Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 12:11
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Salvete su iz Njemačke...trebala bih prodati ovu veću (30x30), tema i boja su po narudžbi (pejzaž i zelena boja), cijena nije dogovorena unaprijed, i sad sam u dilemi...koliko da naplatim sliku? Ne želim da cijena bude prenapuhana, ali ne mogu je prodati u bescijenje..Imate li kakav prijedlog...onako realno!?


cca 100 kn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 12:12
najmanje koka
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 03:03
evo i ja sam nocas bila inspirirana...





  radjeno na kuhinjskoj, drvenoj dasci...sluzit ce kao ukras na stolu...( sutra lakiram)
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 06:33
ovo ti je ispalo prekrasnoClap
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 09:31
Frida prekrasno, prekrasnosmile94
meni je super u životu
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 09:41
baš si to lijepo napravila...ali mislim da bi ti to i nacrtala odnosno naslikala savršeno....za razliku od nekih od nas /recimo mene Tongue/
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 10:41
frida sto cesce nam budi ovako inspirirana,rad je preljepsmile141
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 17:57
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

baš si to lijepo napravila...ali mislim da bi ti to i nacrtala odnosno naslikala savršeno....za razliku od nekih od nas /recimo mene Tongue/


   znas da sam na kraju i ja o tome razmišljala Big%20smile..koliko sam vremena potrošila pripremajući podlogu i rezuckajući salvete, za toliko bih i naslikala ovakav motiv ....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 21:35
Krasno je ispalo no slažem se sa Iris.Vidjevši slike koje si slikala,sigurno bi ljepše bilo nego salveta.Ženo ti si umjenik,tebi salvete ne trebaju jer ljepše slikaš nego što ijedna salveta izgleda.I zato ja nebudem više tvoje"salvetne "radove ni gledala jer znam(šta ću kad si nas naučila takoBig%20smile)da znaš puno ljepše slikatismile79
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 22:23
Baš lijepo, noćna ptico...........
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 22:39
 Hvala, ekipo, na lijepim komentarima mojeg najdražeg hobija ( koji je s vremenom pomalo postao i honorarna zarada)...salvete mi se jako svidjaju zbog mogućnosti oslikavanja uporabnih predmeta, posebice porculanskih ili staklenih posuda...jako su mi lijepi vaši radovi na tu temu...

jučer sam i zaprimila narudžbu za jednu sliku na platnu, vrlo čudnih dimenzija  ( 100 X40 cm), sa zadanim motivom ( panorama otoka) pa sam veceras isla u trgovinu s platnima pokusati naručiti tu dimenziju...tip rekao da ce pokusati do kraja drugog tjedna dobiti ga...nije mi zurno jer sam dobila rok do 1. 06. da zgotivim sliku....bas se radujem tom radu jer motiv mi se svidja i vec sam razmisljala o takvoj slici...jedva cekam poceti...( dugo me nije ovako uhvatilo)Wink
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 23:24
predivno! smile141
Na vrh
crnogorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crnogorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:28
pozdrav svima evo jedne crnogorke sa mora,zaljubljenik sam u dekupaz kao i svi vi ,i citam vas forum i gledam fotke,sjajne ste ,a radovi su divniiiiiiiiiii.sve vas pozdravljam 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:04
dobro nam došla, kada ćemo vidjeti tvoje radove?
Na vrh
crnogorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crnogorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 11:22
mozete ih vidjeti na decoupage 21 forumu a postavicu i ovdje samo da ih prebacim na fles
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 11:36
Dobro nam došla crnogorkasmile95i  veslimo se tvojim radovima stavi slikice da ih vidimosmile58
meni je super u životu
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 19:54
Koliko mašte i vrijednih ruku...bravo...stvarno ste super, ja kaskam za vama..ali trudim se..samo nastavite i ja ću škicati, možda probat kopirati..Wink
Crnogorka, dobro došla!
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
crnogorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crnogorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 08:14
evo za pocetak nesto moje
Na vrh
crnogorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crnogorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 08:32
 
evo jedne minijature
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 09:57
Dobrodošla Crnogorka, znam, ja da ti imaš dobre radove, drago mi je da si nam se ovdje pridružila. Bilo bi dobro da otvoriš svoju temu da vidimo sve tvoje  radove. 
Ova boca ti je savršena, ja inače volim raditi na bocama, ova tvoja mi je suuuuuuuuuuuuuper. Je li to sve takva salveta ili si spajala kockice? prekrasno je , nisam takvu vidjela. 
Samo naprijed, veselimo se tvojim radovima. smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,242 sekundi.