Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 34>
Korisnik
Poruka
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 13:43
ma predivno, smile55smile70
kao ti se da raditi po ovoj vrucini...ja se sva zaljepim za salvete....smile46, ali evo upravo skidam neke slikice mojih radova sa aparate, pa poslije ručka smile41mozda uspijem pokazati ih
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 17:20
more
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 17:24
more, more
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 17:25
more
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 17:30
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 18:02
Leonarda, pa ti si prava umjetnica, super radovi a i motivi, nego kako si napravila one ribice i školjkice
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 18:10
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 18:12
luster za stajaću lampu
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 18:14
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 18:16
..hvala...i
mam kalupe, pa izlijevam u gipsu..a to sam tek počela
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
*Lela* View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Lela* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2008 u 14:41
Odlično, super radovi, ja još hvatam vrijeme između posla i ostalih obaveza, ali volju nisam izgubila. Uskoro idem na još par dana godišnjeg, pa ću se posvetiti samo tome. Jedva čekam da i ja uspijem napraviti nešto lijepo pa da vam se pohvalim.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2008 u 15:05
dobar dan svima. Zanima me da li se mogu ovakvi radovi raditi i s ukrasnim papirnatim ručnicima, da li je neko pokušao i s tim raditi Question
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2008 u 23:14
bog Vanja
papirnati ručnici....ja nisam...a sto bi to bili papirnati ručnici...imas koji uzorak...
pa vjerovatno je moguce i to napravitiThumbs%20Up
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2008 u 08:57
Bog Leonarda, papirnati ručnici su napravljeni isto kao i salvete ali su u obliku role, pa me zanima da li i od takvog papira koji se isto može razdvajati, mogu li se ukrašavati razni predmeti kao i sa salvetama.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2008 u 21:34
Vanja,možeš i time raditi.Ja probala samo što ti ručnici nisu toliko tanki ko salvete pa meni nije bilo baš toliko lijepo a i nema previše lijepih motiva na tim ručnicima.
U svakom slučaju,probaj,izgubiš samo malo vremena,doslovno malo.
Leo,prekokrasnooooooosmile39
Ja imam hrpu tih limenih kutija za kolače(jedno vrijeme sam te kekse kupovala samo zbog kutija) i nikako naći čime ih ofarbati.
Ova tvoja crna je krasna,gdje boje kupuješ,tj.kakve boje????
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2008 u 22:00
Sasa fala na informaciji, za sada prikupljam vaše savjete pa ću se jednog dana na zimu odlućiti i na taj hobi valjda će biti nešto od toga.smile75
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2008 u 11:16
smile182
ja pre ljena za cekati da mi se bilo koja farba osuši...pa eto koristim uglavnom sprejeve za metal Wink, a i doista je puno jednostavnije,brzo se suše, najpovoljnije cijene su mi za sada u Pevecu, a snadjem se i uzmem mojim dečkima,oni vjecito nesto farbaju..motore,bicikle....Embarrassed. Upotrebljavam i obicnu temperu ovisi o predmetu koji ukrašavam...i to ti je to
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2008 u 21:20
Ma to volim čuti,Leo,i meni najviš odgovaraju sprejevi(ljenčineeeeeLOL).Da,u pevecu su dosta jeftini no ja sam nedavno otkrila trgovinu građevinskim materijalom(kupovali crijep i sl.) i tamo imaju tih sprejeva po 18-20knBig%20smile.I u velekemu ih ima jako velik izbor i ne skupih.Tamo idem oko Božića jer su oni sjajni,sa šljokicama,najjeftiniji.
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 09:58
Evo i mene nakon malo duzeg godisnjeg. Nisam bas imala previse vremena za sebe, ali nesto se novo ipak napravilo:
Imam i novih salvetica za razmjenu, pa kad ih poslikam, stavim ih gore.
 
Leonarda,  kako radis decoupage na tamnoj podlozi?
 
Imam jos pitanjce-dva ako netko ima iskustva s decoupage papirom? Ja ga kupila ali kako je skup bojim se da nesto ne zeznem. Djeluje mi dosta debelo, ne znam kako to ispada na kraju kad se zalijepi. Jel netko radio s njim i koja je razlika u odnosu na salvete?
 
 
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 11:28
Darla, radovi su ti super, svaki pojedinačno ima priću za sebe. Ipak bi ja izdvojila bocu (flašu) s maslinama. E zanima me kako si napravila da dobiješ žute točkice na flaši.

Čestitke za rad i ideje  smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.