Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tečajevi i kavice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tečajevi i kavice

 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Tečajevi i kavice
    Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 12:29
Hippy - ajde i meni pošalji pp! Big%20smile
Proljeće se dogovorimo pa idemo u školicu skupa?!?!

Objašnjenje: u hobby art -u se održava tečaj za početnike decopague tehnike!
Link o detaljima :
http://www.hobbyart-chemaco.hr/default.asp?idcat=3

pa ko voli nek izvoli!

ak netko želi mi organiziramo kavicu 02.09. prije tečaja za druženje i razmjenu salvetica. NEMA MARKIRANJA RADI KAVICE- JASNO!!! Evil%20Smile
 
Našli bi se u kafiću u Lisinskom oko 16:30.
"Nastava" počinje  u 17:30. Dakle imamo cca 30-tak minuta za kavicu!

ažurirano 29.08. Šeflera
 (jel tak Admine?!)

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 12:34
Super Šeflera, ali škola nam počinje tek u 9 mjesecu, kao pravim učenicima!!!
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 13:10
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Hippy - ajde i meni pošalji pp! [IMG]smileys/smiley4.gif" align="absmiddle" alt="Big%20smile" /> Proljeće se dogovorimo pa idemo u školicu skupa?!?!


Poslala sam ti pp

Joj kak bi to bilo zgodno: vas dvije u " prvom razredu ", a ja već stara đomba
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 14:41
Šeflera mi ćemo krajem 8 mjeseca u šoping kao i prava djeca pred školu...sve ćemo si obnoviti, od olovaka do zimskih jakni.Kažu da se to tako radi!!!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 14:51
Već sam zaboravila - moram priznati! Al ak se tak šika, onda dobro!
LOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 15:05
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Šeflera mi ćemo krajem 8 mjeseca u šoping kao i prava djeca pred školu...sve ćemo si obnoviti, od olovaka do zimskih jakni.Kažu da se to tako radi!!!



Nemoj te si zaboraviti kupiti šircleke
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 08:58
Hippy, stvarno si majstorica, nema sta!!!!!!!
Bas sam te htjela pitati za tu tehniku s voskom...super ti je ispalo. Odlicni su mi oni svijecnjaci koje si isto radila mami.
 
Ja prijavila tecaj 2.9.! A za dalje cu vidjeti koliko ce biti vremena.
 
I ja sam za tu kavicu u 9. mjesecu Tongue . Nek nas bude sto vise da totalno zbunimo Confused konobara
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 11:06
Baš mi je drago da si se prijavila na tečaj
Sve bu ti puno jasnije...budeš vidjela koje su to sve mogućnosti kombiniranja tehnika....a ideje će ti frcati ko lude
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 09:22
Halo, halo, kakav je to tečaj???
 
Može koja informacija više!!!
smile78
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 09:54
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Halo, halo, kakav je to tečaj???
 

Može koja informacija više!!!

smile78



Vidim ja da i tebi treba:



...a kamo to Šefi i ti trebate krenuti na jesen??????
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 09:56
Proljeće,
vidi svoj prvi post na ovoj stranici mog topica .....
predlažeš Šefi shooping prije početka školice
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 10:19
Godine su to! BUM TI DONESLA NA PRVI ŠKOLSKI SAT ANTISKLERINA!
Danas bum nazvala da vidim kad poslje tog imaju tečaj pa javim!

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 11:33
Ha,ha,ha,
 
Baš ste me nasmijale...Ma sjećam se ja da smo se mi dogovarale za tečaj i ja još uvijek želim ići alli sam mislila da ste u međuvremenu dok sam bila na moru nešto drugo dogovarale....
 
A ona kutijica gore mi je trebala još prije par godina...
smile42smile48
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 11:51
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ha,ha,ha,
 

Baš ste me nasmijale...Ma sjećam se ja da smo se mi dogovarale za tečaj i ja još uvijek želim ići alli sam mislila da ste u međuvremenu dok sam bila na moru nešto drugo dogovarale....

 

A ona kutijica gore mi je trebala još prije par godina...

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot100.gif" height="53" width="56" align="absmiddle" alt="smile42" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot106.gif" height="50" width="50" align="absmiddle" alt="smile48" />



Inače, baš bi bilo lijepo da idete sve tri zajedno: Šefi, Darla i ti   
Koja bi to ekipa bila
S obzirom kak ste živahne, moja Vesna, bi uživala s vama     
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 14:02
Pa ja se nadam da će me Šeflera povesti sa sobom!!!
 
Samo moramo vidjeti koji datum nam odgovara, valjda će imati obzira prema meni jer imam malog sinčića i mužića koji radi u smjenama...
 
Šeflera  smile143smile79
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 14:49
Ajde, ajde, proljece, nadji vremena. Ja imam 2 mala sincica i muza koji radi u smjenama pa sam uspjela nekaj zrihtat, tebi je ipak mrvicu lakse Wink
 
Ja ne znam jeste primjetile, ali skoro sve tu imamo brdo obaveza, a opet nekako nadjemo vremena za ovakve stvari. To je valjda ono "sto se vola jace tuce to on jace vuce"  ili tako nekako............LOL
 
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 15:52
Dakle čvenk se dogovara!!! Ja sam se predbilježila na "početni " 02.09. u 17:30.  Obzirom da traje samo dva sata i nema drugih termina za početni - za sada - ja bum našla cajta. A obzirom da delam do 16 sahata vidim i kavicu prije škole!! LOL Z a detalje se bumo na PP dogovorile!

Sad se još samo Proljeće mora odlučiti - nek sinek dojde s tobom! Bumo mi njemu zanimaciju našli!

I Proljeće - prijavi se čim prije na tel 6114711 dok nisu popunili termin! Ja sam ih jedva danas dobila! Confused
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 09:03
Na žalost ništa od toga...
Muž mi radi i nema mi tko čuvati sina!!!
Morat ću čekati neki novi termin... a vi uživajte ....
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 12:01

Ljudi izgleda da ipak idem!!!!!

Sada sam se prijavila....Šeflera moramo se naći taj dan na kavi.
Da li još netko ide da se dogovorimo?
Ja idem 99% ali još uvijek postoji onaj 1% i toplo se nadam da me neće zeznuti!!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 12:32
E baš mi je drago da si ipak se uspijela prijaviti
Naravano, još bi mi bilo draže da i odeš
Znači, sve tri ste prijavljene

Moram javiti Vesni da joj dolaze tri turbo prvaši- (či )ce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,242 sekundi.