Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj posjet Krku
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj posjet Krku

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj posjet Krku
    Objavljeno: 15 Kolovoz 2008 u 20:21
danas sam opet bio na Krku,no ovaj put sam uspio nešto i snimiti.dakle bio sam u spilji Biserujki pa evo slika za one koji moža neče moči posjetiti spilju,ali i za sve ostale one če najbolje govoriti.





mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2008 u 09:44







mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2008 u 09:49







mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2008 u 09:59









mi smo djeca cvijeća
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 12:42
Krasne slike, a ki zeli doc
 
 

Špilja se nalazi kod Rudina iznad Slivanjske uvale na otoku Krku. Pristup cestom moguć je iz smjera Malinske, a postavljeni su i putokazi. Zadnjih stotinjak metara je makadam, a parkiralište je 50 metara pred ulazom u špilju. Moguć je i pristup barkom (spilja je oko 200 m udaljena od morske obale). Prije uređenja špilja je imala jamski ulaz,  a sada je  prilično originalno riješeno, ulazi se iz zgrade, stepenicama. Temperatura u špilji je u toku čitave godine od 10 do 13 Celzijevih stupnjeva. Dugačka je 110 metara, a za turiste je uređeno prvih pedesetak metara, uz vrlo kvalitetnu stazu i rasvjetu, sadrži raskošnu dvoranu i galeriju, a njenim dnom protjeće i potok. U špilji živi endemska vrsta kukca,  koji se često može vidjeti u donjem, vlažnijem dijelu špilje. Svoje ime špilja duguje priči da je u njoj skriveno blago nekog krijumčara. Zanimljivo je što se nalazi samo nekoliko desetaka metara ispod skoro ravnog tla, a dno špilje je iznad morske razine.

Pet minuta od ulaza u špilju stazicom se dolazi u Slivanjsku uvalu gdje se  može  kupati, a i vidjeti koji postavljeni šator.

Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 09:44
rijeko moja ti si genije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 12:58
Divno...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 09:53
Skitnice naravno da sam zaboravila da sam to već vidjela, odnosno da je to ta špilja. Baš ti hvala što si me podsjetio - mora biti jako interesantno.
Bio je unuk sa školom na izletu neki dan, pa je isto oduševljen.smile141Ako bude sutra vrijeme idemo na izlez mm i ja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 16:05
Samo par slika sa uvalice  u Kijcu kod Omišlja
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
i na kraju jedna lijepa Yucca
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 22:07
jeca/slike_od_clanova/more_sa_obale_krka/16964.aspx][/URL]
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 22:09
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 22:14
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 22:18
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 22:21
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 15:14
URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/more
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 15:19
URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/more_malinska/17009.aspx][/URL]MALO NOSTALGIJE
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 01:37
More , more , sinje more !    smile180   Nema niko ovakvo !
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 21:22
Prekrasne slike, našeg prekrasnog mora......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 19:46
predivno je more naše, svaka čast slikarici
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 21:29
E baš mi je drago što sad imamo sve o otoku Krku na jednom mjestu.
Ajde sada nemojmo se razvodnjavati, tko god ima sliku s Krka neka je stavi ovdje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.