Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 31323334>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 10:09
Crnogorko,dobro došlaHug
Boca je fenomenalna no ova minijatura me oduševila,preslatka jesmile89
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
crnogorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crnogorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 07:01
hvala na  lijepim komentarima,ovo je cijela salvetica na boci Dori
Na vrh
crnogorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crnogorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 07:51
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 10:27
kutijica ti je jako zgodna al kad kopiraš link ovdje moraš kopirati onaj IMG code. uglata zagrada u kojoj piše IMG pa onda http:......
Na vrh
crnogorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crnogorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 10:46
uh ne ide mi
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 11:33
pa kad me ne slušaš LOL....link koji je za forum ima na početku uglate zagrade i u njima piše IMG - zato se zove IMG Code......
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 11:35
i piše ti IMG Code for Forums & Message Boards

i moraš skopirat SVE
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 11:37
evo popravila sam a ubuduće slušaj bubamaru Smile
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 11:37
tak je!! Wink
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 18:26
Malo sam pogubila čije je što, ali sve je mrak. Ona boca...moram je izdvojit
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 10:05
Kako ne namjeravam otvarati svoju temu za sada, evo što sam ja sinoć napravila od jedne bočice od oranžine:
 
Zaljepila sam oko nje špagu s drvofiksom i onda neke masline sa salvete - čisto za probu, pa recimo da bočica može poslužiti za držanje maslinovog ulja na stolu. Nisam prelakirala, ali mislim da hoću.
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 11:09
smile227Triša bočica je prekrasna i posebna, jako mi se svđa tako špaga omotana oko predmeta, baš je posebna oduševljena samsmile211
meni je super u životu
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 14:19
Hvala esmeralda, nije moja ideja, prijateljica je radila slično, a ja probala, samo je ona crtala i bojala na špagi, a ja probala sa salveticama, jer crtanje i smile157bojanje
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 14:41
Aha, počelo je! Super ti je bočica. Ako ju zbilja misliš koristit, prelakiraj zbog močenja... Dakle, uskoro ćeš nam pokazat i oni pjati Thumbs%20Up
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 14:08
Triša ma super je bočica!!!
Jednostavno i efektno!!!
smile141
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 17:02
Triša, super ti je bočica...uredno i prekrasno!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:45
Triša, baš si je prekrasno umotala, sviđa mi se idejica sa špagom, mislim da ću probati tako odraditi posudice cvijeće!
Na vrh
anita_m View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anita_m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 15:08
lijepi pozdrav
 
super su vam radovi, odmah dobijem volju i ja probati
 
a kakvo lijepilo koristiti?
 
ljepilo-lak sjajno je u redu?
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 20:15
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Kako ne namjeravam otvarati svoju temu za sada, evo što sam ja sinoć napravila od jedne bočice od oranžine:
 
Zaljepila sam oko nje špagu s drvofiksom i onda neke masline sa salvete - čisto za probu, pa recimo da bočica može poslužiti za držanje maslinovog ulja na stolu. Nisam prelakirala, ali mislim da hoću.
 
 e....ove volim upotrebljive stvari......lakiraj draga i to je za na vek...bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 00:03
Originalno poslano od člana anita_m anita_m napisao:

lijepi pozdrav
 
super su vam radovi, odmah dobijem volju i ja probati
 
a kakvo lijepilo koristiti?
 
ljepilo-lak sjajno je u redu?

pozdrav i tebi anita i dobro nam doslasmile73
ja koristim sjajno lak-ljepilo,i jako sam zadovoljnaWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 31323334>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.