Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rogač - Ceratonia siliqua
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rogač - Ceratonia siliqua

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 20:04
kad smo već otvorili ovu temu nakon dugo vremena i ja sam danas posadila 6 sjemenkica rogača, koje sam izvadila iz mahune....baš me zanima kak budu brzo rasli, ako uopće i budu. nadamo se
     
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 23:00
Ja sam također posadila nekoliko sjemenki rogača prošli tjedan, ali sam ih prije namočila. baš me zanima da li će izniknuti...Ako iznikne odmah vam se pohvalim...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 09:08
mi imamo jedan u dvoru, svekar je nabavio sadnicu, ali čula sam da on jako sporo raste i da treba godinama čekati na plod
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 10:44
da to sam i ja čula.....
valjda bumo dočekali plod ako nikne
     
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 17:47
Jagoda i ja smo kupile sadnice kod tete Đurđice i dobro nam se drže u vrtu.
Stavit ću sliku..
Rijeka

Na vrh
palmofan View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Lipanj 2008
Lokacija: Kutina, Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palmofan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 09:06
Pozdrav svim ljubiteljima rogača! Smile Na slici je moj trogodišnji rogač koji mi je iznikao iz sjemenke. Posađen je u teglu sa kupovnim supstratom kojem sam dodao vapnenac da simuliram prirodne uvjete na njegovom staništu.


Na vrh
bušin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bušin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2012 u 00:00
Tko bi rekao da će ovakve biljčice živjeti 200 godina!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 13:31


Uploaded with ImageShack.us

mali rogač, koji je predviđen za bonsai stil
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 13:35
i još jedna slika istog



Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
just.magda View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 30 Listopad 2016
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje just.magda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2016 u 11:41
@Bernardica Imate jos sjeme rogaca za pokloniti?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,289 sekundi.