Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 34>
Korisnik
Poruka
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 17:27

The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 17:29
smile227Prekrasnosmile181
Hoćemo jošsmile126
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 17:33
Baš si prava umjetnicasmile39smile120
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 17:37
Imam i ja jednu novu, ali mi je neugodnoEmbarrassed pokazati kraj vaših umjetničkih radova.
meni je super u životu
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 22:06
Originalno poslano od člana esmeralda esmeralda napisao:

Imam i ja jednu novu, ali mi je neugodno[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley9.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Embarrassed" /> pokazati kraj vaših umjetničkih radova.[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6910/dsc00896cv8.jpg" />



Šališ se, zar ne? Meni se čini da je to jako dobro ispalo...čak što više, super je!


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 23:35
Hvala dada28!
Meni se čini da je moglo i bolje.Wacko
meni je super u životu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 11:40
Esmeralda - uvijek nam se čini da može i bolje, svima ne samo tebi a meni se tvoj uradak jako dopao.
Dada28 - fenomenalna ideja za poklone ove godine, jednostavno si me rješila milion muka. Ionako kažu moji klinci da imam stereotipe i da svake godine imam jednu temu i svi dobivaju iste poklone. Ove godine će to biti "ukrasne kuhinjske pločice".  Moram se samo više potruditi da mi budu barem upola uredne kao tvoje. Sad kad sm te nahvalila da upitam: Imaš li još koju kalu?
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 13:57
Evo još slikicaLOL
 
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 14:01
 
Na ovoj slikici nisam nikako mogla poslikati boju kakva točno je,jer mi fotić nije baš neštoAngry inače je dosta svjetlija nego na sliciLOL
meni je super u životu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 20:54
Svaki naš rad pa bio i najmanji i nama na prvi pogled neugledan i neuredan je poticaj nekome drugome da se potrudi i napravi takvo nešto pa ako mu uspije bolje - tim bolje!
Nekome to ide od ruke pa odmah radi savršenstva, nekima nam treba više vremena, više ponavljanja (a samim time i više pohvala kako bismo izdržali neprestano ponavljanje a istovremeno gledamo neičja savršenstva!
Uostalom, zabavljamo se , vidim da nam nikome još ne ovisi život o salveticama i uradcima, mada bi nekoliko prisutnih primjeraka vrlo lako našlo kupca, znači auori uz malo hrabrosti i puo rizika vjerojatno bi mogli imati prelijep život - raditi oo što vole.
Ha, problem je u tome da na duge staze i to dosadi i ispadne da je posao, posao a hobi je nešto što ne moraš a baš želiš raditi.
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 00:40
Pozdrav svima! smile79
Na ovoj temi nema ništa novo,a nije me bilo dugoooooooooosmile49
Sigurno ste jako vrijedneLOL veselim se novim radovimaSmile
meni je super u životu
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 09:23
smile79esmeralda,pa kakvo je to nestajanje,kaj da si mi mislimo,gdje si šta se desilosmile101??
Nema tu ništ novoga ali ima svuda okolo po forumu.Bitno da si se konačno vratilasmile213
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 14:15
Evo nekih mojih novih radova slikice sa salvetama.
 
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 14:19
Još jedna slikica sa meni najljepšim motivom od svih salvetica koje imam.
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 14:22

meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 14:25
Registrator,bilježnica i kutija za nakit.
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 14:29
Ispričavam se na lošoj kvaliteti slike,pa nisu baš jasne, ja nikako sa svojim fotićem na zelenu granusmile185
meni je super u životu
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 12:18
Originalno poslano od člana esmeralda esmeralda napisao:

Bok curke!smile78
Ja sam nova ovdje ....
 ali sam već dugo zaljubljena u decoupage Heart
 
Koje si boje koristila za ove radove? Akrilne ?
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 11:51
Evo nešto i od mene








[IMG">http://img177.imageshack.us/img177/1993/imgp1003aw0.cd9adac28e.jpg" />

[IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" />
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2008 u 15:38

Cure krasne stvari radite!!!!

Ja sam nova na forumu, radim neke stvarcice u decoupageu ali nista ozbiljno - staklene teglice (da se ne bace), razne kutije (isto jer mi zao bacit). Spremam se upisati neki tecaj, samo da nadjem vremena.
 
Ak cete organizirat neku razmjenu salveta u Zgb, ja se pridruzujem! Imam puno salveta, moram ih poslikati, pa stavim na net.....
 
Ovo su neki moji radovi:
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.