Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Živice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kalina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kalina

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2008 u 20:56
zašto ne pokušaš u nekoj od vrtlarija potražiti , 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
prepelica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 12 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prepelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2008 u 15:48
Pred kućom mi je ovakva kao na slici, ali ne cvate, jer je redovito šišaju. Izgleda da ću morati proizvesti nasad od reznica.
S druge strane imam onaj grm (ne znam mu ime) koji ima male bijele loptice u grozdićima kao plod, koji je okružen mladima što su se sami zasijali. Ampak on mi ne treba, ako kome treba, nek se javi.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2008 u 11:49
ima ga kupiti po rasadnicima....ali 200 komada bi te dosta koštalo
a za sijanje ne znam....vjerujem da se može i tako razmnožiti
 
 
 
 
listopadan grm koji može narasti i po 3-4 metra
postoji  Ligustrum ovalifolium - zelenih listova i Ligustrum ovalifolium -'Aureum' - šarenih listova
Na vrh
prepelica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 12 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prepelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 08:05
Molim za pomoć. Znao sam si namnožiti kalinu reznicama dosta uspješno, ali sam se prenaglio, pa obećao šogoru za živicu 200 sadnica. Znate li koga da je ima ili mu možda niču iz sjemena, (što nije slučaj ako se živica redovito šiša, pa ne stigne ni procvasti).
Ako ništa, da li netko prodaje sadnice i po kojoj cijeni?
Hvala unaprijed, Ive
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.