Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 34>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 08:46
Dada,

prekrokrsna platna, zaista...svaka čast
Koje su to dimenzije?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 09:02
super su, jedrilice su krasne ...to je ja mislim 20x20 hippy
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 09:12
prekrasno, stvarno...na prvi mah sam mislila da su mi masai najljepši, ali kako se vraćam ponovo pogledati tako zaključujem da nemam favorita...sva su stvarno mrak smile141
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 09:28
kak je ovo sve lijepo Clap
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 10:03
Dada otvaraj svoj dnevnik radova!!!
Šteta je ne imati ga kod ovakvih radova...
A što se pak radova tiče ovo je stvarno pre,pre,prelijepo.
Svi su mi lijepi, ali meni za nijansu odskače more ( a šta bi drugo)
Da li je to salveta ili???
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 10:07
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

super su, jedrilice su krasne ...to je ja mislim 20x20 hippy

Ma nisam sigurna da li su 15x15 ili 20 x 20
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 10:23
obzirom da je 1/4 salvete mislim da su 15*15.
 
brodice su prekrasne, jako lijepi radovi :)
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 17:20
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Dada otvaraj svoj dnevnik radova!!!
Šteta je ne imati ga kod ovakvih radova...

A što se pak radova tiče ovo je stvarno pre,pre,prelijepo.

Svi su mi lijepi, ali meni za nijansu odskače more ( a šta bi drugo)

Da li je to salveta ili???

 



To je salveta preko cijelog platna, a kao što rekoh, ona s afričkim motivom je namackana akrilnim bojama, a drvo i žene su sa salvete...

Da riješimo misterij, platno je 20x20 cm. i za to sam izmasakrirala malo više od 1/4 salvete...

Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 17:38
dada stvarno prekrasni radovi,motivi su jako,jako lijepismile141
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 21:07
Danas sam napravila još jednu...ne sviđa mi se tlo...imate kakav prijedlog, kako da popravim?


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 21:12
ja tu niš ne bi popravljala, prekrasna je!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 21:32
slazem se sa bubamarom
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 22:08
ja bi dodala malo smeđe.. onak kak su krošnje gore ali ne puno samo na nekim dijelovima...
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 13:58
Po meni ništa ne mijenjaj (dodaj koji avionček    pa ih preseli u današnjicu)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:01
a da šikneš malo patine gore.....ali onako u jako tankom sloju i dobro razmazati...da malo " ubije " jačinu crveno-narančastih tonova i dobiješ onako, po malo tajnoviti," afrički zagasiti zalazak sunca "   
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:06
vidi se tko zna, taman trazih kak se zove ono da posmedji malo motiv i sve ukucavam a nikak da mi izbaci termin - patina ;) tnx hippy, eto zena ti rekla, malo patine i mrak bu ispalo. :)
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 10:05
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

krasno dada,zašto ne otvoriš svoju temu?



razmišljala sam o tome, ali mi se čini da nemam baš puno radova...možda u dogledno vrijeme...kad napravim još ponešto


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

a da šikneš malo patine gore.....ali onako u jako tankom sloju i dobro razmazati...da malo " ubije " jačinu crveno-narančastih tonova i dobiješ onako, po malo tajnoviti," afrički zagasiti zalazak sunca "   [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />




Nemam ništa za patiniranje

Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:21
Na početku vam šaljem lijepi pozdrav.Tek sam se učlanila.
Čitala sam i gledala vaše radove koji su fenomenalni.Volim salvetnu tehniku i jako mi je efektna.
Pa sam se odlučila družiti s vama,ako me primate.
Imam nešto svojih radova,nisu profesionalni kao vaši,ali trudim se neke svoje ideje prevesti u djelo.
Stavit ću neke slikice ako uspijem,pa bi htjela čuti šta vi mislite o njima.
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:23
Ovo je bio toaletni stolić.Već star i dosadan.
Pa sam ga obljepila hrpom leptirića i stavila u hodnik kao ormarić za cipele.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:27
Nera7 odlična ti je polica, baš svijetli i razveseljuje.
Dada28  - wow oh , wow hoću na more, hoću u barku, dođe mi da skočim na tvoje platno!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,273 sekundi.