Hug
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 11:30
eej koka, brijeg je sve više i više atraktivanSmile...kaj je jučer bilo za ručakEmbarrassed? Kokošja juhaAngry?hehehe, znaš da se šalim, ali situacija je zaista ozbiljnaWink...pakujčeki su baš slatkički, ali lupinusi  su ti genijalniClap...
lijepi pozdrav
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 11:40

Evo i mene na brijeg.. Sam se umorila hodajući do gore, ali da vreijedi - vrijedi! Pravi domaći vrtek si stvorila na bregeku.

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 11:57
i ja stigla...prosetala se,perunike,lupinusi,pakujci preslatki ...odoh dalje,veliki
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 11:59
saro, bome su se koke držale svog dvorišta ovaj vikend...pitam se zakaj LOL
joj anaida umorim se i ja dok dođem do vrha LOL
gioo draga navrati opet smile78
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 12:49
hoste, klinčeki, pakujci, lupinusi, irisi, turski klinček je poranio, nema čega nema na brijegu, a i ovo šarenilo mi se sviđa

Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 07:20

ovo je nekaj posebnoga, odlično izgleda

a i sve ostalo je savršeno, uživam u ovom vrtu
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 11:00
i meni se dopada smile141
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 11:21
lepe ti je lepe ti je...
reci mi kad buš gotova da mi posudiš onu električnu lopatu :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 11:34
Bregi se "raspojasali", nema čega nema... Mogu zamisliti kak uživaš kad stigneš tamo!Thumbs%20UpClapClap
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 21:40
zabušavam...nisam ni kavice za šetače ostavila Embarrassed
jokrajnik to je echeveria i cvate već dugooo..jedva je dčekala izlazak iz podruma Smile nego...mi bi mogli biti susjedi po bregima Wink
medeek..došao nam obračun struje da boli glava...bit će zbog lopate LOL gotova bum za par godinica pa ti ju posudimLOL  jel bude ta zg kava da znam jorgiće iskopati?
bako..uživam luđački...kopam, presađujem i sadim, a da bih to napravila nosim kramp sa sobom da iskopam korjenje podivljalih kupina...ma uživancija LOL šalu na stranu...gore mi vrijeme ode kao da se mjeri na pješčani sat Smile

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 21:55
prekrasno
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 22:18
ma baš svega,al lupinusi su ti apsolutni mrak Big%20smile i pakujci
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 23:22
panda hvala Smile
Dubica to su ti moje dvije ljubavi...još da cvatu duže uff smile84moram uskoro posijati nove lupinuse da im se možemo veseliti iduće godine Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2011 u 13:00

Echeveria je baš posebna  Tongue.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 22:31
koje ludo vrijeme na zagorskim brijegima je bilo prošli vikend...red sunca red oblaka, vjetar je puhao kao mahnit, grmilo i sijevalo i na kraju palo 3 kapi kiše i to je to Confused

usprkos vjetru, cvijećke su još na svom mjestu Hug

božuri su puni pupova..nadam se da će me dočekati cvijetovi idući vikend




irisi cvatu nekim čudnim redom...






za žuti pakujac nisam ni znala da ga imam LOL tu je sa onim neodlučnim


cytisus sam kupila ove godine...simaptičan, ali nije me baš previše oduševio ovako uživo...možda bude


tradenscantia...htjela bih bijelu nabaviti pa iskombinirati sa ovom Smile




mislim da je ovaj mirisni ljepotan stigao od Bergi, oduševio me kako je cufast smile213iza njega se počinje crveniti red baron


ružice su si dale truda




i drugi lupinusi su procvali smile76 onom prvom sam već porezala stabljike sa sjemenkama da krene ponovo cvasti






jako volim gailardije i nisam im mogla odoljeti na dolcu Wink


ne znam jesam li pokazala novu vejgelu..ni njoj nisam mogla odoljeti LOL


kadulja ...šarenolisna ne cvate još





Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 22:38
ej koka, pa si nabavila crvenolisnu vejgelicu, nisi se ništa hvalila, baš je zgodnaSmile. I žutog pakića imašSmile...Lupinusi su ti predivni, bome si ih dosta sakupila, oduševljena sam njihovom ljepotom, baš su me ovo proljeće "prehitili"Wink...meni se ovaj tvoj cytisus baš dopada, baš je nekak lepršav i prozračan, sve u svemu krasne biljkiceClap.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 22:49
Saro nije ovo crvenolisna vejgela samo joj je malo lišće dobilo od sunca jer bila je skroz zelena kad sam ju kupila, a možda i griješim Confused to sam kupila kod tete kaj prodaje flance iz svog vrta
lupinusi mene hiću već dugo i napokon sam dočekala da odrastu i procvatu LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 06:47

Lupinusi su ti baš lijepi.
Onaj mirisni karanfilić bi trebala i ja imati, jedva čekam da procvate...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 07:16
Bregi procvjetali! Jako ti je lijepo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8485868788 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.