Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lagerstroemia indica  -  kineski jorgovan
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lagerstroemia indica - kineski jorgovan

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 19>
Korisnik
Poruka
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 12:42
Pa i nisu baš spore sa rastom iz sjemenki. I cvjetaju već sljedeće godine.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 14:04
Ja bih crvene sjemenke....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 15:29
Dapače, da i sporo raste ali fora je kad nešto sam uzgojiš. Može za sjemenkice se onda javim najesen, kad uopće imaju sjemenke točno? Vi imate bijelu jel tako? Već sam sad uzbuđena, hvala Mira K smile79
Možda će i arim imati bordo sjemenkica Embarrassed
Tena 28.3.2010
Na vrh
Jelica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 23:02
Pozdrav Jelsa, kako ide oporavak, i da li imate one sadnice lagerstoermie za prodaju?
Jelica
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 23:10
Jelice, bolje pitaj na pp.  jer Jelsa odavno nije bio  na stranicama.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Jelica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2011 u 23:31
Ma ne javlja se ni na pp ni na mob. Ako tko zna gdje se mogu nabaviti lagerstroemie (samo da ih šalje ) neka se javi
Jelica
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2011 u 19:16
Moram se pohvaliti i Hug MiruK koja mi poklanja i zbog koje ću i ja imati Lagerstroemiu smile81
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 16:09
A sad ju možete i vidjetiHeart
 
 
 
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 20:46
Biće to lijep buketić, Moon. 
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 23:16

Ovako moje lagerstroemije izgledaju  ovih dana, pod snijegom.

Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 09:58
Moja je isto vani prvi puta ove zime, pokrivena ali se brinem da li će se smrznuti?. Jutros je  -14 C.  Zaštićena je folijom a sada je i snijegom pokrivena. Da li je nekome već bilo tako?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 10:03
I moja je ostala vani, ova jutrošnja -21, sve se bojim za nju!!!  Iako su zaštićene stabljike, i to dobro ušuškane, sve se bojim da im je korjenje smrzlo!!!  Dobro da je joj i pao ovaj pedalj snijega, pa su barem jutros bile zaštićene!!  A ako su i ovo preživjele, Krk je obavezna stanica za GO, E sad još molim boga da se teta Đurđica do onda neće presečiti u ZG!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
jelsa_ View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 167
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsa_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 11:20
pozdrav svima,, ne bi trebalo imati problema oko preživljavanja na ovim vrlo niskim temperaturama,,velika večina lagerostroemia može preživjeti temperature i do -24 C,,manji broj hibrida podnosi temperature oko -10 dok je ostatak puno izdržljiviji,,trebalo bi voditi računa jediono da se led ne zadržava na samoj biljci jer  on može fizički oštetiti biljku,, rezidbu obaviti tokom 4.mj
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 12:23
  Sada su, cijele biljčice omotane slojevito pedalj širokim trakama  stare deke, ali ja se bojim za korijen!!

Jelsa, dao si mi veliku nadu u vezi preživljavanja lagerica!!! A sada te molim, svrati ponekad do 4, mjeseca da mi kažeš gdje je moram recnuti!!!  Visoke su 60-tak cm ali počele su se granati!!  Da samo skratim grane na 2-3 pupa ili .....?
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
jelsa_ View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsa_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 14:26
skrati za 1/3,, ispod mjesta gdje se račva,, na taj način ćeš imati lijep razgranat grm
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 17:01
Jelsa, sada si me iznenadio brzinom odgovora!!!  Znači da možemo opet računati na tebe (predugo te nije bilo s nama), a nadam se da si sada OK!!!!
U kakvom su stanju tvoje lagerice, imaš li još kaj za prodaju!!  I imaš li još kaj interesantnoga!!  I sada jedno glupo pitanje, imaš li ti svoju temu, jer ja je našla nisam!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 20:30
Jelsa, pozdrav, drago mi je da ćemo moći opet dobivati upute od tebe.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
jelsa_ View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsa_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 16:48
prvo milici pozdrav i zahvaljujem na povjerenju,,
Free, hvala bogu još sam tu ,, nikad nisam ni otišao,navratio bi i pročitao postove ali nisam bio spreman odvojiti vrijeme za odgovore,, no ima ovdje dobrih znalaca tako da se moje odsustvo nije ni osjetilo,,saobračajka je iza mene a za uspomenu su ostale fotografije,,ove godine sam smanjio proizvodnju,, kažu recesija,,ali se nađe svega pomalo,, proči će mo sve kroz postove,ali ako imaš nešto posebno za pitati javi na pp,,što se teme tiće nemam je ali je široka paleta mog interesovanja uz dvoje djece agronoma uz posao kojim se bavimo maltene da nema tajni a sve sam to voljan podjeliti sa ekipom na forumu,,,,,,
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 19:00
Mislim da si jako skroman, ako misliš da se tvoje odsustvo nije osjetilo!!!

Znam da sam lani nešto našla kod tebe, na slikama s posjeta cura kod tebe, ali sada to ne mogu naći a ni sjetiti se!!!  Ili sam i to pobrkala!!smile39
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 21:40
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Hvala na odgovoru. Evo idem sada odmah to napraviti. Javit ću ako bude uspjeha.smile160

milice jeli ti uspjelo zakorijenit je...mislila sam i ja pokusat sad ovih dana jednu grančicu zapiknut
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.