Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 34>
Korisnik
Poruka
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:32
Isti ormarić,ali iz drugog kuta.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:32
dada nemoj se smijati ali ako imas prontovo ulje za namjestaj, znas ono tamno, mozes i s tim ispatinirati sliku. znam da ti zvuci smijesno, no tako sam sama radila fora je ;) casna rijec ;)
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:33
Hvala.Drago mi je da ti se sviđa.
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:34
Jedan mali ježek koji nam uveseljava zid u hodniku.
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:40
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:42
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 21:06
Nera, jako slatki ježći. Bravo. 
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 21:28
Originalno poslano od člana nera7 nera7 napisao:

Na početku vam šaljem lijepi pozdrav.Tek sam se učlanila.
Čitala sam i gledala vaše radove koji su fenomenalni.Volim salvetnu tehniku i jako mi je efektna.
Pa sam se odlučila družiti s vama,ako me primate.
Imam nešto svojih radova,nisu profesionalni kao vaši,ali trudim se neke svoje ideje prevesti u djelo.
Stavit ću neke slikice ako uspijem,pa bi htjela čuti šta vi mislite o njima.


rado te primamo.. dobro nam došla...Smile
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 21:29
Nera.. krasni radovi.. samo tako naprijed...bravo
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 21:32
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

dada nemoj se smijati ali ako imas prontovo ulje za namjestaj, znas ono tamno, mozes i s tim ispatinirati sliku. znam da ti zvuci smijesno, no tako sam sama radila fora je ;) casna rijec ;)



Ma sve je moguće...i ja često improviziram i eksperimentiram. Hvala za ideju!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 21:34
samo naprijed draga......
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 23:41
ajme ormarica. prekrasan je!!
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 23:47
nera, dobro nam došla i još nam puno ovako lijepih radova pokazalasmile82
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:16
nera, jako lijepi radovi, jezici su full slatki. kao pozdrav jeseni :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:19
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

krasno dada,zašto ne otvoriš svoju temu?



razmišljala sam o tome, ali mi se čini da nemam baš puno radova...možda u dogledno vrijeme...kad napravim još ponešto


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

a da šikneš malo patine gore.....ali onako u jako tankom sloju i dobro razmazati...da malo " ubije " jačinu crveno-narančastih tonova i dobiješ onako, po malo tajnoviti," afrički zagasiti zalazak sunca "   [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />




Nemam ništa za patiniranje



Pošalji adresu...pa ću ti poslati patinu
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 14:45
Hvala cure na lijepoj dobrodošlici i na lijepim komentarima što se tiće mojih radova.
Evo još jedan uradak moje malenkosti.
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 14:47
Malo morskog ugođaja.
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 14:48
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 14:49
Nera, a zakaj ne otvoriš svoju temu?
Imaš ti toga za pokazati...pa bi bilo super da imaš svoj topic
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 14:50
nera, mozda najbolje da otvoris svoj topic pa poslazes sve svoje lijepe radove.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.