Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 323334
Korisnik
Poruka
Zmaja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Rujan 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zmaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 00:17
Radovi su predivni ..svima čestitke :)
nadam se da ću se i ja uskoro moći pohvaliti kojim :)

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
danijeladž View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danijeladž Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 23:28
vidim da je tema davno bila otvorena ali se nadam da cete ipak vidjeti poruku.pogledala sam link za salvte u B. -stvarno su presavrsene,nema cega nema,zanima me kakva su Vam iskustva bila sa njima, jesu uredno isporucivane,koliko je dugo trebalo cekati i koliko ste placali toskove dostave ? hvala
Na vrh
sumarica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Siječanj 2014
Lokacija: sv.p.cvrstec
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sumarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 21:47
ja sam nova clanica, jako mi se dopadaju vase ideje.neke sam isprobala i odlicno izgledaju,vrlo ste kreativni,hvala..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 323334
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.